Skocz do zawartości

Forester - SZYBKIE PYTANIE


Haze

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, jchlanda napisał(a):

 

Nawigacja GPS, moja miała dodatkową antenę przyczepioną magnesem do obudowy. Internety pokazują jak wyglądała w akcji:

hZwn9rl.jpg

 

Fajna rzecz, w 2002 :)

A widzisz, ja już zwątpiłem, bo w broszurce tego nie było, a tu się okazuje, że pod złą kategorią patrzyłem :D

 

IMG_7146.thumb.jpeg.d32f4c8175cf448279686430e5f99b76.jpeg

 

swoją drogą niezłe bajery jak na tamten czas mieli… chowane nawigacje, stacje multimedialne z zewnętrznymi dyskami HDD. Za jedyne 400tys jenów… kosmos :biglol:

 

IMG_7152.thumb.jpeg.7ecd926cc6aaaadaef0dd70c6f80d698.jpeg

IMG_7151.thumb.jpeg.62206d80d6a41fcb1b70ba2172e40e88.jpeg

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik oparów paliwa wymieniony, nieszczelność usunięta a pomiary niewiele lepsze. Niestety FreeSSM nie posiada niektórych parametrów poniżej zdjęcia co można nim badać:

 

 

 

link do PB https://drive.google.com/file/d/1sMnCMRzwawIz7sV5v4odLhRpAuJxxnRe/view?usp=sharing

link do LPG https://drive.google.com/file/d/1T1UAXQrZaX5ozImIqAz-ays-j3eiB-sZ/view?usp=sharing

 

 

20230913_185819.jpg

20230913_185841.jpg

20230913_185916.jpg

20230913_185931.jpg

Edytowane przez Henryk82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2023 o 14:24, skwaro napisał(a):

Trzeba zrobić logi z parametrami:

Feedback Knock Correction 

Fine Learning Knock Correction 

IAM

Żeby jednoznacznie wiedzieć czy stuka. 

Tych parametrów nie widzę w tym Free SSM 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kiwi 4ester napisał(a):

Ktoś podpowie jak wybić ten stożek z gniazda nie uszkadzając wahacza? 

KOnieczna tulejka większa trochę od  tego elementu.

-Najlepiej na prasie

-albo dodatkowo śruba ,mocna podkładka , naprężyć i stukać

-Można ,ale delikatnie  podgrzać wahacz

-obadać w którą stronę wybijać

-obadać ,czy ten zabieg koniecznie potrzebny:)

pozdr

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie potrzebna manszeta przegubu wewnętrznego "od skrzyni" ;)przednia "prawa" do Forestera 2004 2.5xt

I nie chodzi i to że jestem leniwy i nie chce mi się szukać, tylko potrzebuję taka żeby pasowała i była wytrzymała

Vin.           JF1SG9LD35G043250
Silnik         EJ255NWSBB
Skrzynia   TY755VNSAA

Najchętniej link allegro.

Dziękuję 

Edytowane przez PawelLuc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Sergi napisał(a):

Czesc .

Szukam belek dachowych do Forestera XT 2018 czy ktos wie jakie modele pasuja? Czy ktos uzywa WingBar Edge?

Mam te poniżej, bardzo polecam. Ciche i łatwo się zakłada/zdejmuje. Trochę ciężko pracują wsuwki "T", ale poza tym bardzo OK.
https://allegro.pl/oferta/bagaznik-belki-yakima-subaru-forester-iv-4-2013-9688285447

 

WingBar Edge miałem w Outbacku, też są OK, ale montuje się je i demontuje w sposób istotnie bardziej skomplikowany niż powyższą Yakimę. Cenowo zapewne Yakima wypada korzystniej, a IMHO jakościowo pod żadnym względem nie ustępuje Thule.

Edytowane przez sartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, sartek napisał(a):

Mam te poniżej, bardzo polecam. Ciche i łatwo się zakłada/zdejmuje. Trochę ciężko pracują wsuwki "T", ale poza tym bardzo OK.
https://allegro.pl/oferta/bagaznik-belki-yakima-subaru-forester-iv-4-2013-9688285447

 

WingBar Edge miałem w Outbacku, też są OK, ale montuje się je i demontuje w sposób istotnie bardziej skomplikowany niż powyższą Yakimę. Cenowo zapewne Yakima wypada korzystniej, a IMHO jakościowo pod żadnym względem nie ustępuje Thule.

Dziekuje, wlasnie takiej informacji szukalem .Pozdrawiam

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Adam12 napisał(a):

Panowie mam prośbę z trywialną sprawą. Padło zasilanie w gnieździe zapalniczki z przodu w SJ XT MY18. Pewnie bezpiecznik i dobrze kombinuje, że to będzie 20A 12V Plug ? z góry dziękuje za pomoc.

3de1d6a07e3baa67e3459390ab182275.jpg

A nie 10A Cigar? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adam12 napisał(a):

Panowie mam prośbę z trywialną sprawą. Padło zasilanie w gnieździe zapalniczki z przodu w SJ XT MY18. Pewnie bezpiecznik i dobrze kombinuje, że to będzie 20A 12V Plug ? z góry dziękuje za pomoc.

3de1d6a07e3baa67e3459390ab182275.jpg

Wyciągnąć, sprawdzić czy dobre czy nie i ewentualnie wymienić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Adam12 napisał(a):

Panowie mam prośbę z trywialną sprawą. Padło zasilanie w gnieździe zapalniczki z przodu w SJ XT MY18. Pewnie bezpiecznik i dobrze kombinuje, że to będzie 20A 12V Plug ? z góry dziękuje za pomoc.

3de1d6a07e3baa67e3459390ab182275.jpg

Czasem wymiana bezpiecznika nic nie daje bo dochodzi do przetopienia zabezpieczenia temperaturowego w gnieździe zapalniczki. Najczęściej dzieje sie tak podczas podpinania lodówki turystycznej w której zapomni ustawić się eco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...