Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też napadało....ale mokry śnieg to masakra do odśnieżania. Jeszcze przejechał uprzejmy gość pługiem i k%&*#@ zrobił mi centralnie zaspę przed bramą wjazdową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trójmieście wiosna się już zadomowiła. Na białe przyjdzie poczekać do następnej zimy.

No coz, troche szkoda,niemniej jednak jak bylem na urlopie w styczniu to fajnie sie jezdzilo po zasypanych ulicach 3-city. Naped jest rewelacyjny. :thumbup:

Ale za to bedzie mozna na bike-u posmigac,Szerszen grzecznie stoi w garazu i czeka az ktos sie nim zajmie :rolleyes:

Przepraszam za ortg,ale nie mam polskich zakow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wełniacz świetne filmiki. Miła muzyczka i niepowtarzalne okoliczności przyrody. Super miejsce, sam trochę bym się bał tak po lodzie jeździć, ale zazdraszczam umiejętności :)

Dzięki Twoim produkcjom jakoś czas do następnej zimy zleci.

Dziękuję :)

Edytowane przez STi Robert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a 10 marca spadnie śnieg i temperatura :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat wyjeżdżam 3 marca i wracam 21.03 ,autko będzie pod ręka zony ,a ja jak wrócę to sie pare rzeczy wrzuci (rozrząd,amorki) i od razu alusek z letniakiem :)

 

p.s. 23.02. a człowiek w samej koszulce ,w słoneczku, przy grillku ;)

Jakoś tak średnio zimowo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś jakiegoś małego śnieżku w II połowie marca bym sięspodziewał ,bo do połowy marca ma być przedwiosenno-wiosennie :) A jeśli się mylę i będzie wiosennie to...chyba by to była rekordowo "cienka" zima :P

Listopad ciepły, grudzień ciepły,w styczniu w II połowie coś chłodniej i z tydzień białego ,a luty już jak widać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...