Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Panie.... te 15 cm to duzo jest? Jak to porownac z wczorajszemi opadami np. w KRK?

Tzn wiem ile to jest 15 cm, ale nie wiem jak na to pacza meteorologowie. :mrgreen:

 

Wczoraj w Krakowie spadło 30 cm. Czyli ma spaść jeszcze połowa tego.

 

Dla porównanie w poniedziałek 33 cm sparaliżowało Warszawę wiecie jak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Krakowie spadło 30 cm. Czyli ma spaść jeszcze połowa tego.

 

Dla porównanie w poniedziałek 33 cm sparaliżowało Warszawę wiecie jak :wink:

 

Thank you. Czyli zaczyna sie nakrecanie histerii i ostrzezenia przed tym, ze ma spasc troche sniegu. To co spadlo wczoraj ma sie nijak, no moze troszeczke tylko :wink: , do zim jakie pamietam z dziecinstwa. Tunele drogowe z bandami wysokosci 80cm-1m. Nikt z tego afery nie robil. Teraz widze mamy coraz bardziej wrazliwe spoleczenstwo mimozow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haubi65, ale zdajesz sobie sprawę z tego, że VDC w MY10 przy wyższych prędkościach ingeruje nawet jak jest "wyłączone"? ;) Spobuj zrobić dłuuuuugi nawrót przy, dajmy na to, 60kmh. Nie da rady :) Podobnie Forestery, Tribeci i Imprezy w aktualnych budach (co do Imprezy nie jestem pewien). Ładny bok przez zakręt 90 stopni wyjdzie, ale cokolwiek więcej już nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haubi65, ale zdajesz sobie sprawę z tego, że VDC w MY10 przy wyższych prędkościach ingeruje nawet jak jest "wyłączone"? ;) Spobuj zrobić dłuuuuugi nawrót przy, dajmy na to, 60kmh. Nie da rady :)

Zgadza się, powyżej 60 km/h działa zawsze, chcąc nie chcąc... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu zaczyna prószyć śnieg a już wcześniej były fenomenalne warunki do jazdy bokiem a teraz to już w ogóle będzie super bo ludzie zniknęli z ulic i czas się szykować na wieczorne upalanie 8) Zimo napierrrrrr :arrow: http://www.youtube.com/watch?v=61IQuPTdl-s :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie wszyscy. Ja na ten przykład nie

Nieee, no zawsze można lepiej :wink: :mrgreen:

 

Zima super! Lubię zimę nawet w ośce, ale w mądrej ośce. Moja ośka jest gupia, jak hamuje lewą nogą to odcina mi gaz. Bez sensu. Nie lubię używać ręcznego, dla mnie to wiocha dla golfiarzy i dresów. Ale i tak lubię zimę. Teraz można odróżnić kierowców od tych co tylko mają prawo jazdy :mrgreen::mrgreen::mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz można odróżnić kierowców od tych co tylko mają prawo jazdy

 

Widze demotywatory znamy na pamięć... ale dużo w tym prawdy. Przeraża mnie jak mało jest kierowców na drogach w porównaniu do całej reszty przerażonych wielkim kataklizmem śnieżnym przykładowych Kowalskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O IRONIO!!! :? I KU PRZESTRODZE :|

 

Ja tu się zamartwiam, ze mnie federalni mogą skasować za drifty, a wczoraj o mały włos nie zapłaciłem za inne TYPOWO ZIMOWE przewinienie.

Wymyśliłem sobie, ze skoro zimno (-14'C) i niefajnie do takiego zmarzniętego auta wsiadać, to że sobie trochę podgrzeję.

Wykonanie: żeby było bezpiecznie to opiąłem kluczyk od pilota, włączyłem motor, zamknąłem auto pilotem i oddaliłem się na 5 min do sklepu.

Założenie: wrócę do nagrzanego auta i będzie miło.

Realia: wracając zauważyłem, że przy moim samochodzie stoi dwóch panów policjantów przestepując z nogi na nogę... :roll: Hmm... zupełnie jakby na kogoś czekali... :| O kurse, chyba na mnie :shock: :!:

Zarzut: art. 97 kodeksu wykroczeń - pozostawienie pojazdu z uruchomionym silnikiem bez nadzoru tj. 50 PLN, 0 pkt.

Finał: wybłagałem panów "P", żeby odstąpili od ukarania mnie mandatem.

Morał: znaleźć inny sposób na walkę z mrozem.

 

Nie muszę chyba dodawać, że celem rozładowania powstałego przy tym napięcia emocjonalnego czym prędzej udałem się na przejażdżkę po zaśnieżonej okolicy orając dzielnie publiczne drogi jak również wszystkie mijane parkingi :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...