Skocz do zawartości

Pytania do Moderatorów


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie ukrywam, że też zrobiło mi się trochę przykro po zamknięciu meldunkowego. Też uważam, że źle się stało, że z powodu kilku osób, mówiąc oględnie, nie trzymających fasonu, ucierpiał cały wątek, którego idea istnienia była zgoła inna. Ja wiem, że Moderatorzy nie macie czasu, żeby czytać wszystko, i pewnie raporty z tego wątku nie były nagminne (choć mogę się mylić), jednak uważam, że działanie zero jedynkowe nie jest chyba najlepszym wyjściem. I choć nie mam zamiaru "umierać" za meldunkowy, to myślę, że per saldo takie działania obrócą się przeciw forum, a nie przeciw niesfornym forumowiczom (patrząc choćby na dzisiejszą aktywność w off topie). 

 

Kończąc ten przydługi wstęp, zapytam przewrotnie

 

Cytując regulamin

 

 

 c.    wulgarnych lub mogących być zrozumiane jako wulgarne,         d.    obraźliwych,

 

Czy jeśli kilka osób zgłosi postulat, że np. treść wątku "Esteci" jest dla niego wulgarna, obraża postrzeganie kobiety, i traktuje je przedmiotowo, to czy wątek zostanie zamknięty?

 

 

 

   h.    obrażających uczucia religijne,
 

 

Czy jeśli ktoś zaraportuje kilka postów np. z wątku "Kij w szprychy" jako obrażające jego uczucia religijne, to czy zamkniecie ten wątek?

 

W końcu na forum są osoby o różnej wrażliwości, więc rozumiem, że wszyscy będą traktowani jednakowo. 

 

Pisanie, że ugasiliście ogień zanim rozpalił się na dobre, osobiście mnie nie przekonuje. Jakoś madoxa udało się skutecznie banować. 

 

No chyba, że faktycznie to forum ma być czysto motoryzacyjne (jak gdzieś wcześniej napisał Aflinta), wtedy można od razu zamknąć cały Off-top, tylko czy kilkanaście lat budowania przez Dyrekcję atmosfery wokół marki Subaru miało sens (oczywiście w kontekście istnienia takiego forum)?

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i pewnie raporty z tego wątku nie były nagminne (choć mogę się mylić)

W rzeczy samej, ponad połowa wszystkich zgłoszeń całego forum dotyczyła tego wątku.

 

Nie sugeruję by pisać tu tylko o motoryzacji, stwierdziłem tylko, że na forum motoryzacyjnym (bo to główny temat tego forum) nikogo nie interesują tematy zaproponowane przez killerzpruszkowa - osobiście dosyć mam skakania sobie do gardeł /oczu. Jeżeli ktoś lubi pielęgnować syf w sieci niech idzie tam gdzie takie zachowania są tolerowane. Ponadto nasze (moderatorów) oceny są czysto subiektywne, nie oczekujcie od nas nieskazitelnej czystoobiektywnej sprawiedliwości, jesteśmy ludźmi że wszystkimi ich słabościami i ułomnościami.

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

i pewnie raporty z tego wątku nie były nagminne (choć mogę się mylić)

W rzeczy samej, ponad połowa wszystkich zgłoszeń całego forum dotyczyła tego wątku.

 

Nie sugeruję by pisać tu tylko o motoryzacji, stwierdziłem tylko, że na forum motoryzacyjnym (bo to główny temat tego forum) nikogo nie interesują tematy zaproponowane przez killerzpruszkowa - osobiście dosyć mam skakania sobie do gardeł /oczu. Jeżeli ktoś lubi pielęgnować syf w sieci niech idzie tam gdzie takie zachowania są tolerowane. Ponadto nasze (moderatorów) oceny są czysto subiektywne, nie oczekujcie od nas nieskazitelnej czystoobiektywnej sprawiedliwości, jesteśmy ludźmi że wszystkimi ich słabościami i ułomnościami.

