Skocz do zawartości

Subaru Gino Rossi Team ;)


Flipper

Kolekcja Subaru Gino Rossi  

112 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę żałuję że wpadłem na ten wątek tak późno - może mój dodatkowy głos sprawiłby że do produkcji wybrano by coś innego...

To co znalazłem w ofercie gino-rossi to wg mnie małe bezguście - wywalone wielkie logo - chyba nie tędy droga.

Same byty ładne ale co z tego - można to było zrobić subtelniej - wg mnie mały znaczek Subaru by wystarczył 

czy model SIP 01 będzie dostępny? - jako jedyny warty jest zaintersowania

Edytowane przez piotrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ceny również odbiegają od normy ... 550 zł za http://www.gino-rossi.com/on/obuwie/trzewiki/mtv500-223-xbg9-5753-0

to według mnie duuużo za dużo.

Podobnie jak z tym : http://www.gino-rossi.com/on/obuwie/polbuty/mpv501-f02-g900-5300-0

 

Szału nie ma tyłka nie urywa za to ceny zaporowe.

Edytowane przez MForbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Widziałem je ostatnio w Gino Rossi i stwierdzam, że są strasznie odpustowe.. Nie wspominając o cenie  :huh:

 Kamil moze nie do konca trafilismy w gusty. Skora, z ktorej wykonane zostalo obuwie, jest bardzo nowoczesna. Mozna ja spotkac w obuwiu czolowych wloskich marek. Czas pokazuje, ze jednak trzeba bylo projektowac cos bardziej uniwersalne, codzienne. Przymierzamy sie do kolejnej edycji obuwia i postaramy sie uwzglednic wszystkie uwagi, opisane w watku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co do skóry i jakości nie mam wątpliwości - w końcu to gino-rossi. Tylko wzory trzeba dopracować. Może mała powtórna ankieta z mniejsza ilością modeli ale stylistycznie dopracowanych. Ceny też nie małe bo za 300 to mam buty np.bmw, ferrari by puma, ale to jest typowo sportowe obuwie... gdyby jednak buty były gustowniejsze to może cena nie byłaby taką wielką przeszkodą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co do skóry i jakości nie mam wątpliwości - w końcu to gino-rossi. Tylko wzory trzeba dopracować. Może mała powtórna ankieta z mniejsza ilością modeli ale stylistycznie dopracowanych. Ceny też nie małe bo za 300 to mam buty np.bmw, ferrari by puma, ale to jest typowo sportowe obuwie... gdyby jednak buty były gustowniejsze to może cena nie byłaby taką wielką przeszkodą

chyba puma ferrari za 300 raczej ciezko kupic. Ceny wyjsciowe napewno sa powyzej 400zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja co do skóry i jakości nie mam wątpliwości - w końcu to gino-rossi. Tylko wzory trzeba dopracować. Może mała powtórna ankieta z mniejsza ilością modeli ale stylistycznie dopracowanych. Ceny też nie małe bo za 300 to mam buty np.bmw, ferrari by puma, ale to jest typowo sportowe obuwie... gdyby jednak buty były gustowniejsze to może cena nie byłaby taką wielką przeszkodą

chyba puma ferrari za 300 raczej ciezko kupic. Ceny wyjsciowe napewno sa powyzej 400zl.

 

Bynajmniej. W outlecie Fashion House leży tego mnóstwo przecenionego i ludki nie chcą tego odpustu kupować. Nawet ruscy :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak wybraliście modele, które w tutejszej ankiecie miały najmniej głosów.  :huh:

 

No chyba, że jak ktoś jeździ głośnym niebieskim sedanem, ze złotymi kołami i wielkim parapetem z tyłu, z definicji nie ma gustu.   :P  ;)


 

 

moze nie do konca trafilismy w gusty

 

A wystarczyło posłuchać głosu kobiet sprzed kilku miesięcy ;)

 

 

 

zauważyłam, że żaden z modeli dla pań nie ma wąskiej podeszwy. Czy macie w planach projekt buta damskiego z cieńszą podeszwą i bez zbędnych błyskotek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w konkursowym regulaminie na stronie gino rossi zostal zle podany email. Ma byc konkurs@gino-rossi.com , a nie   .pl.    JEzeli komus nie udalo sie z tego powodu podeslac zgloszenia , to nadal mozna to zrobic. Ze wzgledu na blad w adresie, zgloszenia zostana przyjete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Ale te buty z serii SUBARU są brzydkie.

 

Gino Rossi robi naprawdę ładne i dobre buty, ale te z serii SUBARU to kicha piękna, ehh szkoda gadać i oglądać...

 

 

PzDr

Edytowane przez muzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...