Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

A ja naprawdę polecam ten parking Jabłonnej OBI/Kaufland. Nie ma tam krawężników.

W piątek wieczorem się tam z pół godz. ślizgałem i żadna milicja się zjawiła.

W sobotę po Barbórce też tam podjechałem i po godz. ślizgania już mi się znudziło i żadna milicja się nie pojawiła.

Same plusy :wink:

Niby trochę mam daleko... Ale w sumie i tak bliżej, niż do Janek... Chyba... :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzieś przeczytałem u nas na forum że na nie których parkingach nic ci nie mogą zrobic powiedzcie jak mozna je odróżnić bo jet jakis przepis ze niektóre sie zaliczaja pod droge publiczna a nie które nie.

 

_______________________________________

 

 

p4250354.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek wieczorem pojechałem na Stegny. Na parkingu EVO więc jadę dalej, w zaspie bmw 3, parkuje koło niego co by pomóc. Linkę ma ale niema jak z tyłu zaczepić, użyczyłem saperki odkopał wóz chodniczki pod koła i po 30minutach wyjechał.

Po dobrym uczynku czas poszaleć. Wróciłem na parking, EVO jeździ w kółko (staniszewski beton, spr przed karową), ale trawnik wolny, trochę śladów, ale były i nie przetarte szlaki...o i tu rozwaliłem felgę. Dziękuję.

Pozdrawiam załogę EVO, kibicowałem oczywiście na Barbórce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno dzisiaj w nocy ma sypnąć w całym kraju... :evil:

 

A niech sypie. Najbardziej niech sypie w czwartek - mam wycieczke po malopolskich drogach dwudziestej osmej kategorii odsniezania do New Sacza. :mrgreen:

LOL :mrgreen:

 

ps. Na przegląd jedziesz? :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się zrobiło +2 :cry:

Śnieg na drodze już nie leży i ma padać deszcz :evil:

 

Well, w nocy ma byc 0. Wlasnie bylem na fajce przed Lubiczem i paru taksowkarzy ledwie ledwie wyhamowalo na tworzacym sie lodzie. Na bocznych nieosolonych drogach moze byc nieciekawie. Nawet dla nas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy on nie stwarza zagrozenia ? :mrgreen:

 

Niektóre pojazdy komunalne tak mają. np. zamiatarki do ulic. Podobno łatwiej im wtedy jest sprzątać, bo widzą krawężnik.

 

W Finlandii np. pojazdy pocztowe listonoszów też mają kierownicę po złej stronie, żeby listonosz mógł wrzucić list do skrzynki bez wychodzenia z auta. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano jechałem z ojcem do pracy jego autem (on prowadził) i mieliśmy mały poślizg na kostce brukowej przy prawoskręcie, poślizg był delikatny bo to był jakby próg zwalniający na całym skrzyżowaniu i prędkość chyba 10 km/h, oczywiście nie mogłem sobie podarować i wyśmiałem ojca sakramencko że jeździ jak wariat i że powiem mamie :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...