Skocz do zawartości

Pytania do Moderatorów


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

czemu nie dostałem żadnego info że usunęliście moje (edit: temat) ze "sprzedam"?

też jestem moderatorem, i nie dostaje za to kasy, mimo to wypada napisać powody albo łonewer. Wy macie dorosłych ludzi z którymi idzie rozmawiać, ja miałem bande dzieciaków w rurkach na zbyt małych rowerkach. Mimo to każdy wiedział za co dostaje... :rolleyes:

tak i chce ostrzezenie za przekleństwo

Edytowane przez Aga
edycja wulgaryzmu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

czemu nie dostałem żadnego info

 

Gdyż nie ma automatu, który w takim przypadku informuje autora o usunięciu ogłoszenia niezgodnego z regulaminem. 

 

 

 

 

 

 

napisać powody

 

No pomyśl, jakie mogły być powody?

 

 

 

Może ogłoszenie było niezgodne z regulaminem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez weekend jak jest największy ruch to by już ktoś zobaczył, często jestem w sprzedam i widze ogłoszenia bez fotek to norma...

 

już bardziej bym usunał ten mój złom jakbym był tu modem...

pozrawiam
EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, wystawilem kilka dni temu koszule do sprzedazy, wisiala 1-2 dni i nagle zniknela. Zero jakis powiadomien, co nie tak, za co zostala usunieta. Jedyny slad, to w zawartosc (posty) w moim profilu:

http://www.forum.subaru.pl/index.php?app=core&module=search&do=user_activity&search_app=forums&mid=373&sid=178a3ae8de90c13d804968dede49fc44&search_app_filters[forums][searchInKey]=&userMode=content

 

Rozumiem, ze cos moglo byc nie tak (brak ceny? chodz widzialem juz nie raz sprzedaz za najwyzsza oferte), ale posowalo by poinformowac o usunieciu ogloszenia i podac powod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie było niezgodne z regulaminem.

Dlatego, zgodnie z regulaminem, trafiło do kazamatów.

 

Aby się dowiedzieć, jak ma wyglądać ogłoszenie, wystarczy przeczytać regulamin.

Wcale nie potrzeba do tego pytań i wyjaśnień.

Ok, jednak info usunalem bo niezgodne z regulaminem (tyle wystarczy) by sie przydalo, zeby nie trzeba bylo rozkminiac bylo, nie ma i co sie stalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyś miał do mnie pretensje za to, że złamałeś regulamin forum?  ;)

Widzisz gdzies pretensje? Sugestia by zrobic cos w sposob taki, by ktos kto przeoczyl (swiadomie lub nie) jakis punkt regulaminu mial przynajmniej zwrotke, ze usunieto z powodu regulaminu, a nie np jakis problem techniczny. Chyba nie jestes z tych nadmuchanych, ze kazda sugestie odbieraja jako atak. Zdziwilo mnie, bo dawniej tu na forum bylo info, ze moderator wycial cos, na innych forach to samo.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczyna - skutek.

 

Gdybyś nie złamał regulaminu, nie miał byś pretensji o brak informacji.

 

Teraz już będziesz wiedział, że jeśli "zginie" Ci ogłoszenie w dziale K/S, to powodem jest złamanie regulaminu.


 

 

Sugestia by zrobic cos w sposob taki, by ktos kto przeoczyl (swiadomie lub nie) jakis punkt regulaminu mial przynajmniej zwrotke, ze usunieto z powodu regulaminu, a nie np jakis problem techniczny.

 

Automat nie zadziała w przypadku przeniesienia ogłoszenia do lochów.

Zadziała w przypadku nadania orderu - ostrzeżenia.  


 

 

na innych forach to samo

 

Chciałbyś mieć na innych forach to samo co tutaj /i odwrotnie/??

 

:P  

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam forum, gdzie admin daje komentarz do ogloszenia, brakuje czegos tam i 24h na uzupelnienie, po tym czasie post loduje w koszu. W dziale sprzedazy, nie pisza swiezaki, tylko osoby co maja iles tam stazu i chyba ze 100 postow i nie nalezy zakladac, ze z premedytacja omijaja regulamin, czasem mozna cos przeoczyc. Tutaj wpada admin, del i koniec sprawy :)

Szczur75 nie zebym chcial wisle zawracac, ale nie wszedzie jest zero-jedynkowo. Przyjmuje jest jak jest, ale na zmiany tez czasem trzeba popatrzec przychylnym okiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę, przykro się Ciebie czyta.

 

Nie musisz przecież.  

 

 

W dziale sprzedazy, nie pisza swiezaki, tylko osoby co maja iles tam stazu i chyba ze 100 postow i nie nalezy zakladac, ze z premedytacja omijaja regulamin, czasem mozna cos przeoczyc.

 

Skoro ktoś jest ze stażem, to powinien znać regulamin.

Zdecydowanie bardziej niż świeżak. 

 

Powyższym chcesz zasugerować, żeby tych ze znacznym stażem traktować inaczej niż nakazują zapisy? ;)

  • Lajk 1
  • Do kitu 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Szczur75 na moda sie srednio nadajesz, wlasciwie bot z funkcjonalnoscia sprawdzania poprawnosci ogloszen sprawidzilby sie tak samo, albo lepiej (jemu mozna by przynajmniej zaimplementowac dodanie wyslania informacji - tych ogloszen nie ma setki, zeby to bylo tyle roboty). Nic skoro ma byc jak w wojsku (jest jak jest, 0 dyskusji-zmian).

 

Ps. Ale jest jeden plus tej calej akcji, przypomnialem sobie o dziale "Oddam skarby dla swojego" - gdzie tam juz mozna dac za najwyzsza zlozona oferte. Tam wyladuje koszula ktorej chcialem sie pozbyc :)

  Edytowane przez Korton
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...