Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, Q37 napisał:

Babie 50+ to raczej balkonik a nie porsche.Choviaż ostatnio widziałem taką parkę 70+ w suvie maseratti .Gość tak zadymił szlugiem kabinę że siwe były okna.

Sytuacja z życia wzięta , siedzę w Subaru i obserwuję parę raczej 70+ która z wielkim entuzjazmem ogląda Porsche i on do niej "takim to objechałbym z tobą cały świat"  
image.thumb.png.ab0e11a7046f79ed700fcd752139a72a.png

  • Super! 8
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, rosaskc napisał:

Dobrze, że jesteś, bo ja też o tym pomyślałem, ale stwierdziłem, że to żart nie na miejscu i tego nie napiszę :biglol:

A dlaczego żartem ma być, że kobieta ma WIELKĄ ochotę w pewnym wieku? Trzeba tylko trafić na taką, która ma na TO :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem to co wymyślili w przewadze dzięki technice ( nowe  S6 C8  ) rozwaliło system :rolleyes: Co za debil to kopnął i zaakceptował do produkcji.Sam będąc inżynierem nie wierzę że wykonanie tak skomplikowanej atrapy ma być tańsze w produkcji. 

FB_IMG_1532175340597.thumb.jpg.ec7af7ddf5cb3940f8f57481e4586507.jpgFB_IMG_1532175333715.jpg.e94415a2c74fa03cdaa0917efd554358.jpg

 

Cały ten system z udawanymi wydechami zaczyna przypominać narodziny SUVa.Ktos kiedyś wymyślił że połowa świata tym chce jeździć i koniec teraz wszyscy to klapia.

 

  • Super! 2
  • Haha 6
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Aga napisał:

Brawo Ty!

jest klasa człowiek, nie?

 

tymczasem temacie co zamiast STI, na pewno nie audi. jechałem wczoraj do Krakowa audi, i nikt po prostu nikt nie zjedzie, możesz prosić, grozić, robić co chcesz mają Cię w d... wszyscy. Wracałem astonem i po prostu inne ludzi, nagle wszyscy kulturalni, przepuszczą, kierunkowskazów używają, no po prostu dżentelmeni kierownicy sami

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ilość Audi w Polsce nikt ci nie zjeżdża bo po co.. 3 sek później za plecami znowu Audi :-)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, krist napisał:

jest klasa człowiek, nie?

 

tymczasem temacie co zamiast STI, na pewno nie audi. jechałem wczoraj do Krakowa audi, i nikt po prostu nikt nie zjedzie, możesz prosić, grozić, robić co chcesz mają Cię w d... wszyscy. Wracałem astonem i po prostu inne ludzi, nagle wszyscy kulturalni, przepuszczą, kierunkowskazów używają, no po prostu dżentelmeni kierownicy sami

Daj foto swojego Astona z przodu. Będę wiedział na jaki widok w lusterku należy zjechać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, rosaskc napisał:

Daj foto swojego Astona z przodu. Będę wiedział na jaki widok w lusterku należy zjechać ;)

kulturalny człowiek przepuści szybsze auto, nawet jeśli to fabia obklejona reklamą kiełbasek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, krist napisał:

jest klasa człowiek, nie?

 

tymczasem temacie co zamiast STI, na pewno nie audi. jechałem wczoraj do Krakowa audi, i nikt po prostu nikt nie zjedzie, możesz prosić, grozić, robić co chcesz mają Cię w d... wszyscy. Wracałem astonem i po prostu inne ludzi, nagle wszyscy kulturalni, przepuszczą, kierunkowskazów używają, no po prostu dżentelmeni kierownicy sami

Ja z kolei w RS4 czuje się trochę jak za dawnych czasów z Imprezą  GT czy STl.

Ludzie gadają ze mną na stacji prawie zawsze pod sklepem w korku zawsze wpuszcza no i zdjęcia teraz lecę prawie wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, turdziGT napisał:

Ja z kolei w RS4 czuje się trochę jak za dawnych czasów z Imprezą  GT czy STl.

Ludzie gadają ze mną na stacji prawie zawsze pod sklepem w korku zawsze wpuszcza no i zdjęcia teraz lecę prawie wszędzie.

 

naprawdę? mnie się to nie zdarza . Ostatnio jak miałem smarta fortwo dawno temu, sporo osób mnie zaczepiało co to jest i gdzie ma silnik. Często mam nietypowe auta, staram się mieć chociaż jedno do odstresowania ale jak jadę to na cb najczęściej ludzie się pytają ile to pali, naprawdę mamy bardzo schematyczny naród. Auto które wywoływało uśmiechy i kciuki w górę to sti type-r, niebieskie. Może nie powinienem pisać ale db9 ma rwanie straszne u płci przeciwnej ;)

  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, krist napisał:

