Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Do tego jest jeszcze jeden motyw który mnie mega denerwuje zwłaszcza w tak dobrogim samochodzie. Poszerzone błotniki wymagają innych drzwi a oni tu głupio przyoszczędzi i wyszło coś takiego. Mnie to strasznie razi zwłaszcza w samochodzie za tyle pieniędzy.

Screenshot_20210411-104205_Samsung Internet.jpg

Screenshot_20210411-104349_Samsung Internet.jpg

Screenshot_20210411-104435_Samsung Internet.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, turdziGT napisał:

Do tego jest jeszcze jeden motyw który mnie mega denerwuje zwłaszcza w tak dobrogim samochodzie. Poszerzone błotniki wymagają innych drzwi a oni tu głupio przyoszczędzi i wyszło coś takiego. Mnie to strasznie razi zwłaszcza w samochodzie za tyle pieniędzy.

 

Abstrahując od tego czy mi się to podoba czy nie to szeroki błotnik, szeroki próg i wąskie drzwi ewidentnie kojarzą mi się z autem WRC :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, KotMorderca napisał:

Abstrahując od tego czy mi się to podoba czy nie to szeroki błotnik, szeroki próg i wąskie drzwi ewidentnie kojarzą mi się z autem WRC :) 

 

 

Hm... wide body szło od zawsze z poszerzeniami drzwi... BMW dało ciała i tyle. 

 

 

CAB80SUC081A0101.jpg

subaru-wrx-sti-ej20-final-edition.jpg

$_lancia_delta_integrale_evo_2_$1578091957_by_Charakterek.jpg

subaru-impreza-wrx-sti-4-dc47b64.jpg

  • Super! 5
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wczoraj białego bobra kupe, w jakiejś wersji nie M.

Wcześniej myślałem, że jasne będą najgorsze.

Albo się już przyzwyczaiłem, albo na żywo nie ma takiej tragedii jak na zdjęciach.

Może nie jest to Giulia, ale nie czułem też potrzeby by jak najszybciej odzobaczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Michał Krupa napisał:

Chyba, że polibuda ma wydział architektury :P

U mnie był w innym miejscu:( taka mityczna kraina, wszyscy wiedzieli że istnieje i gdzie szukać, ale nikt spoza nie dotarł:cry::upside-down-face_1f643-small:

 

Godzinę temu, rosaskc napisał:

Albo ochrony środowiska. Tam naprawdę ładne były :D 

Za moich czasów nie było takich, była co najwyżej Inżynieria środowiska, ochronę jako strocte kierunek to co najwyżej na rolniczej:)
 

zostaje ewentualnie Alpina, nawet w kombi będzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, radekk napisał:

U mnie był w innym miejscu:( taka mityczna kraina, wszyscy wiedzieli że istnieje i gdzie szukać, ale nikt spoza nie dotarł:cry::upside-down-face_1f643-small:

 

 

Dotarliśmy z chłopakami z AWFu. :mrgreen:

 

Chłopaki z polibudy przestali się do nas odzywać... :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez.To jedno z najładniejszych RS ever.

 Warto dodać ze Yani nie reaktywował do końca ESP dlatego taka kupa wyszła , w przeciwnym razie C7 idzie bokiem tak samo jak C8 :) 

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obejrzałem jeszcze dokładnie filmu o nowym C63 AMG ale może to być technologiczna petarda. Szkoda że nie połączyli tego z V8 :evil2: ale 4Matic, 640 kucy, cztery drzwi - to może być bardzo fajne na co dzień. Jedyny minus to że mercedesów, audi i bmw jest u nas jak mrówków :( 

 

Ja ostatnio cały czas kombinuje na co zmienić ghibli bo jeżdżę nim już 3 lata, gwarancja się zaraz kończy. Nie bardzo mogę znaleźć zamiennik. Kusi mnie giulia koniczynka ale trochę się jej boję jako główne auto całoroczne, 25-30tys km/rok. 

Gdyby nie budżet to brałbym Panamere Sport Turismo bo ta dupka jest mega ciekawa, takie trochę rs6 w wydaniu porsche. Ostudził mnie konfigurator bo wersja gts, nie turbo, nie turbo e-hybrid, doposażona w niezbędniki dobiła do 900 tys. Ups :( Chyba wrócę do alfy ale podkręcę trochę parametry Ghibli i zostawię go bez żalu na kolejne 2 lata

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, beben napisał:

Nie obejrzałem jeszcze dokładnie filmu o nowym C63 AMG ale może to być technologiczna petarda. Szkoda że nie połączyli tego z V8 :evil2: ale 4Matic, 640 kucy, cztery drzwi - to może być bardzo fajne na co dzień. Jedyny minus to że mercedesów, audi i bmw jest u nas jak mrówków :( 

 

Ja ostatnio cały czas kombinuje na co zmienić ghibli bo jeżdżę nim już 3 lata, gwarancja się zaraz kończy. Nie bardzo mogę znaleźć zamiennik. Kusi mnie giulia koniczynka ale trochę się jej boję jako główne auto całoroczne, 25-30tys km/rok. 

Gdyby nie budżet to brałbym Panamere Sport Turismo bo ta dupka jest mega ciekawa, takie trochę rs6 w wydaniu porsche. Ostudził mnie konfigurator bo wersja gts, nie turbo, nie turbo e-hybrid, doposażona w niezbędniki dobiła do 900 tys. Ups :( Chyba wrócę do alfy ale podkręcę trochę parametry Ghibli i zostawię go bez żalu na kolejne 2 lata

Z Alfą jest w pakiecie laweta nadal? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, beben napisał:

Gdyby nie budżet to brałbym Panamere Sport Turismo bo ta dupka jest mega ciekawa, takie trochę rs6 w wydaniu porsche. Ostudził mnie konfigurator bo wersja gts, nie turbo, nie turbo e-hybrid, doposażona w niezbędniki dobiła do 900 tys.

Też jestem zakochany w Panamerze Sport Turismo GTS, ale cena mocno nie dla mnie niestety :-/ Tak jak piszesz, tyłeczek jest zacny :-)

 

Zawsze możesz kupić baby Panamere Sport Turismo czyli Pro_Ceeda :-P

Edytowane przez NonPhixion
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...