Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Ja aktualnie mam Note8 i powiem że jest dobrze.

Dzielnie kontynuuje tradycję Note (z wyłączeniem 7mki )

A w komplecie że stacją DEX, zasadniczo ma się komputer

 

A z tańszych ciekawostek polecę Xiaomi Mi A1.

Dobry sprzętowo, ma czystego Androida a nie MIUI. I cena około 1000

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Od paru miesięcy bujam się z note8 i gdyby nie to, że to android to byłoby świetnie, choć i tak jest bdb no i zdjęcia rewelacja :) także można polecić.

Edytowane przez kamul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, trochę "psuje" , ale to naprawdę wcale nie przeszkadza. Za to masz smartfona pod ręką niesamowicie bardzo stabilnie umocowanego. Nie wygląda to tak atrakcyjnie jak inne rozwiązania ale jest zdecydowanie najbardziej efektywne.
2eee2900eb47abb931e81b1d925a9daa.jpg&key=eee3a058e0c379b05c1ae008a847f073ffc1d8d936171abef3383887c202183d


Jak się nazywa ten model uchwytu i gdzie go kupić? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Jak się nazywa ten model uchwytu i gdzie go kupić?
http://www.brodit24.pl/

Na stronie wybierasz 2 rzeczy :
1. do jakiego samochodu potrzebujesz pro clip (do niego przykrecisz uchwyt dedykowany do Twojego smarfona)
2. Uchwyt dedykowany do smarfona (można też kupić uniwersalny).

Jak masz pytania dzwoń do przedstawicielstwa w W-wie lub napisz maila. Podpowiedzą, doradzą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie doswiadczenia z reklamacjami Szajsunga?

Dzis bede reklamowal S7, bo gniazdo sluchawek nie kontaktuje, gniazdo ladowania tez juz ledwo zipie, a przycisk home z czytnikiem linii papilarnych wytarl sie jakbym pilowal go papierem sciernym ;)

Co do zasadnosci mojej reklamacji nie mam watpliwosci, ale niestety telefon ma strzaskane plecki i obawiam sie czy serwis nie bedzie chcial odmowic uwzglednienia mojej reklamacji z tego powodu, choc wiadomo ze strzaskane plecki nie maja zwiazku z wymienionymi przeze mnie usterkami.

Edytowane przez pajac_am
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, radekk napisał:

Jak chodzi o serwisowanie w Regenersis to bardzo źle.

Kupilem w Orange. Nie wiem gdzie oni wysylaja te telefony.

Tak czy inaczej zlozylem reklamacje z tytulu rekojmi, licze na to, ze beda mieli obsowe i przekrocza termin ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Z3C prawie 2 lata. Pękła mi tylna obudowa, nie chciało mi się naprawiać. Rozważałem dalej Sony  Z5C lub XZ1C, ale jakoś nie zaiskrzyło, ekran ten sam co w Z3C, bateria też.

W końcu kierowany impulsem (podobno spełnia jakąś normę wojskową na upadki) kupiłem LG G6.

Po dwóch miesiącach użytkowania stwierdzam, Sony jest przereklamowane, a G6 niedoceniane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys Regenersis zalewalo telefony i odrzucalo reklamacje z tegoz powodu. 
Fatalny servis . Miałem z Regenersis wykopki jakieś 5 lat temu, ale do dziś mną trzęsie jak sobie przypomnę. Niesamowicie bezczelni. 5 razy odsylali reklamowanego przeze mnie smartfona z adnotacją, że wszystko jest ok, a usterka ciągle nie była usunięta. Do dzisiaj, jak kupuję smartfona, pytam gdzie będzie odesłany w razie awarii . Omijajcie ich szerokim łukiem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, piotruś napisał:

Fatalny servis emoji53.png. Miałem z Regenersis wykopki jakieś 5 lat temu, ale do dziś mną trzęsie jak sobie przypomnę. Niesamowicie bezczelni. 5 razy odsylali reklamowanego przeze mnie smartfona z adnotacją, że wszystko jest ok, a usterka ciągle nie była usunięta. Do dzisiaj, jak kupuję smartfona, pytam gdzie będzie odesłany w razie awarii emoji6.png. Omijajcie ich szerokim łukiem!

Ja kiedyś jak publicznie napisałem na Fb ich sposób naprawy, to dostałem prywatną wiadomość na zasadzie że mogę odsyłać do nich telefon ale nic więcej z nim nie zrobią skoro wyrażam swoje słowa krytyki na ich temat. Normalnie focha strzelili :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Jaca68 napisał:

Miałem Z3C prawie 2 lata. Pękła mi tylna obudowa, nie chciało mi się naprawiać. Rozważałem dalej Sony  Z5C lub XZ1C, ale jakoś nie zaiskrzyło, ekran ten sam co w Z3C, bateria też.

W końcu kierowany impulsem (podobno spełnia jakąś normę wojskową na upadki) kupiłem LG G6.

Po dwóch miesiącach użytkowania stwierdzam, Sony jest przereklamowane, a G6 niedoceniane.

mam podobne doswiadczenia z z3c, w z3 po 2 peknieciach obudowy padl mi czujnik i po skonczonej rozmowie czy nawet po probie zadzwonienia i oderwaniu telefonu od ucha nie zapalal sie ekran to dalem sobie spokoj.

rozwazalem xz, xz1 zaraz do salonow trafi xz1 compact i sklanialem sie ku temu modelowi, ale po tym jak zobaczylem to na zywo w salonie plusa dalem sobie spokoj.

sony poszlo droga nokii i chyba myslalo, ze bedzie na topie wiecznie, cena spora, parametry topowych telefonow ok, ale nic nadzwyczajnego na tle konkurencji i totalnie beznadziejny design.

wlasnie czekam na kuriera z G6 ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12/22/2017 o 21:53, radekk napisał:

Jak chodzi o serwisowanie w Regenersis to bardzo źle.

 

Tyle negatywnych opinii o Regenersis (teraz CTDI), a ja miałem wiele telefonów, kilka razy zdarzyło mi się je odesłać do wspomnianej firmy na gwarancję i zawsze wszystko było w porządku.

Może to zależy od marki urządzenia - wiadomo, że co marka to pewnie inne warunki z nimi ma na serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LosioDriver napisał:

 

Tyle negatywnych opinii o Regenersis (teraz CTDI),

...

i zawsze wszystko było w porządku.

Jak sam piszesz coś co w nazwie ma TDI, nie może być dobre:P:biglol:

 

 

 

 

W moim przypadku wówczas chodziło o Samsungi, nie kojarzę czy również inne marki. Jednak czytając opinie, zakładanie grup i ilość osób opisujących negatywnie ten serwis coś chyba było na rzeczy.

Edytowane przez radekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...