Skocz do zawartości

ile wam pali ?


madmax3

Rekomendowane odpowiedzi

co do gazu... żeby zagazować subaru... ;/ żenada... niech właściciele zagazowanych subaryn idą do obory i poczują co to gaz... to męczenie auta... od razu nasuwa mi się obraz łysego koksa co idzie do salonu BMW albo Audi i wyjeżdżając z salonu umawia się na zagazowanie nowego nabytku... ;/

 

sfaragdas ale Ty możesz spokojnie gazować to swoje "coś". To nie jest Subaru.

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja nie mogę zrozumieć dlaczego mój forek palił aż 15-16l/100 km, w tak małym mieście jak Puławy... :cry: i wcale go nie katowałem...

 

mój popsuty/twój popsuty/nie umiesz jeździć

Wiatrak, a powiedz ty nam, jakie masz cisnienie w oponkach? Moze u mnie za niskie jest?

 

Nie pamiętam, chyba 2,2 miałem w kwietniu. Napompowane na 4 osoby chyba, masz naklejkę chyba pod klapka wlotu paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do gazu... żeby zagazować subaru... ;/ żenada... niech właściciele zagazowanych subaryn idą do obory i poczują co to gaz... to męczenie auta... od razu nasuwa mi się obraz łysego koksa co idzie do salonu BMW albo Audi i wyjeżdżając z salonu umawia się na zagazowanie nowego nabytku... ;/

 

sfaragdas ale Ty możesz spokojnie gazować to swoje "coś". To nie jest Subaru.

 

Pozdrawiam

Grzegorz

 

On już ma Subaru :P A co do gazowania - to trza w końcu uczciwie powiedzieć, że jest to taka sama rozprawka, jak to, że ktoś w dresie jeździ SUBARU. Każdy ma swoje jazdy i niech robi co mu się podoba. Mi osobiście okropnie nie podobają się na cywilnym Blue Mica te jaskrawo żółte naklejki :D Toś to wieś na kilometr ;)

 

Gaz to jedna z alternatyw, by samochód stał się ekonomiczniejszy i tyle

 

(ale trochę wiocha jest, z takim STI na gazie :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raga,

moje opinia o jego aucie jest tylko ciut mniej absurdalna od jego wypowiedzi na temat LPG.

Ciut mniej - powtórzę :mrgreen:

 

Gaz to jedna z alternatyw, by samochód stał się ekonomiczniejszy i tyle

No oczywiście, że tak. Nic mniej, nic więcej. Nie ma co w tym miejscu dopisywać żadnych tajemniczych ideologii. ;-)

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem, ze jest naklejka :roll:

 

Cus mi forek ostatnio duzo pali w miescie - ponad 15l/100 przy bardzo delikatnej stopie i nieprzekraczaniu 3krpm. Jeszcze z pol roku temu (i to zima) palil przy takiej jezdzie ponizej 14 :sad:

 

p.s. filtry i olej mam swieze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem, ze jest naklejka :roll:

 

Cus mi forek ostatnio duzo pali w miescie - ponad 15l/100 przy bardzo delikatnej stopie i nieprzekraczaniu 3krpm. Jeszcze z pol roku temu (i to zima) palil przy takiej jezdzie ponizej 14 :sad:

 

p.s. filtry i olej mam swieze.

 

Zatankuj na stacji Poczty przy tęczowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem, ze jest naklejka :roll:

 

Cus mi forek ostatnio duzo pali w miescie - ponad 15l/100 przy bardzo delikatnej stopie i nieprzekraczaniu 3krpm. Jeszcze z pol roku temu (i to zima) palil przy takiej jezdzie ponizej 14 :sad:

 

p.s. filtry i olej mam swieze.

 

Kurcze, powiem Ci ze i ja zauwazylem to u siebie - nie wiem moze forki w taki wiek wchodza i sie na zime nastrajaja. Staram sie delikatnie ale sporo paliwa idzie - no coz niedlugo jade na diagnostyke i przeglad to zobaczymy co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam wasze opinie dotyczące spalania, to naprawdę mam chyba zesuty samochód, pojadę do serwisu niech mi coś dokręcą, doregulują albo coś.. Mój forester 2.5XT 160 tys bardzo rzadko przekracza 12 l, a zejście do ok 10,5 to też nie problem. Jeżdzę dość żwawo (ciężko inaczej tym modelem), acha samochód jest po chip tuningu w V-tech Kraków ok 260 KM :evil:

pozdarwiam M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam wasze opinie dotyczące spalania, to naprawdę mam chyba zesuty samochód, pojadę do serwisu niech mi coś dokręcą, doregulują albo coś.. Mój forester 2.5XT 160 tys bardzo rzadko przekracza 12 l, a zejście do ok 10,5 to też nie problem. Jeżdzę dość żwawo (ciężko inaczej tym modelem), acha samochód jest po chip tuningu w V-tech Kraków ok 260 KM :evil:

pozdarwiam M

 

Nie wierzę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam ,że pojemność 1.5 na automat i 4x4 to trochę maławo...

