Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2016


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

NIe wiem czy jest większy sens dawania tak dużych dyfuzorów z tyłu - jedna banda i wszystko odpada pewnie razem ze zderzakiem ;) Kolega mi opowiadał, że jak był u Passonena na szkoleniu w Finlandii to od razu wszyscy zderzaki zdejmowali bo to był pierwszy element, który ulegał uszkodzeniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie jest wrażenie jakby uzbieranie budżetu przez Osberga nie było żadnym wysiłkiem a w obecnej sytuacji Kubicy to samo w sobie jest już mistrzostwem świata.

Dobra powiem wprost : Wyję ,że Kubicy nie ma w WRC . Nic mi nie dawało takiego kopa jak Kubica na oesie. I już tego będzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie jest wrażenie jakby uzbieranie budżetu przez Osberga nie było żadnym wysiłkiem a w obecnej sytuacji Kubicy to samo w sobie jest już mistrzostwem świata.

Dobra powiem wprost : Wyję ,że Kubicy nie ma w WRC . Nic mi nie dawało takiego kopa jak Kubica na oesie. I już tego będzie ?

Kochany ble you zarówno Østberg jak i Mikkelsena så tak mocne że mogą sobie jeździć czym chcą i gdzie chcą. Rodzina zarówno jednego jak i drugiego to miliarderzy i żaden z nich nigdy nie był opłacanych przez żaden zespół tylko oni wynosili odpowiednie kwoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super. Im więcej tym lepiej :)


"Prywatni kierowcy za zgodą FIA mogą nimi jeździć. Mogę powiedzieć, że tacy ludzie jak Lorenzo Bertelli, Martin Prokop, Henning Solberg, tego rodzaju kierowcy nie będą mieli kłopotów z uzyskaniem zgody FIA"

 

I po co to cała afera z "superlicencją" i "WRC17 tylko dla producentów. Wygląda na to ,że będzie po staremu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że za pieniądze Red Bulla będą rozwijać auto dla Ogiera, na czym M-sport bardzo zyska. 

 

Będzie się działo w tym roku, po odejściu VW pozostałe zespoły dostały wiatru w żagle  :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzicie, że zobaczymy Kubicę w nowym wurcu w tym roku choćby w jednym rajdzie wrc ? Może by znalazł sponsora, żeby sobie choć na asfalcie śmignąć ? Może Niemcy ???

 

PS. Nadzieja w Orlenie. Jak zaczęli inwestować to tak szybko się się nie wycofają a jednak Ptaszek może nie dać im oczekiwanych wyników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubica mówił kiedyś, że pojedyncze występy nie mają sensu. Ja też uważam, że pojedynczy występ wiąże się ze zwiększonym ryzykiem dzwona.

 

W sumie prawda. Ale dużo rzeczy jest niebezpiecznych i chcieć być bezpiecznym to by trzeba z domu nie wychodzić. Przed takim rajdem można zrobić krótsze bądź dłuższe testy. Wszystko zależy od chęci i motywacji. Zresztą nie jeden rajdowiec jeździ od przypadku do przypadku ze względu na niski budżet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby Robert chciał wystartować w pojedynczym rajdzie, to ma w garażu chyba Clio 1600. ;)

 

Nie znam się,ale start w rajdzie to nie tylko kierowca i samochód, a pojedynczy start autem WRC bez celu jakim jest walka o punkty i tytuł, to wyrzucanie pieniędzy w błoto.

Choć na pewno spektakularne i widowiskowe. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...