 

naprawdę? mnie się to nie zdarza . Ostatnio jak miałem smarta fortwo dawno temu, sporo osób mnie zaczepiało co to jest i gdzie ma silnik. Często mam nietypowe auta, staram się mieć chociaż jedno do odstresowania ale jak jadę to na cb najczęściej ludzie się pytają ile to pali, naprawdę mamy bardzo schematyczny naród. Auto które wywoływało uśmiechy i kciuki w górę to sti type-r, niebieskie. Może nie powinienem pisać ale db9 ma rwanie straszne u płci przeciwnej ;)

Poważnie pracuje w dzielnicy biznesowej gdzie co drugie auto w korku to porsche a co piate bentley albo ferrari i jak jadę RS4 to cała ulica się ogląda.Mysle że po części dlatego że to nowość i tylko 15 sztuk przyznano w kontyngencie na NO a więc parę sztuk w Oslo do tego RSy w NO to była tu egzotyk że względu na ceny.Dopiero 3 auta temu zrobił się boom na te auta jak potanialy.Praktycznie nie mam wyjazdu żebym nie widzaljak ktoś robi zdjęcie czy coś.Myle że pewnie przejdzie za jakiś czas.Za GTekiem też cała ulica się obracala 15 lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem to co wymyślili w przewadze dzięki technice ( nowe  S6 C8  ) rozwaliło system :rolleyes: Co za debil to kopnął i zaakceptował do produkcji.Sam będąc inżynierem nie wierzę że wykonanie tak skomplikowanej atrapy ma być tańsze w produkcji. 
FB_IMG_1532175340597.thumb.jpg.ec7af7ddf5cb3940f8f57481e4586507.jpgFB_IMG_1532175333715.jpg.e94415a2c74fa03cdaa0917efd554358.jpg
 
Cały ten system z udawanymi wydechami zaczyna przypominać narodziny SUVa.Ktos kiedyś wymyślił że połowa świata tym chce jeździć i koniec teraz wszyscy to klapia.
 
No faktycznie słaaaabe to.... Może chodzi o to, że takie końcówki zawsze będą się świeciły j łatwo je umyć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, krist napisał:

proszę ;) polecam na 11 auto w rodzinie, fajne ale cholernie niepraktyczne

No właśnie... na 11 może nie, ale na 3-cie?

Możesz napisać coś więcej o "niepraktyczności"? Standard dla tego typu aut czy raczej coś jeszcze specyficznego dla marki?

Jak wygląda trwałość DB? I koszty utrzymania / serwisowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Tsunetomo napisał:

No właśnie... na 11 może nie, ale na 3-cie?

Możesz napisać coś więcej o "niepraktyczności"? Standard dla tego typu aut czy raczej coś jeszcze specyficznego dla marki?

Jak wygląda trwałość DB? I koszty utrzymania / serwisowania?

Jak to kupowałem byłem napalony jak cholera nie patrzyłem na szczegóły tylko już , zaraz, zabieram. Po roku widzę że ciasno, za 2 osobowe praktycznie, że bagażnik mały (W Bondzie jedzie tam spory chłop ale to magia kina). Manewry na parkingu są problematyczne bo duże i słaba widoczność.  Utrzymanie na poziomie mercedesa ciut drożej może,  ale daleko do włoszczyzny. Kuna mi przegryzła przewód od chłodnicy, nowy w serwisie 107 brutto  :)Ogólnie auto z duszą,  szybkie dość  ale nie do ścigania, dzikie ale bez przesady, takie inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, krist napisał:

Jak to kupowałem byłem napalony jak cholera nie patrzyłem na szczegóły tylko już , zaraz, zabieram. Po roku widzę że ciasno, za 2 osobowe praktycznie, że bagażnik mały (W Bondzie jedzie tam spory chłop ale to magia kina). Manewry na parkingu są problematyczne bo duże i słaba widoczność.  Utrzymanie na poziomie mercedesa ciut drożej może,  ale daleko do włoszczyzny. Kuna mi przegryzła przewód od chłodnicy, nowy w serwisie 107 brutto  :)Ogólnie auto z duszą,  szybkie dość  ale nie do ścigania, dzikie ale bez przesady, takie inne.

@krist Aston to Aston i to sama kategoria w sobie.Bajka takie DB9 B)

1 godzinę temu, piotruś napisał:
4 godziny temu, turdziGT napisał:
Tymczasem to co wymyślili w przewadze dzięki technice ( nowe  S6 C8  ) rozwaliło system :rolleyes: Co za debil to kopnął i zaakceptował do produkcji.Sam będąc inżynierem nie wierzę że wykonanie tak skomplikowanej atrapy ma być tańsze w produkcji. 
FB_IMG_1532175340597.thumb.jpg.ec7af7ddf5cb3940f8f57481e4586507.jpgFB_IMG_1532175333715.jpg.e94415a2c74fa03cdaa0917efd554358.jpg
 
Cały ten system z udawanymi wydechami zaczyna przypominać narodziny SUVa.Ktos kiedyś wymyślił że połowa świata tym chce jeździć i koniec teraz wszyscy to klapia.
 

No faktycznie słaaaabe to.... Może chodzi o to, że takie końcówki zawsze będą się świeciły j łatwo je umyć?

Nie wiem to jakiś idiotyczny trend ktory sie wytworzył niewiedziec dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...