Jump to content

ten_Typ_tak_ma

Użytkownik
 • Content Count

  335
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by ten_Typ_tak_ma

 1. Trudno nie zauważyć Normalnie Ajnsztajn, Do tego baaaardzo spostrzegawczy, kurde. Czy jesteś w stanie odpowiedzieć, Miszczu na proste pytanie? Jakie zmiany będą wprowadzone w FXT 2016 na rynku neuropejskim a jakie na rynku amerykańskim? Wiem, zero konkretów..... Nowy model. Pozdrowienia Jeżeli Szanowna Dyrekcja pozwoli, to do sprawy zakładu jeszcze powrócę.... Pozdrawiam
 2. Wcale nie wywołuję Ciebie to tablicy. Miałeś takie złudzenie. W tej dyskusji odgrywasz epizodalną rolę, więc przynajmniej wobec Ciebie - o nic mi nie chodzi. Więc ja się grzecznie pytam. Czy to jest nowy model czy tylko facelifting, bo już kurde zgłupiałem.... Pozdrawiam
 3. Szanowna Dyrekcjo. Dziękuję za minus, ale to nic nie zmieni w sytuacji Dyrekcji. Potrzebuję trochę czasu, by Szanowną Dyrekcję przycisnąć do muru, więc siłą rzeczy nie zadowolę się jakimiś spontanicznymi półśrodkami, więc proszę o trochę czasu. Pozdrawiam Jednak nie wytrzymałem, więc tak na początek: Nowy model. Pozdrowienia Oraz: I Szanowna Dyrekcja jeszcze wierzy, że jest w stanie ze mną wygrać zakład?
 4. Przyznaję, że nie zrozumiałem tego, co mi trooper powiedział. Dlaczego? Ponieważ on mi NIC nie powiedział. Machnął ręką oddał moje AMERYKAŃSKIE prawo jazdy i bezczelnie oddalił się z miejsca zdarzenia korzystając ze środka lokomocji zwanego... (oczywiście Ty wiesz wszystko najlepiej, bo tam przecież byłeś, więc mi łaskawie przypomnij jakiego) Jeszcze nie rozumiesz? Pewne sceny, zdarzenia, które dotyczą innych osób, a w których nie uczestniczyłeś, powstają tylko w Twojej chorej wyobraźni i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.... Przemyśl to, zanim będzie za późno, bo nie jestem Twoim wrogiem.
 5. I tak powstają legendy. Rozumiemy "piąte przez dziesiąte" ........... "Dimensions will remain very similar to the current model but with better lines and aerodynamics." Wymiary pozostaną bardzo podobne do obecnego modelu, ale z lepszymi liniami i aerodynamiką. Bardziej dosłownie już nie da się chyba przetłumaczyć. http://sjp.pwn.pl/slowniki/nieznacznie.html *nieznaczny : 1. «niewielki pod względem ilości, natężenia» 2. «mało ważny» 3. «mało widoczny» Wniosek: W tym przypadku bardziej potrzebny jest psychiatra niż lingwista "I tak powstają legendy. Rozumiesz "piąte przez dziesiąte" ........... " Subaru impreza NIE JEST produkowana w USA. Na rynek amerykański Imprezy produkuje fabryka w Gunma, Japonia. Na Twojej stronce wystarczy kilknąć u góry w "about" i wybrać "products" Na temat Imprezy jak wół jest napisane: "Subaru Impreza production is coming to SIA in 2016." http://www.subaru-sia.com/ Tak to jest, gdy ktoś udaje wielkiego lingwistę, a po angielsku dobrze posługuje się jedynie pismem obrazkowym, a ze słowem pisanym ma najwyraźniej kłopot...
 6. A ja jestem prawie pewien, że zdecydowana większość opisanych zmian zostanie wprowadzona na rynku amerykańskim. Jestem gotowy o to założyć się.
 7. Moim zdaniem ten mój ma inne przetłoczenia drzwi. Z drugiej strony to chyba nowy Forek nie był nigdzie jeszcze prezentowany na targach. Skąd więc zdjęcia i to w naturze?
 8. Klik w obrazek prawym, wybierz "otwórz grafikę w nowej karcie" . Podpisano Subaru Forester. Ręki nie dam uciąć, ale zwróćcie uwagę na przód, kąt natarcia.
 9. http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/72753-nowy-subaru-forester-my2013/page-507
 10. Zmienią się nieznacznie wymiary auta, będzie bardziej aerodynamiczne, a więc cichsze, światła, grill, ale zmiany wnętrza będą większe. Nowe lepsze materiały, nowe kolory, prawdopodobnie fotele, centralna konsola. No i 1,6 DIT z 6-biegowym manualem.
