Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, Panbenonium napisał:

Mój kolega kiedyś to bardzo dosadnie spuentował, i w sumie trafił w sedno: " M5, RSy, Panamery czy inne AMG są dla lalusiów, którym stara nie pozwoli kupić prawdziwej fury marzeń, bo jak kogoś stać na M5 czy Panamerę, to jakby chciał, to kupiłby sobie M1/M3 i codziennowóz, bądź 911 i codziennowóz.No, ale pod pantoflem tego nie przerobisz".

 

Znam człowieka który miał Nissana GTR jako zabawkę. Po kilku rundach na torze Kielce sprzedał i kupił sobie używane BMW E36 żeby upalać bez stresu. 

Wszystko zależy do czego nam auto na codzień a do czego zabawka. 

 

Np. jak dla mnie zestawy marzeń:

TOR KIELCE (i podobne)

- Mercredes G63/Audi RS6 + jakiś zwinny zaklatkowany maluch z 4x4 

 

TOR Poznan/Nurburgring etc.

- Mercedes G63/Audi RS6 + Mercedes GT R/Porsche 911 GT3

 

A co do mojej "starej" to w domu ostatnie słowo zawsze należy do mnie. I jest to "tak kochanie" lub "masz rację kochanie" ;) 

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.06.2022 o 10:02, radekk napisał:

To jak to M3 w końcu bez sensu czy nie, bo piszesz że są dla lalusiów, a zaraz niżej że jakby chciał to kupiłby M1/M3?

M1 a raczej 1M już chyba nie ma, co najwyżej M2.

A to mając wspomniane np M2, czy 911, na co dzień należy jeździć Paskiem 1.9TDI czy już można sobie pozwolić na odrobine szaleństwa i przesiąść się na 2.0TDI?;)

ja mam porobione M2 i paska 1.6 TDI :P - swietny zestaw :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, viggen napisał:

ja mam porobione M2 i paska 1.6 TDI :P - swietny zestaw :P

ważne że ci pasuje i jesteś zadowolony. I przynajmniej nikt nie nazwie cię lalusiem jakbyś paska zastąpił RS4/C63/M3 kąbi czy innym klasę, czy kilka wyżej;):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, mrusz napisał:

Tak.

A teraz brzydsza perspektywa ;)

IMG20220626092140.jpg

Za kierownicy nie widac na szczescie. 

Najgorsze jest to zaczyna mnie sie nawet podobac i zaczalem przegladac ogloszenia a to tfffuuu zly znak :facepalm: :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, matros1 napisał:

 

Znam człowieka który miał Nissana GTR jako zabawkę. Po kilku rundach na torze Kielce sprzedał i kupił sobie używane BMW E36 żeby upalać bez stresu. 

Wszystko zależy do czego nam auto na codzień a do czego zabawka. 

 

Np. jak dla mnie zestawy marzeń:

TOR KIELCE (i podobne)

- Mercredes G63/Audi RS6 + jakiś zwinny zaklatkowany maluch z 4x4 

 

TOR Poznan/Nurburgring etc.

- Mercedes G63/Audi RS6 + Mercedes GT R/Porsche 911 GT3

 

A co do mojej "starej" to w domu ostatnie słowo zawsze należy do mnie. I jest to "tak kochanie" lub "masz rację kochanie" ;) 

Ja bez torow ake RS6 + Yaris GR albo GT3 RS by styknelo ,  a i dom z olbrzymim garazem do tego jeszcze porosze jak juz piszemy listy do mikolaja :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, matros1 napisał:

 

Znam człowieka który miał Nissana GTR jako zabawkę. Po kilku rundach na torze Kielce sprzedał i kupił sobie używane BMW E36 żeby upalać bez stresu. 

 

Ja dlatego pozyczam i jezdze na eventy zamiast uplac swoje bo sie nie musze o nic martwic a na tyle razy w roku na ile ja mam czas szkoda inwestowac w cos co wiecej czasu by stalo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd nadal jest mocno dyskusyjny ale jazda eMkami (3,4,5 - szczególnie 3) bardzo mi się podobała rok temu - dla mnie (przeciętnego kierowcy) niesamowita była "lekkość" z jaką te samochody jeździły i ukrywały swoją wagę (co tu mówić - ciężką).

W tym roku jeździła moja Narzeczona i też się dobrze bawiła.

Nowością były wszystkie samochody AWD

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 600 tys €? :blink: jakoś nie chcę mi się wierzyć. To chyba naprawdę trzeba by być porąbanym dać tyle za 4kę, przecież nie będzie tam niewiadomo czego w porównaniu z normalną. Jeszcze 600 tys zł to bym zrozumiał ale €, M8 startuje z jakiś 130 tys €, a nawet za to 600 tys € to już jest jakiś kosmos, już bym wolał jakieś Ferrari czy Lambo, a jeszcze by zostało na bak paliwa (no może nie cały:biglol:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, radekk napisał:

za 600 tys €? :blink: jakoś nie chcę mi się wierzyć

Też mi nie pasuje ta cena, jeżeli jest na bazie M4. Może będzie full carbon(?). No ale piszą, że to absolutna limitka -50 szt., także nie wszyscy szejkowie się załapią :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...