Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

No miałem dziś ale pracownik się rozchorowal i może jak się uda to zaczną dzisiaj a wiec przy pomyslnych wiatrach piatek.Masakra jakaś normalnie :(

 

 

 

BTW odnosnie przebiegu przy odbirze.Rozmawialem ze moim czlowiekiem w Audi Sport.Powiedzial mi ze przebieg 60-80km przy odbiorze kazdego modelu RS jest normalny dltego ze kazdy RS przed wyslaniem z fabryki jest nie tylko testowany na hamowni ale takze na otwartej dodze i torze probnym.Przebieg normalenog samochodu to zazwyczaj ok 10km w zaleznosci od sposobu transportu tak ze mysle ze moge spac spokojnie :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajta spokuj zawalu dostane :) 

48 minut temu, radekk napisał:

Jeszcze trochę tak popiszemy a Turdzi faktycznie zacznie wątpić i nie odbierze smochodu tylko kupi jakąś nieupalana z niskim przebiegiem Skodę

Tak jest bo kto by taka Skode chceial poupalac a jak przyworza takiego RSa to juz sie pewnie kolejka sepow ustawia.Ja sobie pojade na myjnie , przez trzy bloki , ten sobie wroci druga strona , a ten na wymiane kol i opon i stowka peknie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeszcze forumowa brać się ustawi, w końcu musimy sprawdzić czy faktycznie lepsze to od Subaru.

 

http://www.wykop.pl/ramka/4126649/mechanik-wzial-auto-klientki-na-jazde-testowa-3000-km-az-do-polski/

A to był tylko VW:P

Jakby dojechali do Polski to ułatwi nam to testowanie:biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To folia zabezpieczająca bezbarwna na zderzak , maskę lusterka progi i nad szyba przednia.
 
http://www.xpel.com

Zrób sobie jeszcze wnętrza klamek !


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miałem dziś ale pracownik się rozchorowal i może jak się uda to zaczną dzisiaj a wiec przy pomyslnych wiatrach piatek.Masakra jakaś normalnie
 
 
 
BTW odnosnie przebiegu przy odbirze.Rozmawialem ze moim czlowiekiem w Audi Sport.Powiedzial mi ze przebieg 60-80km przy odbiorze kazdego modelu RS jest normalny dltego ze kazdy RS przed wyslaniem z fabryki jest nie tylko testowany na hamowni ale takze na otwartej dodze i torze probnym.Przebieg normalenog samochodu to zazwyczaj ok 10km w zaleznosci od sposobu transportu tak ze mysle ze moge spac spokojnie  
 
Sprawdzają czy trzyma serię?! :-) RS3 nowa w salonie w Kr miała przebieg 7km wiec może na dalekiej północy takie mają metody.

Tak wnętrza klamek i jeszcze próg załadunkowy sobie zrób :-)

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Tommo napisał:

Ale samochód przypomniał mu ile lat jest na karku ;)

 

Podobno olej na torze.

 

Mistrz nad mistrzami ale jakoś poznając biografię bliżej nie czuję do niego sympatii. 

 

 

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi sie ale dalej pod gorke bo mrozy i nie moga mi to oddać za wcześnie bo jak wilgoc nie do końca pod odparuje to folia się może pomarszczyc.W najgorszym wypadku muszę czekać do pon. 

20180208_113949.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, subleo napisał:

Jak są mrozy to pewno jest i śnieg, a jak jest śnieg to tym bardziej trzeba "zwierzaka" wyprowadzić na spacer ;)

https://www.youtube.com/watch?v=wq0BM8h7NWQ

 

 

 

No proszę, a pod koniec grudnia, kiedy widziałem w Zakopanem ten egzemplarz na lawecie, pomyślałem, że to jakieś omamy i czas odstawić alkohol. I tak nie piję aż do dziś i okazuje się, że całkiem niesłusznie. :wacko:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...