Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ktoś wie jak w Gejfonie 6+ jest z wystającym aparatem? Rysuje się? Kusi mnie by po wielu latach korzystania z Androida zdradzić go, mimo że korzystam z niego od chwili jak się w Polsce pojawił. No chyba, że HTC znów się postara :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiadają, że Hima/M9 ma się ukazać w marcu. Ja cały czas nie wiem co wybrać. Ogryzek 6 jest po prostu OK, ma bardzo fajny aparat i superszybki focus poza tym rewelacji nie ma. Estetycznie bardziej podoba mi się M8, ale dziewczyna wyśmiała „te kropki na górze i dole ekranu” i nie dała sobie wytłumaczyć, że głośniki w tych miejscach to fajny pomysł. Szkoda, że jest tak niewiele wycieków na temat Himy w porównaniu z ogryzkiem. Póki co wstrzymam się chyba do wyjścia Himy/M9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli cenisz sobie wykonanie i androida - poczekaj na M9...założę się, że w kwestii aparatu również HTC zaskoczy.

 

Jesli chodzi o umiejscowienie głośników - stereo na frontowym panelu to absolutnie optymalne rozwiązanie. Wszędzie indziej to zło. Niech żona posłucha jak gra, odtwarza filmy czy dzwoni M8 :)

 

Sam chętnie wybrałbym HTC M9, ale sluchawki powyżej 4.7 cala przestały być dla mnie atrakcyjne. Gdyby tak M9 mini zrobili jak Sony swoje Z3 compact - to tak :)

Edytowane przez Nowicjusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie zastanawiam sie pomiedzy sony xperia z1 compact a sony xperia z3 compact ( tylko te mi odpowiadaja) uzytkowal ktos? Warto dolozyc te pare stowek do z3 ( parametry maja niemal identyczne)

 

Używałem obu, bierz Z3. Na papierze specyfikacja podobna, ale Z3 ma lepszy:

- wyświetlacz - lepiej świeci, większa przekątna(przy tej samej wielkości tel.)

- czas pracy na jednym ładowaniu

- lepszy aparat

Przyjemniej leży też w dłoni no i ma fajne etui z "okienkiem", bodajże SCR26.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

hej...   co sądzicie o : 1. GOClever insignia 550i 2. Lenovo 916   miał ktoś? generalnie potrzebuje smartfona na 2 karty. To są oferty takie "budżetowe"

 

Szukałeś testów?  

 

testy testami :)

mnie interesują rzetelne opinie :)

już zamówiłem Goclevera

 

dam znać jak się spisuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Mont,porzuciłem T-Mobile chyba po ponad 10 latach po tym, jak "wspaniałomyślnie" zaproponowali klientom podwyżkę abonamentu o 5 zł lub przymusowe przejście do taryf Jump (mniej korzystnych niż posiadane przez dotychczasowych klientów). Jak dla mnie tym zagraniem strzelili sobie w stopę, dali przy tym przy okazji możliwość rozwiązania umowy (z czego skorzystałem). Przeszedłem do NJU mobile, bo cenię niezależność i optymalne rachunki - umowa od razu na czas nieokreślony, nielimitowane rozmowy, sms, mms i 2 lub 3 GB internetu za maksymalnie 39 zł brutto. Jeśli nie korzystasz, płacisz mniej (ale nie mniej niż 9 zł). Różnicy w zasięgu ani w szybkości internetu nie zauważyłem (ani teraz, ani przez ostatnie lata, gdy żona miała Orange a ja TM). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w Erze juz pare ladnych lat. Chcialem przejsc do play'a ale niestety koledzy ktorzy mieli play'a jeszcze rok temu mieli problem z zasiegiem w miejscach w ktorych ja zadnego problemu nie mialem ( m.in w budynku w mojej pracy, na obrzeżach wroclawia miejscowosc Radwanice, w Malopolsce w miejscowosci Muszyna ) musieli wychodzic na dwór zeby zlapac zasieg lub internet. Nie wiem jak sytuacja wyglada w chwili obecnej ale zniechecilo mnie to do przejscia. Teraz zastanawiam sie nad NJU Mobile-paru znajomych ma i sobie chwala

