Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

przemekka, o 22 styczeń 2014 - 11:36, powiedział: Wrx na pewno się spisze, niestety w nowym Forku o boki trudno, jest za to dyskoteka na zegarach :-( przemekka, nie mozna wyłączyć tych elektronicznych wspomagaczy w nowym forku ?

 

Niestety całkiem nie można, poza tym nowy Forek jest dość podsterowny.

Na szczęście jest imprezka mojej żony, w której jest tylko ABS :yahoo: Nie ma co prawda turbo, ale na śnieg wystarczy. :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemekka, o 22 styczeń 2014 - 11:36, powiedział: Wrx na pewno się spisze, niestety w nowym Forku o boki trudno, jest za to dyskoteka na zegarach :-( przemekka, nie mozna wyłączyć tych elektronicznych wspomagaczy w nowym forku ?

 

Niestety całkiem nie można, poza tym nowy Forek jest dość podsterowny.

Na szczęście jest imprezka mojej żony, w której jest tylko ABS :yahoo: Nie ma co prawda turbo, ale na śnieg wystarczy. :biglol:

 

jak mawia mój ojczulek "im nowsze tym ch.....e" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...u mnie do "orania" juz wystarczy :-D

 

Mariost, przejedź się na rdzawkę, na 'obidową', albo na 'sołtysią polanę', iście rajdowa droga. Tylko najpierw zrób zapoznanie :P

Ja, odkąd nie mam już subaru, mogę sobie pomarzyć. Albo ośką poszaleć ;b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też trochę dosypało śniegu i można polatać bokami :)

Byłem w Makowie przedwczoraj, ale było ledwie przypruszone :(

 

W Makowie mało właśnie jest ale w Zawoi jest więcej :) Na Krowiarkach czy Przysłopiu jest fajnie ślisko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz nie chce innego auta niz Subaru,zadnego innego napedu niz 4x4 permanent,mimo AT i elektronicznego dyfra...Poezja,miodzio,rewelka,no po prostu rewelacja.Jazda to kombinacja bezpieczenstwa i sportowej kultury jazdy,nawet zwyklym,cywilnym,wolnossacym,slabiutkim Legacym 2.0 165 kM....Ja juz nie chce innego auta.....nie wsiadam juz o 1-osiek.......:-)))))))))

 

Wysłane z mojego KM1060 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez lookita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...druga,ale co roku tak mi sie to podoba...co roku,zaczynam smielej pomykac po miescie,co roku spalanie mi rosnie,co roku bardziej smieje sie i lituje nad 1-oskami...bezczel ze mnie,co?

 

Wysłane z mojego KM1060 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie0548





Musialem sobie poharcowac.Zatem podjechalem na waski parking,ale po kontroli granic,czyli gdzie krawezniki sie koncza i ciagna...Podstawa rozeznania.Zaczalem majac na kompie 130 km do przejechania na akt. poziomie paliwa,po 14 minutach krecenia,pilowania,poznawania mego auta,zostalo mi w baku na 60 km paliwa....;-).Wychlal mi malpiszon troche,a mialem jeszce do konca miesiaca delikatnie pojezdzic i zakonczyc na ponad 400 km z baku paliwa...Nie udalo sie :-))))
Pomeczylem Legara,az guma zasmierdzialo,reczny przeciagnalem mu,ze milo,dyfry rozgrzalem,mam nadzieje,ze niczego nie zagotowalem i przy AT,tak mozna.?...Super,baczki nieudolne,ale w miare jakies wyszly,przy niepewnym podlozu,miejscu i waskim parkingu.Warto bylo...Przed wjazdem do garazu,wydlubywalem z felg,nadkoli snieg i lod przez 15 min.....Uffff......przedmuchalem autko.... Edytowane przez lookita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nie nabijaj sie,mam auto cywilne,miejsca do zabawy malo,czasu prawie w ogole,odwiozlem dziecko do przedszkolka i wyskoczylem....Zona po powrocie cos sie dziwila,jak wkleilem sobie tapetke z Legara i cos tam o infantylnosci pogadala...;-))))ale zalowala,ze Jej nie zabralem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...