Skocz do zawartości

Subaru Gino Rossi Team ;)


Flipper

Kolekcja Subaru Gino Rossi  

112 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Aby zagłosować potrzebuję konkretnej danej. Które z tych modeli będą dla kobiet.....rozumiem, że na pewno te błyszczące. Ale czy któreś z tych na "niegrubej" podeszwie też będą damskie? 

 

Nie podoba mi się idea buta na grubej podeszwie dla rozmiaru stopy 36 do szczupłej nogi.... Noszę buty sportowe, ale zawsze "delikatne, wąskie i subtelne" ;)

 

Będę wdzięczna za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, dziękuję za info. Na iPodzie przeglądając zdjęcia umknęła mi ta różnica jednej literki :D...

 

ale mimo to, dobrze zauważyłam, że żaden z modeli dla pań nie ma wąskiej podeszwy. Czy macie w planach projekt buta damskiego z cieńszą podeszwą i bez zbędnych błyskotek? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze wyjde na malkontenta, ale z drugiej strony kazda opinia sie liczy - wg. mnie te buty wygladaja fatalnie. Wszystkie.

Bo niema znaczka mazdy?:) A tak na powaznie,szanujemy kazda opinie i bedziemy wdzieczni za wskazanie, czego oczekujesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem. Fajny pomysł. Co prawda dla mnie wszechobecne świecące wstawki są trudne do zaakceptowania, ale może na żywo to by lepiej wyglądało. Jak dla mnie: bez świecących materiałów; podeszwa biała (dwie wersje: casual - prosta i sport - niższa, zaokrąglona); małe, dyskretne logo. W wersji STI dopuszczalny duży napis sti.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem. Fajny pomysł. Co prawda dla mnie wszechobecne świecące wstawki są trudne do zaakceptowania, ale może na żywo to by lepiej wyglądało. Jak dla mnie: bez świecących materiałów; podeszwa biała (dwie wersje: casual - prosta i sport - niższa, zaokrąglona); małe, dyskretne logo. W wersji STI dopuszczalny duży napis sti.

Też zagłosowałem i zgadzam się z Apaczem :)

Logo STi różowe albo czerwone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dochodzimy do sedna :biglol: . Otóż czy spodziewamy się butów do 'szurania' na co dzień (do pracy, na piwo i do kościoła) czy też czegoś do założenia od czasu do czasu. Czyli mniej lub bardziej weekendowo i 'dla jaj' ;)

Edytowane przez Knurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem, ale tylko na logo, bo żadne z tych butów mi się niestety nie podobają. Ale są gusta i guściki.

Szkoda, bo z dumą nosił bym niebieskie buty z gwiazdkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...