Skocz do zawartości

Seriale


mati

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W dniu 30.11.2020 o 22:47, Aga napisał:

Undoing. Dzisiaj był ostatni odcinek.

 

Nicole Kidman super, chociaż za plastikowa jak na 53 lata... A niby rozstała się z botoxem... 

 

Hugh Grant rewelacja, szanuję go coraz bardziej. Szczególnie, że wciąż ma swoje zęby ;)

 

Jestem na etapie oglądania tego i po 2 odcinkach wciągnęło mnie ale faktycznie Nicole słabo wychodzi pokazywanie uczuć przez ten botox :biglol:   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tales From the Loop - pierwsze 2-3 odcinki byłem zachwycony kadrami i muzyką, niestety szybko mi przeszło bo forma tu przerosła treść. Sztampowe paradoxy sci-fi ciągnące się jak flaki z olejem..

 

 

Lost in Space - fajny serial do obrzejrzenia z dzieciakami jeśli ktoś szuka sci-fi do włączenia wieczorem z rodziną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, anakinsky napisał:

Ten serial powinien się skończyć po 3 sezonie. Fajny, ale zbyt przedłużony. 

 

Dużo ważnych postaci zginęło a zaczęło się od Ragnara później Lagerta, Floki ... .  . Z tego co pamiętam Rollo nadal żyje ale nie wiem czy pojawi się w ostatnich odcinkach. Nie podoba mi się, że powróciła ta sama aktorka żona Ivara i razem spiskują.  

Fajny serial ale duża rotacja postaci i tak jak piszesz "zbyt przedłużony" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, GREGG napisał:

Wikingowie skończyli się ze śmiercią Ragnara, serial był bardzo dobry i miał napięcie, potem to już równia pochyła. Scenariusz wymyślany na siłę i wszystko bardzo przeciągane     

 

Jak będzie kolejny sezon to i tak zobaczę nawet jak cofną się w czasie i zrobią 1/2 :lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, llkuba napisał:

ak będzie kolejny sezon to i tak zobaczę nawet jak cofną się w czasie i zrobią 1/2

 

Podobno ma być dalsza część, może taki restart pomoże odświeżyć ducha serii

 

Pomimo tego, że szósty sezon Wikingów jest ostatnim, widzowie nie mają powodów do rozpaczy. Dzięki temu, że produkcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem ze strony widzów, Netflix postanowił zamówić spin-off serialu, który będzie nosił tytuł Wikingowie: Walhalla. Jego akcja ma toczyć się 100 lat po wydarzeniach z ostatniego, szóstego sezonu Wikingów. Tym razem twórcy skupią się na historii Leifia Szczęśliwego, Freydis - córki Eryka Rudego, Haralda III Srogiego i Wilhelma I Zdobywcy. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, GREGG napisał:

 

Podobno ma być dalsza część, może taki restart pomoże odświeżyć ducha serii

 

Pomimo tego, że szósty sezon Wikingów jest ostatnim, widzowie nie mają powodów do rozpaczy. Dzięki temu, że produkcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem ze strony widzów, Netflix postanowił zamówić spin-off serialu, który będzie nosił tytuł Wikingowie: Walhalla. Jego akcja ma toczyć się 100 lat po wydarzeniach z ostatniego, szóstego sezonu Wikingów. Tym razem twórcy skupią się na historii Leifia Szczęśliwego, Freydis - córki Eryka Rudego, Haralda III Srogiego i Wilhelma I Zdobywcy. 

 

Będę czekał z niecierpliwością :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Netflix osiemnaście króciutkich, nie powiązanych z sobą (trwają od 5 do 15 minut) opowieści pt. "Love, Death & Robots" z bardzo wysoką oceną na IMDb 8.5. Coś rewelacyjnego! Bardzo Wam polecam! 

 

https://www.imdb.com/title/tt9561862/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, piotruś napisał:

Na Netflix osiemnaście króciutkich, nie powiązanych z sobą (trwają od 5 do 15 minut) opowieści pt. "Love, Death & Robots" z bardzo wysoką oceną na IMDb 8.5. Coś rewelacyjnego! Bardzo Wam polecam! 

 

https://www.imdb.com/title/tt9561862/

 

przecież to pozycja obowiązkowa każdego posiadacza Netflixa:rolleyes:

 

Do tego jak ktoś lubi czarne lustro i różne rodzaje wizji przyszłości- no to 10/10 gwarantowane!

  • Super! 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, llkuba napisał:

Oglądam serial "Lupin" na Netflixie w roli głównej Omar Sy który był opiekunem w Filmie "Nietykalni".

 

Serial słabiutki, ale że mam słabość do Omara od czasu "Nietykalnych", to obejrzałem dla niego

 

I ta wredna nowa praktyka wrzucania tylko połowy sezonu (czy urywania wątku na koniec, zamiast jakiegoś zamknięcia sezonu), wrrrr

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, GREGG napisał:

 

Serial słabiutki, ale że mam słabość do Omara od czasu "Nietykalnych", to obejrzałem dla niego

 

I ta wredna nowa praktyka wrzucania tylko połowy sezonu (czy urywania wątku na koniec, zamiast jakiegoś zamknięcia sezonu), wrrrr

 

Oglądałem drugi odcinek i to nie całym, moja druga połówka poszła spać, więc poczekam do jutra wieczora :).

 

Tak jak patrzę jest dużo serialów na Netflixie które niby są zakończone a furtka nadal otwarta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, llkuba napisał:

Tak jak patrzę jest dużo serialów na Netflixie które niby są zakończone a furtka nadal otwarta

 

Ale kiedyś nawet jak było wiadomo, że będzie kontynuacja, sezon miał jakieś zamknięcie, finał. A teraz po prostu urywa się akcję w połowie i człowiek myśli WTF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, GREGG napisał:

 

Ale kiedyś nawet jak było wiadomo, że będzie kontynuacja, sezon miał jakieś zamknięcie, finał. A teraz po prostu urywa się akcję w połowie i człowiek myśli WTF?

 

Pewnie dlatego bo mamy czekać z niecierpliwością i zacząć oglądać inne tytuły.

 

To jest biznes przez to, że masz świadomość  niedokończonych seriali nie rezygnujesz z abonamentu ;). Przynajmniej takie jest moje zdanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...