Skocz do zawartości

Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, niebieski708 napisał:

Może to ori ale refabrykanty ??? Miejsce napisu wygląda jak starte nie odlane...

Napisałem wyżej, nowe zamienniki, a miejsce napisu wytarlem bo jeden przyszedł gładki a drugi z tymi paskami:facepalm: więc oba będą gładkie i pójdzie na to naklejka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Michał Borek napisał:

Kupiłem kolektor od @Makul :D 

110717657_906184686528441_8864879890393426586_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=A_Rs8YNzCHQAX9QIVOT&_nc_ad=z-m&_nc_cid=0&_nc_ht=scontent.xx&_nc_tp=6&oh=7546abc186726d7e1973da125eee4658&oe=5F3B3B8D

Będziesz męsko bulgotał  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Bonless napisał:

Turbo Works, jak za swoją cenę wygląda na prawdę dobrze. Zobaczymy jak się sprawdzi.

Oooo no to bomba, bo też o niej myślałem. Aż jestem ciekaw czy będziesz widział różnicę. A ta chłodniczka oliwy? Jak będziesz dał radę, to pstryknij kilka fotek, bo słyszałem że montaż nie jest taki łatwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, thomson0073 napisał:

Oooo no to bomba, bo też o niej myślałem. Aż jestem ciekaw czy będziesz widział różnicę. A ta chłodniczka oliwy? Jak będziesz dał radę, to pstryknij kilka fotek, bo słyszałem że montaż nie jest taki łatwy.

Pewnie dzisiaj zacznę z tym walkę, jak skończę to wrzucę foty do mojego tematu.

Mała chłodnica jest do skrzyni. U mnie seryjna chłodnica wody ma podłączenie do oleju ze skrzyni automatycznej, a w aluminiowej tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, rześki napisał:

Z tego co wiem to Makul na razie nie planuje działać w temacie dlatego kupilem wczoraj a jutro moze uda sie montaż.b68f035419067465342b4501c2349e48.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

Powiedzenia, cierpliwości w zakładaniu i nie zerwaniu gwintu w silniku przy wkręcaniu szpilek;):thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzieki, powinno pójść bo juz pare razy byl ściągany i zakładany kolektor- przeróbki, bandaże hehe zdam relację mam nadzieję ze bulgot bedzie lepszy niz obecny

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...