Skocz do zawartości

Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, MDsuperstar napisał:

Kupiłem w ASO Dawoj wnękę prawego przedniego nadkola

2020-08-05 18.03.22.jpg

 

14 godzin temu, Tommi1 napisał:

Bravo ty ;), jak upiłem lewego... nie pasowała.... hahahha ale fakt nie w "dawoju"  ;)

A tak z ciekawości- co się dzieje, że trzeba nowe kupować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, adamski napisał:

 

A tak z ciekawości- co się dzieje, że trzeba nowe kupować?

W moim forku też musiałem wymienić na nowe - bo przy prędkości autostradowej z plusem nie wytrzymały dwie spinki i nadkole się podwinęło , a koło je zniszczyło .

nadkole wnęki.jpg

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Kiwi 4ester napisał:

Zestaw na 10k czyli filtry: oleju, powietrza, kabinowy, aa do tego płukanka liquimoly i olej Valvoline MaxLife 10W40 :D Dziękuję koledze @aplam13

Nie ma sprawy zapodam później fotę co by nie było że kolega nie mówi prawdy:D

IMG_20200812_234401.jpg

Edytowane przez aplam13
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem co prawda już dawno, ale dopiero doszła do mnie paka z USA :yahoo:

W "zestawie" jest jeszcze DP, ale na razie nie mam zdjęcia.

(Chlapacze x2, bo jeszcze nie wiem, które zamontuję ;))

 

IMG_20200825_192320.thumb.jpg.668df9ed61d81c7e72eb905c7af70fe7.jpg

 

IMG_20200825_194908.thumb.jpg.bddef5c3919e8b753630628b1f3da2ee.jpg

 

IMG_20200825_193501.thumb.jpg.37cd8b0074f7fe9070cbfcccfa2e6a25.jpg

 

IMG_20200825_193538.thumb.jpg.5fc54ccb815cff9b694675b63ee5ee98.jpg

 

IMG_20200825_194503.thumb.jpg.488a2277294b1732d686332a897f166a.jpg

 

Edytowane przez Kambol
  • Super! 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MDsuperstar napisał:

le Cię wyszedł vortex z USA?

76$ to cena z przesyłką lokalną w USA. Finalnego kosztu nie jestem w stanie oszacować, bo miałem możliwość "dołączyć się" do zbiorczej paczki (palety) wysyłanej do Polski, ale na pewno sporo taniej niż w ASO, gdzie jest chyba na zamówienie za 470zł...

Edytowane przez Kambol
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie sobie coś, jak będzie pasowało to się pochwalę, oraz ledowe żarówki retro fit prosto z chin bardziej z ciekawości na test niż do jazdy, po prostu ciekaw jestem czy faktycznie robię granice światło - cień, pytanie czy nie będzie za gorąco od nich w lampie:krecka_dostal:

IMG_20200825_210432.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, aplam13 napisał:

Takie sobie coś, jak będzie pasowało to się pochwalę, oraz ledowe żarówki retro fit prosto z chin bardziej z ciekawości na test niż do jazdy, po prostu ciekaw jestem czy faktycznie robię granice światło - cień, pytanie czy nie będzie za gorąco od nich w lampie:krecka_dostal:

 

w lampie to będzie nawet chłodniej, od strony wtyczki więcej ciepła ;)

Inna sprawa, że te retrofity tak okrutnie oślepiają że powinni walić za nie mandaty z automatu... Nawet lasery mniej rażą :unsure: No i nie wiem czemu, ale większość aut na blachach UA ma takie "upgrady"... 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, VEC napisał:

że te retrofity tak okrutnie oślepiają

Jak się kupuje pierwsze z brzegu chinole to oślepiają, jest Philips Osram i bosma z homologacją E8 na Czechy tylko trzeba wydać na najtańszą bosme trochę ponad 300zł

 

34 minuty temu, VEC napisał:

No i nie wiem czemu, ale większość aut na blachach UA ma takie "upgrady

Bo to dziki Wschód jeszcze, i ze 20lat dzikim jeszcze będzie. Tak jak u nas było za przemiany ustroju z komuszego w poststyropianowo-solidaruchowy.

Edytowane przez yaroz
  • Super! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, VEC napisał:

w lampie to będzie nawet chłodniej, od strony wtyczki więcej ciepła ;)

Inna sprawa, że te retrofity tak okrutnie oślepiają że powinni walić za nie mandaty z automatu... Nawet lasery mniej rażą :unsure: No i nie wiem czemu, ale większość aut na blachach UA ma takie "upgrady"... 

 

3 godziny temu, yaroz napisał:

Jak się kupuje pierwsze z brzegu chinole to oślepiają, jest Philips Osram i bosma z homologacją E8 na Czechy tylko trzeba wydać na najtańszą bosme trochę ponad 300zł

 

Bo to dziki Wschód jeszcze, i ze 20lat dzikim jeszcze będzie. Tak jak u nas było za przemiany ustroju z komuszego w poststyropianowo-solidaruchowy.

Panowie, wziąłem z ciekawości na testy, o dziwo jak wrzuciłem do jednego reflektora, to nie oślepiało, a przynajmniej tak to wyglądało , muszę z diagnosta pogadać żeby sprawdził mi jak to się ma, ale chyba zostanę przy standardzie, co innego jakby soczewka byla;) to co mam niby dobre odcięcie robi ale kto wie jak odbłyski boczne itp...ta bosma mnie trochę kusi ale nie wiem czy zda to egzamin bo z wentylatorem może już być problem z zamknięciem dekla reflektora:unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Kambol napisał:

76$ to cena z przesyłką lokalną w USA. Finalnego kosztu nie jestem w stanie oszacować, bo miałem możliwość "dołączyć się" do zbiorczej paczki (palety) wysyłanej do Polski, ale na pewno sporo taniej niż w ASO, gdzie jest chyba na zamówienie za 470zł...

Jasna sprawa, ale to przyznam, że w ASO mocno wzrosło.... Bardzo mocno, bo płaciłem lekko ponad 2 stówki jakieś 3-4 lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie stówki z hakiem, czy nawet trzy, to bym brał bez zabawy w sprowadzanie, gdzie nigdy nie wiadomo, czy dojdzie w jednym kawałku. Kilka miesięcy temu dostałem taką cenę z magazynu w Krakowie. Pytałem też o owiewki - niedostępne.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę - dopadłem SF na złomie. Wziąłem sobie przednie reflektory (do polerowania), boczek drzwi przednich, uszczelkę drzwi przednich, mocowanie akumulatora, osłonę górną słupka środkowego, komplet napisów z tyłu - wszystko za jedyne 150 zł :thumbup:

  • Super! 5
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...