 11. Czy w przyszłym roku będzie nowy model Forka Edit: Wygląda na to, że w USA tak: http://www.2016-2017carsrelease.com/2016-subaru-forester-redesign/
 12. Muszę polegać na opinii innych, bo FXT tylko się przejechałem, a by poznać dobrze fotele należy przejechać co najmniej 1000 km jednego dnia. Głupio też pytać wszystkich kierowników nowego modelu Forka o wzrost i wagę...
 13. Czytając liczne i często sprzeczne opinie o fotelach FXT dochodzę do wniosku, że siedzenia na dłuższą metę są komfortowe dla w miarę szczupłych kierowców (do 80 kg) i wzroście do 175, góra 180 cm. Być może się mylę. Szkoda, że fotele z OBK nie pasują do FXT.
 14. Nawet podczas dynamicznej jazdy trudno tyle spalić. Są na to praktycznie 4 sposoby. Jazda po autostradzie z prędkością powyżej 200 km/h, wielogodzinne stanie w korku, jazda w trudnym terenie lub jak to napisał pan Andrzej, jeżdżenie na placu manewrowym. Pisałeś też wielokrotnie o średnim spalaniu powyżej 15l/100 km. Mam nadzieję, że teraz wreszcie przyjmiesz do wiadomości, że średnie spalanie FXT to około:
 15. "Zrobiona" u Heńka na 573 kunie?
 16. .... wypić zimne piwo Wyczuwam ironię, ale miłośników pseudoekologii wkleję: http://regiomoto.pl/portal/eksploatacja/downsizing-slepa-uliczka-male-silniki-z-turbo-gorsze-niz-obiecywano
 17. Jeżeli FHI będzie rozwijał się w takim tempie i wejdzie w życie umowa o wolnym handlu z USA, wybór aut Subaru niewątpliwie wzrośnie. Żaden jednak duży koncern nie robi aut, gdzie wszystkie modele jeżdżą powyżej 220km/h
 18. Moim zdaniem czy to jest dobrze czy źle powinien zdecydować wolny rynek a nie skorumpowani urzędnicy i płodzone przez nich, odpowiednio ukierunkowane ograniczenia i przepisy.
 19. Wygląda na to, że rzeczywiście są możliwe rabaty rzędu 18-20% na auta BMW. Dla mnie to jest niestety tylko teoria. Nie spełniam żadnego z warunków: - auto flotowe, najlepiej zakup kilku sztuk, - poprzednie auto również BMW kupione w tym salonie, - wkrótce wychodzi nowy model, - auto z placu, brak możliwości wyboru koloru, opcji wyposażenia, Jedynie na wyprzedaż poprzedniego rocznika mogę ewentualnie się załapać, ale co zarobię przy zakupie, stracę przy sprzedaży. Ciekawe czy Madox będzie miał odwagę i potwierdzi, że KŁAMAŁ twierdząc, że średnie spalanie to 20,2l/100km?
 20. Włącz myślenie. Przecież już raz wykazałem Ci, że Tiguan 2.0 TSI pali więcej niż Forek 2.0 DIT, chociaż jest mniejszy. Silnik TSI jest też bardziej awaryjny, słabszy, o momencie już nie wspomnę. Dlaczego więc w "testach" nie narzekają na paliwożerność VW? Odpowiedź jest prosta, wielokrotnie wałkowana - polityka Axel Springer. Słowo "mało" nic mi nie mówi, ale Twoja średnia 20,2l każdy rozsądny potraktuje jako prymitywne KŁAMSTWO i wyrachowaną czarną propagandę. Nie dziw się więc moderatorom. W necie jest dużo forów i podforów passata b8. Każde forum ma mnóstwo wątków. Chętnie choć raz przyznam Ci rację, więc poproszę o link do tego wątku.
 21. Cały czas KŁAMIESZ. Zawyżasz spalanie Forka XT o kilka litrów, wciąż podajesz nieprawdziwe dane o upustach u dilerów, itd. Ośmieszasz się porównując subarowy silnik 2.0DIT do VAGowskiego klekota. Uważam, że żaden silnik turbo nie będzie tak trwały jak wolnossący, ale w porównaniu z 2.0TSI, dwulitrowy DIT Subaru wydaje się być bezawaryjny. O takich "duperelach" jak kultura pracy, moment, itd nawet nie wspominam. Sam sobie porównaj.
 22. Na razie z ankiety wynika, że w Polsce jest więcej Alf Romeo niż Skód
 23. Przyznam, że czytając niektóre wpisy o światłach dziennych ogarnęła mnie zawiść, że się niektórym tak się chce. Ja tam na takie rzeczy zbyt leniwy jestem. Szczytem mojej pracowitości jest samodzielne umycie samochodu na myjni
 24. No to pozostaje opcja złotej podeszwy i niebieski metalik Coś teges? OOOOOOOOOOoooooooooooooooo. To je samo. Suuuuper.
 25. No to pozostaje opcja złotej podeszwy i niebieski metalik
×
×
 • Create New...