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w Erze juz pare ladnych lat. Chcialem przejsc do play'a ale niestety koledzy ktorzy mieli play'a jeszcze rok temu mieli problem z zasiegiem w miejscach w ktorych ja zadnego problemu nie mialem ( m.in w budynku w mojej pracy, na obrzeżach wroclawia miejscowosc Radwanice, w Malopolsce w miejscowosci Muszyna ) musieli wychodzic na dwór zeby zlapac zasieg lub internet. Nie wiem jak sytuacja wyglada w chwili obecnej ale zniechecilo mnie to do przejscia. Teraz zastanawiam sie nad NJU Mobile-paru znajomych ma i sobie chwala

 

Play teraz się chwali, że ma zasięg 4 operatorów, więc ten problem chyba minął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wypróbuj Blue Mail. Ja właśnie tego używam i nawet daje radę
 

Też spróbowałem i jestem zadowolony. Wszystko w jednej aplikacji, bez marnowania czasu na szukanie w trzech pocztach.

 

 

 

Przełącz na edge to zobaczysz dlaczego stare komórki tak długo trzymały

No właśnie, ponieważ mieszkam w górach włączyłem w telefonie tylko obsługę GSM. Efekt? 

1. Bateria trzyma znacznie dłużej;

2. Nie mam problemu ze zrywaniem rozmów na granicy zasięgu.

3. Oczywiście internet zmula, ale codziennie mało korzystam - w pracy, w domu mam WiFi, w aucie ważniejsza jest dla mnie kwestia rozmów.

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany mam na sprzedaż LG G2 Mini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja jestem w Erze juz pare ladnych lat. Chcialem przejsc do play'a ale niestety koledzy ktorzy mieli play'a jeszcze rok temu mieli problem z zasiegiem w miejscach w ktorych ja zadnego problemu nie mialem ( m.in w budynku w mojej pracy, na obrzeżach wroclawia miejscowosc Radwanice, w Malopolsce w miejscowosci Muszyna ) musieli wychodzic na dwór zeby zlapac zasieg lub internet. Nie wiem jak sytuacja wyglada w chwili obecnej ale zniechecilo mnie to do przejscia. Teraz zastanawiam sie nad NJU Mobile-paru znajomych ma i sobie chwala

 

Play teraz się chwali, że ma zasięg 4 operatorów, więc ten problem chyba minął.

 

 

Play działa teraz na/w każdej sieci. Mając PLAY wyświetla Ci się albo Orange, albo PLUS, Tmobile itd. zależnie od którego operatora akurat ciągnie. Jest to o tyle fajne, że nigdy nie jesteś poza zasięgiem, bo jak nie ma tam gdzie jesteś Orange, to przełączy się na Tmobile itd.

 

Korzystam z Galaxy S4 Mini Duos i mam dwie karty Orange/Plus (z tej ciągnie też net). Zazwyczaj na krańcach Polski gubię Plusa, a Orange mam. Ostatnio w Zieleńcu tak miałem, ale przez słaby zasięg Plus zamulał net, albo łapało roaming! Dziewczyna ma PLAY i ma zawsze zasięg i szybki net, dlatego Play to chyba obecnie najlepsza opcja ze względu na zasięg. Jeśli chodzi o ofertę to chyba też.

Edytowane przez maniujr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Play działa teraz na/w każdej sieci. Mając PLAY wyświetla Ci się albo Orange, albo PLUS, Tmobile itd. zależnie od którego operatora akurat ciągnie. Jest to o tyle fajne, że nigdy nie jesteś poza zasięgiem, bo jak nie ma tam gdzie jesteś Orange, to przełączy się na Tmobile itd.

Zastanawia mnie jedno: przy korzystaniu z "obcych" sieci pojawia mi się ikonka roamingu... Zastanawiam się, czy z zagranicznego roamingu też będzie korzystał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...