Ale do cholery producent sam deklaruje wartości o wiele niższe - miasto 10,7, a ja ponad 15.

teoria o zamalym silniku do mnie nie przemawia mialem impreze 1.6 i palila ok 10L w Krakowie potem impreze 2.0 i brala ok 11.5, a GT juz 14-15L - auta w manualu dobrze dotarte przebiegi > 160tys km. Jak ci spalanie nie spadnie po dotarciu to zgłos usterke do ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam wasze opinie dotyczące spalania, to naprawdę mam chyba zesuty samochód, pojadę do serwisu niech mi coś dokręcą, doregulują albo coś.. Mój forester 2.5XT 160 tys bardzo rzadko przekracza 12 l, a zejście do ok 10,5 to też nie problem. Jeżdzę dość żwawo (ciężko inaczej tym modelem), acha samochód jest po chip tuningu w V-tech Kraków ok 260 KM :evil:

pozdarwiam M

Chyba na trasie??

 

[ Dodano: Sob Wrz 20, 2008 9:57 pm ]

Kurcze, powiem Ci ze i ja zauwazylem to u siebie - nie wiem moze forki w taki wiek wchodza i sie na zime nastrajaja. Staram sie delikatnie ale sporo paliwa idzie - no coz niedlugo jade na diagnostyke i przeglad to zobaczymy co i jak

Tankowalem dzisiaj - po 270km ledwo muskania pedalu gazu 14.76l/100km :evil:

 

[ Dodano: Sob Wrz 20, 2008 9:58 pm ]

szczur75, tam jakies lepsze paliwko jest? Rozne probowalem (kilka orlenow, ze dwa shelle, 2-3 Neste, kilka razy 1 BP) i do tej pory najlepiej i najtaniej wychodzi na Neste i to 95 - 98 wiecej, albo tyle samo pali)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olleo, może powinieneś wybrać się gdzieś w dłuższą trasę po DK8, na spokojnie. Wtedy będziesz miał jakieś porównanie, bo ciężko powiedzieć, czy Twoje spalanie po Wrocławiu to dużo.

Ostatni tydzień miałem urlop i zrobiłem pół baku tylko po mieście i w żółwim tempie. Dziś tankowanie, zobaczymy jak się to odbiło na spalaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam wasze opinie dotyczące spalania, to naprawdę mam chyba zesuty samochód, pojadę do serwisu niech mi coś dokręcą, doregulują albo coś.. Mój forester 2.5XT 160 tys bardzo rzadko przekracza 12 l, a zejście do ok 10,5 to też nie problem. Jeżdzę dość żwawo (ciężko inaczej tym modelem), acha samochód jest po chip tuningu w V-tech Kraków ok 260 KM :evil:

pozdarwiam M

 

Zdejmij kapelusz. Auto wyzdrowieje... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam wasze opinie dotyczące spalania, to naprawdę mam chyba zesuty samochód, pojadę do serwisu niech mi coś dokręcą, doregulują albo coś.. Mój forester 2.5XT 160 tys bardzo rzadko przekracza 12 l, a zejście do ok 10,5 to też nie problem. Jeżdzę dość żwawo (ciężko inaczej tym modelem), acha samochód jest po chip tuningu w V-tech Kraków ok 260 KM :evil:

pozdarwiam M

 

 

ja tam sie nie znam, ale z tego wszystkiego można spokojnie wywnioskować, że wszystkie zmapowane subaru turbo przy normalnej/codziennej jeździe palą mniej niż seryjne. poza tym tu wszyscy tak "straszą" albo jest taka "moda" na duże spalanie :wink: nam co prawda nie forek a gt pali jak na razie w przedziale 9,5-12,5l/100km (choć pewnie my jeździmy w kapeluszu bez butów, nie podaje nam paliwa na 2 cylindry a do tego zawsze z górki i tylko na lawecie no i bez klimy oczywiście :mrgreen: )

 

pozdrawiam

miś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data tankowania 21/09/2008

Za ile zatankowane 214,75 PLN

Ile litrów 49,4 L

Cena za litr 4,35 PLN

Przejechane km 496,6 km

Spalanie 9,947643979 L/100km

Koszt 100 km 43,24 PLN

 

Coś więcej zaczyna palić jak zimno - to przez ssanie na pewno, rano z garażu i bez korków do nagrzania silnika, ale po pracy jak się stoi w korkach to powiększone obroty idą na straty :-)

 

Info dla Olleo: ciśnienie mam tył 2,20, przód 2,15.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...