Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, radekk napisał:

czyli tak patrząc to takie następne E63 koło 2500 kg? Jak załadować to przeszło 3 t:blink:

 

Moje obecne auto to 2,7T na pusto i taka masa to naprawdę nieporozumienie. Tuczą te auta i zamiast być ekologicznie to nie tylko z czegoś to trzeba wyprodukować to jeszcze te tony napędzić. 

 

Bezsens totalny. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Embargo jeszcze nie zeszło ale wygląda na to ze nowy competition plus pakiet do RS4/5 daje rade. 

 

W sumie spore zmiany , nowy tylni dyferencjał,  nowe oprogramowanie skrzyni I dyfra , nowe stabilizatory i amortyzatory typu coilover z ręczna regulacją.

 

 

Screenshot_20220924-212134_Instagram.jpg

Screenshot_20220924-212349_Instagram.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adi napisał:

Wydaje mi się, że trzeba przeczekać ten okres w BM-kach , tak jak przeczekaliśmy Chrisa Bangle'a.

W następnych generacjach wrócą do ładnych aut.

 

Aktualnie ładne bez żadnego ale są 3,5,8, X5... i koniec. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, radekk napisał:

nowe M2:blink:

z przodu nie ma bobra, to zajęli się tyłem

BMW-M2-Bimmerpost.jpg.eb90e4fefdf40c95c77b41916673e6c3.jpg

 

BMW-M2-Bimmerpost-1.thumb.jpg.825425666779b1fcd7988fed59aca749.jpg

 

 

 

I pomyslec ze to .......ma zastapic to ...........

 

2021-bmw-m2-cs-walker-065-1613573193.jpg.42d2c8b6bd5335ad15b44c1b27aa0523.jpg

 

2021-bmw-m2-cs-walker-064-1613573188.jpg.324d690a53a807f13909895b0892352a.jpg

 

 

Chyba przebilo M3 z bobrem. Tego Chorwata to ja bym na zbity pysk wyrzucil. 

  • Super! 1
  • Facepalm 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Zyzol napisał:

Tył przebija bobra

Jakbym wiedział, że moje rysunki z przedszkola wyjdą na światło dzienne to nie wyrzucałbym ich na śmietnik. Dziś byłbym bogaty za ten projekt. Tak mniej więcej wyglądały moje rysunki M3 E30 jak byłem w przedszkolu

Edytowane przez NonPhixion
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety obok bobrów coraz więcej pałęta się po mieście również tej nowej serii 1 i 2.

Nie tylko przód i tył są problemem, ale przede wszystkim patrząc z boku cofnięcie przednich kół. Zwłaszcza w tym za przeproszeniem "gran coupe" to razi.

Rezygnacja z RWD na rzecz FWD strasznie upodliła ten model również wizualnie.

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze bym się wstrzymał chwilę z wieszaniem psów na nowym M2 rozmawiałem z kilkoma osobami, które to auto już widziały i ich odczucia były co najmniej pozytywne. Poza tym w pierwszych testach na torze mała Mka wypadła bardzo dobrze. 

FB_IMG_1664481202647.jpg

IMG_20220925_151327.jpg

Edytowane przez viggen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie widzieli czasem tej wersji? Wygląda dużo lepiej ;) 
7879AFD7-672C-4E45-94AC-EAB695FF5BF2.thumb.png.79578949285b53b0b061d3732e141a83.png


 

W reklamie i7 chwalą się terminem „forwardyzm”. No i tak czytam marketingowy bełkot:

 

„Termin „forwardyzm” opisuje radość z widzenia i odczuwania przyszłości, jeszcze zanim zostanie ona stworzona. Koncepcja ta polega na ciągłym kwestionowaniu i podważaniu utartych konwencji, aby zyskiwać jak najlepsze doświadczenia i tworzyć lepszą przyszłość”


Tył tego M2 na pewno wpisuje się w tę koncepcję :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie mówi że to beznadziejnie jeździ, ale jak wygląda, a dla mnie ten tył to jakaś porażka, jak inni tu pisali, albo jak z rysunku przedszkolaka, albo po wieś tjuningu. Przód jak dla mnie nawet ok, choć teraz patrząc na te zdjęcia co wróciłeś te boczne wloty na zderzaku też nie do końca mi się widzą, również trochę jak po takim wiejskim tuningu na zasadzie jak wyżej wrzucił @skwaro choć może na żywo będzie to lepiej się prezentowało. Ja głównie mam zastrzeżenia do tylnego zderzaka jeśli faktycznie taki będzie. Choć tu może nie będzie z tym takiego problemu, na zasadzie różnych aftermarketowych. Bo z przednim w przypadku bobra większe obawy że BMW zakwestionuje jakąkolwiek usterkę twierdząc że inne wloty nie zapewniały odpowiedniego chłodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...