Rzeczywiście - ten wątek był poniekąd forumowym Gangesem :)

 

A jeśli chodzi o uwagę coś wnoszącą: jestem zdania, że fora tego typu - łącznie z naszym - są nazwijmy to lifestyle'owe a nie wyłącznie motoryzacyjne. Jako że ludzie sie mieszają - można stąd znaleźć jakąś ścieżkę do forum SR i innych, można też się spotkać w związku z oliwą ;) oraz z wszystkim, co jest po drodze - i nie poruszać tematyki moto.

Wydaje mi się że szczególnie w przypadku marki Subaru taki konglomerat osób z różnymi zajawkami i przekonaniami (multi kulti?

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Widzę, że na naszym kolejnym spotkaniu moderatorskim musimy Regulamin The Forum rozbudować lub skrócić ... obstawiam, że skrócimy

 

Like it ;) 

 

 

 

Też uważam, że źle się stało, że z powodu kilku osób, mówiąc oględnie, nie trzymających fasonu, ucierpiał cały wątek, którego idea istnienia była zgoła inna.

 

Też tak uważam i chętnie bym się pozbył kilku osób dla dobra tematu i innych forumowiczów, chcących zwyczajnie miło spędzać czas i porozmawiać bez zbędnego ciśnienia ale... hm... w sumie...  

 

Zapisuje sobie temat do dyskusji na najbliższym spotkaniu: "§ 22"   :twisted: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

i pewnie raporty z tego wątku nie były nagminne (choć mogę się mylić)

W rzeczy samej, ponad połowa wszystkich zgłoszeń całego forum dotyczyła tego wątku.

 

Nie sugeruję by pisać tu tylko o motoryzacji, stwierdziłem tylko, że na forum motoryzacyjnym (bo to główny temat tego forum) nikogo nie interesują tematy zaproponowane przez killerzpruszkowa - osobiście dosyć mam skakania sobie do gardeł /oczu. Jeżeli ktoś lubi pielęgnować syf w sieci niech idzie tam gdzie takie zachowania są tolerowane. Ponadto nasze (moderatorów) oceny są czysto subiektywne, nie oczekujcie od nas nieskazitelnej czystoobiektywnej sprawiedliwości, jesteśmy ludźmi że wszystkimi ich słabościami i ułomnościami.

 

To Twoje prywatne przemyślenia, czy pytałeś wszystkich użytkowników Forum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To Twoje prywatne przemyślenia, czy pytałeś wszystkich użytkowników Forum ?

Ciebie rzeczywiście zapomniałem zapytać :P 

 

 

 

Mam pytanko,czy zwrot "Melduję że" jest ogólnie zakazany w używaniu na Forum

Nie jest, nie popadajmy w paranoję  :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi wytłumaczyć dlaczego wątek o skrzyniach biegów wylądował w off-topie???

Zależało mi na opinii jak najszerszego grona forumowiczów,również tych ,którzy nie czytują offtopa a mieliby coś ciekawego do powiedzenia w tym oczywiście motoryzacyjnym temacie.

Przecież poprosiłem o to ,żeby zlikwidować wątek w razie gdyby podobny temat był poruszany gdzie indziej.

W głównym forum jest wiele wątków nadających się do offtopu jak "gry komputerowe" "filmy" czego słuchacie za kółkiem" i bardzo wiele innych nadających się do offtopa,więc dlaczego akurat temat motoryzacyjny tam właśnie umieszczacie???

Czy to jest taka mała złośliwość w stosunku do mnie wynikająca z niechęci do mojej osoby?

Zapewne gdyby założył go kto inny ,wątek pozostał by tam gdzie był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy tu można również zadawać pytania administratorom forum? Pytam ,bo składałem zażalenie mailowe do adminów i zostałem olany nie dostając żadnej odpowiedzi. Tak to teraz ma wyglądać?

 

Też się nie doczekałem. Może to nowe standardy.

Na zasadzie "i co mi zrobisz"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...