Skocz do zawartości

Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, rześki napisał:

Ktoś zna wymiar albo moze zmierzyć odległość otworów wewnętrznych w seryjnym kolektorze forestera sg? Nigdzie nie moge znaleźć. 934ef5b46b916f35eeab508caf0f0cc2.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

Zmierzę bo mam zwykły w piwnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmierzę bo mam zwykły w piwnicy
A Ty przypadkiem nie zakładałeś taki? Bo gdzies wyczytałem że trza było naciągać troche bo bylo roznicy ze dwa centy.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rześki napisał:

A Ty przypadkiem nie zakładałeś taki? Bo gdzies wyczytałem że trza było naciągać troche bo bylo roznicy ze dwa centy.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

Zakładałem bulgota, trzeba go trochę naginać, żeby wszedł. U mnie dodatkowo szpilki wykręcały się z głowic bo nakrętki nie chciały puścić. Jak potrafisz odkręcić same nakrętki to będziesz miał ułatwione zadanie. Zaopatrz się w jakąś breszkę lub młotek z grubym trzonkiem, trzeba rozpierać tam gdzie dwie rury idą równolegle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolektor założony. Tak jak kolega napisał trza troche go rozgiąć. Ja dodatkowo musiałem przerobić mocowanie kata od skrzyni. Zobaczymy jak w czasie się to sprawdzi. Dźwięk jest ok zgrało się to z końcowym RMmotors. Pozdrawiam

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Danko napisał:

Czyzby klasyczne "nie mam się w co ubrać"? :mrgreen:

Podczas awaryjnej wizyty w serwisie, zajęłam się obrabowaniem magazynu z ciuchami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki fartuszek co sie "zakłada" za błotnik w przedniej części i wygląda że jest za krótki bo po kazdej jezdzie jest na rancie błotnika a nie pod rantem... ale nie czepiam się może po prostu za szybko zapylam  ;)  hmmmm zapylałem :(   ;)

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kupował pokrowce na zagłówki, same? Bo kupił bym śliskie, może sztuczny jedwab i w we właściwych kolorach. Nie przestawiany od dawna zagłówek, choć dobrze ustawiony, jakoś mnie zaczął wk. Włos mi się zaczął jeżyć na głowie cycuś?! :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś nowy zawias do STi :)

Wracam do serii :mrgreen: więc będę się pozbywał gwintu do MY15 gdyby ktoś chciał niżej  od serii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...