Skocz do zawartości

Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, ewemarkam napisał:
15 godzin temu, Kiwi 4ester napisał:
Nowa mata pod maske, uniwersalna emoji4.png20200702_160621.thumb.jpg.c7ce6659603add3851e11a8b72e7394b.jpg

Zastanawiam się po co ona. Oprócz tego że kuny mają co gryźć. A zimą wolniej się silnik wychładza. Jest jakieś inne zastosowanie?

Podobno niektóre maski mają tak, że jak je silnik podgrzeje to po jakimś czasie lakier zaczyna odłazić, ale nie wiem ile w tym prawdy. Na pewno wygłusza z zewnątrz pracę silnika. A to, że zimą silnik się wolniej studzi to akurat moim zdaniem plus. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, ewemarkam napisał:
17 godzin temu, Kiwi 4ester napisał:
Nowa mata pod maske, uniwersalna emoji4.png20200702_160621.thumb.jpg.c7ce6659603add3851e11a8b72e7394b.jpg

Zastanawiam się po co ona. Oprócz tego że kuny mają co gryźć. A zimą wolniej się silnik wychładza. Jest jakieś inne zastosowanie?

Z tego co wiem, są niepalne, więc w razie małego pożaru, nie zajara sie od razu cala maska 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Danko napisał:

Z tego co wiem, są niepalne, więc w razie małego pożaru, nie zajara sie od razu cala maska 

Tak podaje producent. Mało tego odkroiłem sobie nadmiar i kuknąłem do środka. To jest zupełnie inny materiał, a też raczej nie powinno się sypać z czasem jak oryginalny sprasowany waciak. Poza tym bez tego to jakoś tak łyso:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MDsuperstar napisał:

Cóż za piękny dzień!

Nowe górne mocowania amorków od Whiteline (KCA409)

IMG_20200703_123636.jpg

 

Coś jeszcze fajnego zamówiłeś? Tu sprzęgło do kompresora klimy, tam topmounty amorków... Ja mam tylko kosmetyki do odebrania w paczkomacie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
11 minut temu, niebieski708 napisał:

Może to ori ale refabrykanty ??? Miejsce napisu wygląda jak starte nie odlane... 

To tak jak z tanimj iphone-ami. Chinole kupują uzywane po taniości, naprawiają i sprzedają jako nowe.

Na allegro jest oferta tych zacisków :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...