Skocz do zawartości

Seriale


mati

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy widzę dobre pozycje podają, więc sorki na pewno sporo powtórzę.

komediowe

1. Scrubbs (absolutny nr1. w kwestii sitcomów, widziałem już z 6 razy)

2. community

3. brooklin99

4. rick&morty

4. trailer park boys (specyficzny humor:D)

i coś cięższego / tu większość to znana klasyka

1.Vikingowie

2.Piraci

3.Sherlock

4.Formuła1 Jazda o życie

4.West World

5.Czarnobyl

6. Sons of Anarchy (pierwsze 5 sezonów)

7.Mandalorian 

8. Miłość Śmierć i roboty - niepozorny a bardzo fajny

9.Gotham

10. True Detective

11. The last Dance (nawet jak ktoś nie jest fanem koszykówki, fajnie się ogląda)

12. Belfer

Pomijam resztę klasyków jak House of Cards, Wiedźmin, Stranger T., Narcos itp :) 

 

Kurcze wypisałem chyba połowę filmwebu:D no ale coś trzeba było na studiach robić, bo przecież nie uczyć się :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Eryk napisał:

Probuje to wpoic swoim dzeciom... Tytusa tez...

Daj spokój. Nie męcz ich. To inne pokolenie i inne klimaty. Niestety, jesteśmy dziadygami i to co było fajne dla nas, dla młodych już jest jak czytanie Sienkiewicza.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktos oglada 5 sezon The Expanse, ale wydaje mi sie on strasznie podzielony na mase roznych watkow - jakos inaczej sie to oglada w porownaniu z poprzednimi sezonami, odnosze tez wrazenie jakby z mniejszym rozmachem ten sezon byl robiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2021 o 18:28, Eryk napisał:

Nie wiem czy ktos oglada 5 sezon The Expanse, ale wydaje mi sie on strasznie podzielony na mase roznych watkow - jakos inaczej sie to oglada w porownaniu z poprzednimi sezonami, odnosze tez wrazenie jakby z mniejszym rozmachem ten sezon byl robiony.

Jestem mniej więcej w połowie sezonu.

Faktycznie 5 bardzo się różni od poprzednich, ale to wynika z rozdzielenia bohaterów.

Mniejszy rozmach moim zdaniem jest widoczny już od początku 4 sezonu.

Mnie najbardziej przeszkadza brak konsekwencji względem pierwszego sezonu w niektórych aspektach przedstawienia świata.

 

Ogląda ktoś WandaVision? Moim zdaniem ciekawy eksperyment, szkoda tylko, że odcinki po 20-25 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2021 o 07:26, przymar napisał:

Daj spokój. Nie męcz ich. To inne pokolenie i inne klimaty. Niestety, jesteśmy dziadygami i to co było fajne dla nas, dla młodych już jest jak czytanie Sienkiewicza.

U mnie sie udało. Czytalismy z dzieciakami. Hihrania było co niemiara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fargo pierwszy sezon to jest majstersztyk, przy tym dużo lepszy niż film. Trzeci sezon był całkiem OK, natomiast parzyste lepiej przemilczeć, szczególnie ostatni.

 

To mi przypomina, że warto by było sobie odświeżyć pierwszy sezon True Detective

 

Za to na Netfliksie troche z przypadku obejrzałem ostatnio serial rodem z TVP "Prokurator" i o dziwo uważam że był na zaskakująco bardzo dobrym poziomie.

 

Druga fajna rzecz to Arsenał Szpiega jesli kogoś interesują takie tematy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już nie było o ”4 BLOCKS” w tym wątku bo serial ma trzy sezony ale dopiero na niego trafiłem i podoba mi się. :)

Współczesny Berlin, społeczność arabska i świat przestępczy to tak w skrócie co mogę stwierdzić po trzech odcinkach oraz to, że to już kolejna niemiecka produkcja dostępna na HBO, która trafiła do moich ulubionych.

W obsadzie polsko-niemiecka aktorka Karolina Łodyga.

Edytowane przez Michał W.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Polecam „Ted Lasso” na Apple TV. 
Historia trenera futbolu amerykańskiego, który zostaje zaproszony do Wielkiej Brytanii by objąć posadę trenera w pierwszoligowym klubie piłkarskim. 

Fajne. Dzięki za rekomendację. Fajnym elementem serialu jest pokazanie różnic językowych pomiędzy amerykańskim angielskim a angielskim.
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...