Skocz do zawartości

Pytania do Moderatorów


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

32 minuty temu, sebachon napisał:

Czyli rozumiem, że nie ma możliwości ręcznego sterowania tym czasem? :)

Tym akurat zarządza @ape i to do niego pytanie :)

 

Aczkolwiek podejrzewam, że skoro tak jest to tak ma być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze żeby zabronić cytowania bezpośrednio poprzedzającego wpisu. No może z takim wyjątkiem jednym, jak ktoś chce się odnieść do konkretnej części jakiejś dłuższej wypowiedzi. Ale tak cały? Żywcem? Jeden pod drugim? Bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, B-52 napisał:

I jeszcze żeby zabronić cytowania bezpośrednio poprzedzającego wpisu. No może z takim wyjątkiem jednym, jak ktoś chce się odnieść do konkretnej części jakiejś dłuższej wypowiedzi. Ale tak cały? Żywcem? Jeden pod drugim? Bez sensu.

Nie da rady. Nie w sensie ustawienia czegokolwiek w systemie. Nie wymagajmy, żeby Forum myślało za użytkowników ;)

 

23 godziny temu, Aga napisał:

Tym akurat zarządza @ape i to do niego pytanie :)

 

Aczkolwiek podejrzewam, że skoro tak jest to tak ma być.

Dokładnie tak. Czas po którym posty nie będą scalane jest konfigurowalny i zostało to ustawione tak jak jest w tej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam, czasami mam problem z dodawaniem zdjęć do postów. Pojawia się komunikat: Wystąpił problem podczas przetwarzania dodanego pliku. -200.

Dzieje się tak dodając zdjęcia zarówno z komputera, jak i ze smartfona. Z czego wynika taki problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, spawalniczy napisał:

Witam, czasami mam problem z dodawaniem zdjęć do postów. Pojawia się komunikat: Wystąpił problem podczas przetwarzania dodanego pliku. -200.

Dzieje się tak dodając zdjęcia zarówno z komputera, jak i ze smartfona. Z czego wynika taki problem?

 

https://forum.subaru.pl/topic/96143-nie-moge-dodac-zdjecia-błąd-200/

 

https://forum.subaru.pl/topic/93359-forum-nowa-odsłona/?do=findComment&comment=2616364

 

 

Wydaje mi się, że jak zdjęcie jest za duże, to się pojawia ten błąd, też tak mam, aczkolwiek ostatnio nie pojawia się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam po dłuższej nieobecności (ale sercem byłem z Wami :))!

 

Czy jest możliwość zmiany pseudonimu (nick się to, zdaje się, nazywa)?

 

Obecny wybrałem niegdyś na szybko, wydawał mi się oryginalny i związany z zainteresowaniami. Teraz jednak nie wydaje mi się wcale fajny i mam pomysł na takoż oryginalny, ale na pewno ładniej brzmiący. I tylko trochę odbiegający od aktualnego.

 

Będę bardzo zobowiązany za poradę. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, debtux napisał:

Witam po dłuższej nieobecności (ale sercem byłem z Wami :))!

 

Czy jest możliwość zmiany pseudonimu (nick się to, zdaje się, nazywa)?

 

Obecny wybrałem niegdyś na szybko, wydawał mi się oryginalny i związany z zainteresowaniami. Teraz jednak nie wydaje mi się wcale fajny i mam pomysł na takoż oryginalny, ale na pewno ładniej brzmiący. I tylko trochę odbiegający od aktualnego.

 

Będę bardzo zobowiązany za poradę. :hi:

Wybierz sobie nowy nick i wyślij mi PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zmienilo sie cos na forum, ze przy kazdym wejsciu na strone i kazdym kliknieciu podstrony wyskakuje im komunikat o niebezpicznym polaczeniu ?

Połączenie nie jest prywatne

Osoby atakujące mogą próbować wykraść Twoje informacje ze strony forum.subaru.pl (na przykład hasła, wiadomości lub dane kart kredytowych). Więcej informacji

NET::ERR_CERT_DATE_INVALID

przed chwila na sluzbowym to mialem i teraz na prywatnym kompie to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygasł certyfikat SSL trzeba czekać, aż hosting zainstaluje nowy

 

13 minut temu, benola napisał:

Trzeba się bać?

 

Nie trzeba, transmisja jest dalej szyfrowana, tylko źródło nie jest już uważane za bezpieczne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Proszę Was o pomoc.Nie wyświetlają mi się ostatnie posty w tematach. NIe wiem ile ich jest. Otwieram temat w jakims dziale i nie ma aktualizacji tematu po czyimś lub moim wpisie. Muszę na "pałę" wchodzić w temat ,żeby sprawdzić czy ktoś coś napisał/ odpowiedział.

Czy coś nieświadomie przestawiłem? Zmiana sortowania nie pomaga.

pozdrawiam.

Edytowane przez respect
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, respect napisał:

Proszę Was o pomoc.Nie wyświetlają mi się ostatnie posty w tematach. NIe wiem ile ich jest. Otwieram temat w jakims dziale i nie ma aktualizacji tematu po czyimś lub moim wpisie. Muszę na "pałę" wchodzić w temat ,żeby sprawdzić czy ktoś coś napisał/ odpowiedział.

Czy coś nieświadomie przestawiłem? Zmiana sortowania nie pomaga.

pozdrawiam.

Wszyscy tak mają od wczoraj. @ape popsuł i musi naprawić :) póki co trochę cierpliwości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, respect napisał:

Proszę Was o pomoc.Nie wyświetlają mi się ostatnie posty w tematach. NIe wiem ile ich jest. Otwieram temat w jakims dziale i nie ma aktualizacji tematu po czyimś lub moim wpisie. Muszę na "pałę" wchodzić w temat ,żeby sprawdzić czy ktoś coś napisał/ odpowiedział.

Czy coś nieświadomie przestawiłem? Zmiana sortowania nie pomaga.

profilują nas, jak nic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...