Skocz do zawartości

ile wam pali ?


madmax3

Rekomendowane odpowiedzi

a tak serio to w usa wlasnie tak podaja spalanie ;-) nie w kilometrach i nie w litrach a mile na galony ;-)

Tak w ogole, to to wydaje sie byc sensowne.

Ale w Szwecji jest lepiej! Zuzycie wynosi np. 15ltr na 10 mil!

Tylko trzeba wiedziec, ze Skalniaki maja swoja mile, rowna 10km!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnie spalanie OBK H6 [uS 2005r] przez ok.15000 km - 12-12,5 litra (niedokładność bo przeliczenie z mpg).

75% trasa, 25% miasto.

 

 

 

 

...tyle co turbodziadek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie robil remapu i nikt nie zwricil uwagi na spalanie? Napewno dajcie jakies opinie jak to potem wyglada ?

 

Generalnie, po remapie :

- przy jeżdzie do 3.000 obr spalanie powinno spaść , w porównaniu do spalania przed remapem ,

- przy jeżdzie powyżej 3.000 obr. spalanie będzie większe i już :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harvester, wybacz ale ja to sam w glowie licze szybciej niz komputer ktorego i tak nie mam ;-) wiec mi nie pokazuje mi sie ujawia w glowie ;-)

pozdrawiam...

 

co do jazdy do 3000obrotow to u mnie to mozliwe przez pierwsze 3 minuty od porannego pierwszego odpalenia ;-) a pozniej to zadko kiedy schodzi ponizej 3000 ;-) pozdro ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie robil remapu i nikt nie zwricil uwagi na spalanie? Napewno dajcie jakies opinie jak to potem wyglada ?

 

Generalnie, po remapie :

- przy jeżdzie do 3.000 obr spalanie powinno spaść , w porównaniu do spalania przed remapem ,

- przy jeżdzie powyżej 3.000 obr. spalanie będzie większe i już :mrgreen:

Pozdrawiam

Grzegorz

 

A czemu piszesz ze od 3000 przecie moment najwyzszy jest od 3600 wiec wydaje mi sie ze do 3600 ale moge sie mylic??!! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legacy 2,0 165KM kombi na komputerze średnie 10,8l, jazda raczej emerycka, raczej miasto do 3000 obr/min.

Jako ciekawostka, jak Legaś przyjechał ze Szwajcarii to na komputerze było 8,4l/100km!!!!!!! i to z ostatnich 5000km!!!!!

Dodam jeszcze, że w brifie widniał pan urodzony w 1929r więc napewno jeździł po torze ze stałą 90km/h :mrgreen:

 

Impreza WRX kombi 01 na razie pierwszy pomiar 11l/100km (dosłownie 100km), miłe zaskoczenie, klika razy pociagnięte mocniej, ale wiekszość jazda bez turbiny.

 

Jak przejadę więcej WRX-em to się pochwalę, będzie bardziej miarodajne.

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę offtop - czy ktoś może wie ile pali długi patrol gr 2.8 lub 3.3 diesel? Taki 15-letni... I jak wygląda jego utrzymanie? (jeśli nie zdobywał ośmiotysięczników).

Lać ON i nie marudzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...