Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w tym roku było 2 tygodnie prawdziwej zimy.Nie chce mi się wierzyć ,że to koniec.

W Krakowie było biało przez kilka godzin, a jadę chyba zimówki ściągać. Lato idzie B)

Edytowane przez Zelazny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w WWL codziennie ponizej minusa,dzisiaj tylko -1,a tak to ok. -3,-4 bywa....JA sie zmartwilem,opony ,jak opony,ale musze jechac -juz sie umowilem -na przeglad...Niestety musze raz a dobrze zrobic porzadek z tarczami,oszczedzilem przed zima,teraz te chlamowskie tarcze cos mi tra,rdzewieja po zimie....Poprzednik oszczedzil.Ale jeszcze tylko 3 tyg. i bede w nowym serwisie....A po zapowiadanym ochlodzeniu ,po 10 marca zakladam letniaki i juz....No chyba,ze dowali ,jak rok temu....Wtedy chyba w maju zalozylem ,jakos pozno....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie przymierzam wyciągnąć felgi i trochę je odświeżyć przed zmianą. Musze kupić dodatkowy komplet śrub, bo w końcu przygotuje 2 komplety - na lato i na zimę.

Mam dosyć tych ciągłych przekładek :wacko: No i doprowadza mnie do szału, to wieczne pompowanie opon na maxa przez "fachowców" ;) Chyba mają jakąś manie wielkości czy jak :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio mówię: proszę napompować zgodnie z tabliczką na drzwiach 2,2 i 2,1. No i poszłam na kawę. Wracam , jadę do domu a zakrętach esy floresy i całe auto podskakuje. Mierze w domu no i co widze ? Jak byk 3,0. No ręce opadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@april26, albo u wulkanizatora poprosić żeby pokazali Ci jakie jest Ciśnienie opon. Jak by marudzili to zmienić wulkanizatora. Jedynie u mnie w 126 BIS co do ciśnienia opon się zawsze wulkanizator się wyłoży. Z przodu tam mam 1.7 a z tyłu już 2.5 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...