Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Aga napisał(a):

W 3miescie sypie z przerwami, ale topi się na szczęście. 

Dzisiaj zmieniam obuwie w Forku.

W W i okolicach też trochę płatków śniegowych powirowało w powietrzu. Zastępczego O. Grandland X dostałem na oponach wielosezonowych więc o tym przynajmniej nie muszę myśleć.

 

He, nawet mi zabuksował w którymś momencie. Od kiedy ujeżdżam Szarego Mnicha coś takiego przydarzyło mi się pierwszy raz :yahoo: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szürkebarát napisał(a):

 

 

He, nawet mi zabuksował w którymś momencie. Od kiedy ujeżdżam Szarego Mnicha coś takiego przydarzyło mi się pierwszy raz :yahoo: .

Co nie? Jeździ człowiek Subarakiem to nie wie co to uślizg kół, a przesiadka na ośkę dopiero o przyczepności przypomina:biglol:

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.11.2022 o 18:59, radekk napisał(a):

 

A to akurat filmik z Hiszpanii sprzed 2 lat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.11.2022 o 11:08, Orear napisał(a):

Na każdej żabie masz napisane, że nie służy do utrzymywania ciężaru przez dłuższy czas. 

Ja swoją odciążam kobyłką. Ale drugi lewarek jak tutaj też jest git. ;)

No dokładnie. 

Pomimo, że auto podczas przeturlania kółka jest na lewarku z minute, to wolę, aby coś tam asekurował, podstawiam rozkręconego trapeza i dokręcam ten 1 czy 2 cm ręką do samego oporu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Może nie straszyli tylko prognozowali bo w Warszawie spoko 3 cm napadało przez noc i ma padać przez cały dzień i następną noc. Po południu ma się wzmóc wiatr więc przy stale padającym śniegu porobią się zaspy.

 

Zastępczy Grandland X ma tak skonstruowane maskę i wycieraczki, że nie można wycieraczek podnieść i postawić na sztorc. Tylnej też nie można podnieść tak żeby stała na sztorc więc jutro będę je odkuwał :facepalm: chyba że dzisiaj choć ze dwa razy jeszcze podejdę i odgarnę to co spadło i stopniało.

Edytowane przez Szürkebarát
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Daniel Janus napisał(a):

W 10 godzin....co będzie za następne 10...

IMG_20221211_080056.thumb.jpg.30255b20ca14659ec6605ff97ce90d5c.jpg

 

IMG_20221211_075750.thumb.jpg.0e85d510726e847edde792403f725745.jpg

 

IMG_20221211_075803.jpg

Czyżby to ten słynny domek z Karkonoszy? :biglol:

46 minut temu, Szürkebarát napisał(a):

Może nie straszyli tylko prognozowali bo w Warszawie spoko 3 cm napadało przez noc i ma padać przez cały dzień i następną noc. Po południu ma się wzmóc wiatr więc przy stale padającym śniegu porobią się zaspy.

 

Zastępczy Grandland X ma tak skonstruowane maskę i wycieraczki, że nie można wycieraczek podnieść i postawić na sztorc. Tylnej też nie można podnieść tak żeby stała na sztorc więc jutro będę je odkuwał :facepalm: chyba że dzisiaj choć ze dwa razy jeszcze podejdę i odgarnę to co spadło i stopniało.

Z przednimi wycieraczkami to może jest jakaś funkcja spoczynkowa z wycieraczkami? Na zasadzie - włączasz to pracują, a jak wyłączasz to nie schodzą jeszcze całkiem pod maskę tylko dopiero po kilku sekundach.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kiwi 4ester napisał(a):

Czyżby to ten słynny domek z Karkonoszy?

Zamość, ale jak tak będzie sypało, to sprzedam i wyjadę.....w Karkonosze. Przynajmniej na narty będzie blisko;)

A na pług już czekam:ph34r:

z łopatą...

 

 

  • Trzymaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Kiwi 4ester napisał(a):

Czyżby to ten słynny domek z Karkonoszy? :biglol:

Z przednimi wycieraczkami to może jest jakaś funkcja spoczynkowa z wycieraczkami? Na zasadzie - włączasz to pracują, a jak wyłączasz to nie schodzą jeszcze całkiem pod maskę tylko dopiero po kilku sekundach.

Dobry pomysł, sprawdzę gdy wyjdę do niego po południu. Chyba nie tylko jest mi potrzebny ale zaczynam za Subaru tęsknić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Szürkebarát napisał(a):

Zastępczy Grandland X ma tak skonstruowane maskę i wycieraczki, że nie można wycieraczek podnieść i postawić na sztorc. Tylnej też nie można podnieść tak żeby stała na sztorc więc jutro będę je odkuwał 

Wpisz w neta, na pewno jest tryb wymiany gdzie będzie je zatrzymywał w pozycji żeby można było podnieść

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut trzeba było, żeby zrzucić cały puch :D

IMG_20221211_124815.thumb.jpg.ed505d8f496e55fedb94713c672475e1.jpg

 

W tej sytuacji kierowca powinien cieszyć się z co najmniej trzech rzeczy :) Podgrzewane pióra wycieraczek, działający podgrzewany fotel i napęd :thumbup:

  • Trzymaj się 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...