Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

a ja jak zobaczyłem, że pada to zrobiłem rachunek czy na pewno musze jechać do biura - wyszło, że muszę. 10 minut odkopywałem auto a potem 13 minut jechałem z Bielan na Okęcia - bosssko - zielona fala od bloku aż do pracy - nigdzie sie nie zatrzymałem - w normalny dzień jade minimum 30 minut :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scenka z przed 3 minut. Temat pasowałby pod topic o skodzie i subru ;-)

Stałem na fajce w oknie i widzę taki obrazek

Podjeżdża kolo w octavi wysiada z auta zostawiając samochód na środku jezdni, wyjmuje z bagażnika łopatę śniegową i zaczyna sobie czyścic miejsce. Trwa to przez jakieś pół fajki.

Po mniej więcej takim okresie czasu obok zjawia się outback. Kierownik kierunek i sruu w zaspe obok tego co odśnieża.

Wysiadł trzasnął drzwiami i do pracy.

Pan od skody tylko zlustrował i zaczął szybciej kopać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Szwecji chyba tak nie sypią.

 

Sypią ale tylko na głównych drogach . Zawsze zastanawiało mnie że w Szwecji prawie wcale nie ma łat na drodze . Oni jeżdżą na kolcach krótkich więc niszczą asfalt . Zamiast pchać pieniądze w sól i niszczyć środowisko , to oni co 15 lat wymieniają nawierzchnię - wychodzi na to samo i mają najlepsze drogi na Świecie . Sepią jakieś badziewie na drogach głównych . Nie oznacza to że drogi są natychmiast czarne . Kierowcami są znakomitymi i nikt nie narzeka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w nocy, wracajac z pracy, nie udalo mi sie wjechac na moj wlasny podjazd pod domem... obnizony st aye zawisl brzuszkiem na zamarznietych koleinach, a oponki re070 nie ulatwialy sprawy... godzina nierownej walki, zeby nie blokowac podjazdu sasiada po drugiej stronie ulicy - a i tak wbilem mu sie pod plot obok kublow na smieci - i spac

dzis rano przy pomocy 5 roslych szkotow z pobliskiej budowy w koncu wyjechalem..... ale wstyd, w miedzy czasie sasiedzi golfem a drugi astra wyjechali :oops:

 

juz nie lubie zimy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tak powiem. Jest śnieg, jest impreza ;]

 

midi_1291240175.jpg

 

Dzisiaj rano musiałem kopać.. Ale nie że nie mogłem wyjechać, tylko zasypało mi drzwi od Imprezy :lol:

Ale po odkopaniu Imprezka mając śnieg na wysokości maski wyjechała bez zająknięcia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma dalej padać :

 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... omosc.html

 

'' Na piątek prognozowane są w ciągu dnia dalsze opady śniegu - od Dolnego Śląska i zachodniej Małopolski, przez województwo łódzkie do centrum kraju. W ciągu 12 godzin w tej strefie może przybyć do 10-15 cm śniegu. W nocy z piątku na sobotę opady przemieszczą się na północ Mazowsza, Mazury i Podlasie. Mróz będzie się utrzymywał do minus 14 stopni w nocy; w dzień w piątek od minus 6 na zachodzie do nawet plus 3 stopni na Podkarpaciu ''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, a ja się cały czas biję z myślami, czy przyjechać z Żyrardowa do Warszawy na Barbórkę pociągiem czy samochodem... :roll:

Wolałbym samochodem, ale jak mam stać w Jankach i Raszynie kilka godzin to wolę chyba pociągiem...

Ale znowu z drugiej to nie wiem czy nie lepiej przy takiej pogodzie przemieszczać się Imprezą pomiędzy OeSami niż ZTM...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale znowu z drugiej to nie wiem czy nie lepiej przy takiej pogodzie przemieszczać się Imprezą pomiędzy OeSami niż ZTM...

ale Subaru jak przyjedziesz to nalewki Hogiego :P nie skosztujesz :(

 

To poproszę o przelanie niewielkiej ilości w piersiówkę albo w termosik i będę miał na wieczorną rozgrzewkę po całym dniu :P

Albo poproszę Olę żeby prowadziła :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'' Na piątek prognozowane są w ciągu dnia dalsze opady śniegu - od Dolnego Śląska i zachodniej Małopolski, przez województwo łódzkie do centrum kraju. W ciągu 12 godzin w tej strefie może przybyć do 10-15 cm śniegu. W nocy z piątku na sobotę opady przemieszczą się na północ Mazowsza, Mazury i Podlasie. Mróz będzie się utrzymywał do minus 14 stopni w nocy; w dzień w piątek od minus 6 na zachodzie do nawet plus 3 stopni na Podkarpaciu ''

 

Panie.... te 15 cm to duzo jest? Jak to porownac z wczorajszemi opadami np. w KRK?

Tzn wiem ile to jest 15 cm, ale nie wiem jak na to pacza meteorologowie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...