Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY18


kamilgt

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się przyjrzeć na te zdjęcia w tle STI to tam w zderzaku tego czerwonego są lampy w miejscu tych siatek.... Chyba że to na zdjęciu już nie jest STI...

 

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

 

zerknij na mój post wyżej, halogeny i kierunkowskaz jest w zderzaku jak główne lampy są zwykłe - żarówkowe, a nie ledowe. 

 

Ciekawe czy do STI dadzą opcjonalne halogeny

Edytowane przez kamilgt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rewelacji nie ma. Przód to krok do tyłu w porównaniu do MY16.

Edytowane przez Bobej
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Japonie jak zwykle najlepsze kąski i jak widać kratki w zderzaku w czarnym połysku a nie jakimś wyblakłym macie:5rOmke.jpg

Na zdjęciu S4 czyli 300konny WRX z cvt + opcjonalne dokładki zderzaków i progów. Wg mnie mega wygląda

Rzeczywiście wygląda lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Japonie jak zwykle najlepsze kąski i jak widać kratki w zderzaku w czarnym połysku a nie jakimś wyblakłym macie:

 

5rOmke.jpg

 

Na zdjęciu S4 czyli 300konny WRX z cvt + opcjonalne dokładki zderzaków i progów. Wg mnie mega wygląda

ooooo tak!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe, na zdjęciu wyżej już jest polift, przedlift S4 miał zderzak taki jak wszystkie WRX/STI tylko różnił się materiałem z którego były zrobione kratki (czarny połysk zamiast matowego plastiku) + dodany był mały świecący pasek. 

 

 

o tu jest przedliftowy S4:

subaru_wrx_s4-626x382.jpg

 

i limitowana wersja SportVita:

 

subaru-wrx-sporvita-6-970x647-c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuhl / Corazon WRX poszukaj, ja tylko zobaczyłem fotki, to showcar na targi, watpie ze robili coś więcej. Body jest Corazona,a Kuhl chyba robi ten.... fresk?

pare lat temu zrobili tego złotego R35. Wygląda to mega ,no ale tylko na show car :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na portalach wyczytałem, że poprawili podobno synchronizatory w skrzyni biegów i od tego modelu dyferencjał ma być sterowany elektronicznie. Tak się zastanawiam, co to w sumie oznacza, że sterowany elektronicznie w tym wypadku i jak to działa ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja uważam, że fotele Recaro będą jednak lepiej trzymały w modelu 2018 niż te obecne. A co do silnika, w Japonii jest już chyba montowane 2.0 309 KM, a na Europę rzucą na bank 2.5 jeszcze.W sumie nie jest i tak żle. Silnik wymaga dbałości, czyli regularnych serwisów i naprawdę dobrego oleju, ale poza tym brzytwa. Z moich obserwacji wynika, że ta jednostka psuje się de facto tym, ktorym każdy silnik świata by się popsuł przy takim sposobie "dbałości" o jego żywotność. Tylko ta cena u polskiego dealera. Chryste! 46.000 EURO za wersję sport a na Litwie 39.700!!! Tego już nie zrozumiem. NIe mówiąc o kosztach dodatków, które na Litwie kosztują mniej więcej połowę cen polskich....

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...