Skocz do zawartości

Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, VEC napisał:

XTra stary! Gdzieś to dorwał? :mrgreen:

Jak Ci się trzymają naklejki na zaciski?

Zagraniczna Manufaktura. Faktycznie ciężko zdobyć :/Trochę drogo wyszło i czasowo ale jakość bardzo dobra. Może być na  grill i na tył. 

A zaciski jeszcze nie testowane. Naklejki niby na wysoką temperaturę. Forek jakiś czas przebywa w sanatorium. Dla podratowania zdrowia. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Jurando2006 napisał:

Zagraniczna Manufaktura. Faktycznie ciężko zdobyć :/Trochę drogo wyszło i czasowo ale jakość bardzo dobra. Może być na  grill i na tył. 

A zaciski jeszcze nie testowane. Naklejki niby na wysoką temperaturę. Forek jakiś czas przebywa w sanatorium. Dla podratowania zdrowia. :rolleyes:

Myślę, że gdybyś zainwestował i zamówił jakiś tuzin i po forum posprzedawał to byś jeszcze na plusie był :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Infra napisał:

przyznam, że Róża dzisiaj coś smarka :(

Akurat pora taka, że młodzi łapią teraz "bakcyla", tylko szkoda, że wysysającego zdrowie. Więc Dużo zdrowia dla Róży życzę i oby się nie przeniosło :thumbup:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Kiwi 4ester napisał:

Akurat pora taka, że młodzi łapią teraz "bakcyla", tylko szkoda, że wysysającego zdrowie. Więc Dużo zdrowia dla Róży życzę i oby się nie przeniosło :thumbup:

Maks chorował pierwszy, teraz kolej Różalskiej. Bardzo dziękuję za miłe słowa :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, yaroz napisał:

Taki kawałek blachy za ponad 100zł, goła, żywa blacha, nie zabezpieczona podkładem, żadną farbą a już o powłoce cynku można pomarzyć, Made in Japan :facepalm:

 

IMG_20200924_184913.jpg

Jak nie ma rdzy :upside-down-face_1f643-small:to można powiedzieć, że producent dał wolną rękę klientowi. Teraz możesz zrobić ocynk, pomalować albo obie opcje :D

  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.09.2020 o 23:05, KPR napisał:

 

Przyszło parę dni temu...

 

20200904_184726a.thumb.jpg.80869de7b77bc288f2276f9a01db28ed.jpg

 

Szukałem gdzieś parasola Subaru, ale z zaokrągloną rączką, bo teoretycznie na taki jest schowek na parasolkę w Forku :D

Na razie mam w schowku czarny zwykły bez loga :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Kiwi 4ester napisał:

W którym miejscu? Domyślam się, że chodzi o bagażnik :P

 

Centralnie za "kanapą" w przestrzeni bagażnika. No chyba, że to nie jest na parasol, ale kształt jest idealny :D Jest nawet rozpórka którą tam się wsadza i jest nazwana jako "umbrella niche brace" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LosioDriver napisał:

 

Centralnie za "kanapą" w przestrzeni bagażnika. No chyba, że to nie jest na parasol, ale kształt jest idealny :D Jest nawet rozpórka którą tam się wsadza i jest nazwana jako "umbrella niche brace" :D

Ja tam trzymam lagę przegubową 75cm do odkręcania, na nasadki:)

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...