Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

Forek i Impreza po zabiegu DiamondBrite'a :wink:

 

na żywo auta prezentują się wyśmienicie :cool: niestety zdjęcia tego nie oddają :neutral:

 

dodam, że diamond na Imprezie jest ponad rok, a tak wygląda po umyciu szamponem i conserverem DiamondBrit'a :grin:

 

PJAY, DB'a na Forku robiłeś w Krakowie czy w W-wie?

Ależ ta imprezka fajna :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko poinformować że przywieźliśmy z rajdu walji kilka pamiątek. Zdjęcia, bryloczki, czapeczki,koszulki, 3 subarki.....

Z jukej przyjechały 3 wypasione wersje:

Subaru Impreza Turbo 98 Terzo edition

Subaru Impreza WRX STI TYPE RA VER VI WRC LTD.

suabru Impreza WRX STI TYPE R BY Roger Clark

 

Za niedługo do zobaczenia na naszych drogach z kierką po dobrej stronie :-)

 

dsc0929ho2.jpg

dsc0931ii0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: Cholera, jeszcze trochę i Premo wyrośnie na naszego nadwornego importera unikalnych wersji Imprez ściąganych z UK :) Gratulacje z okazji udanego polowania! Ale pamiętaj, że Wyspiarze mogą Cię znienawidzić za to, że im skarby wywozisz z ojczyzny :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko poinformować że przywieźliśmy z rajdu walji kilka pamiątek. Zdjęcia, bryloczki, czapeczki,koszulki, 3 subarki.....

Z jukej przyjechały 3 wypasione wersje:

Subaru Impreza Turbo 98 Terzo edition

Subaru Impreza WRX STI TYPE RA VER VI WRC LTD.

suabru Impreza WRX STI TYPE R BY Roger Clark

 

Za niedługo do zobaczenia na naszych drogach z kierką po dobrej stronie :-)

 

Obrazek

Obrazek

 

"suabru Impreza WRX STI TYPE R BY Roger Clark " - to mnie cieszy bo oznacza że ruszą zakupy też do mojego wozu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forester po zmianie kółek na śniegowe balony. Felgi 15 cali i BF Goodrich Winterslalom 205/70R15.

forstr.jpg

Te niebieskie dostałem gratis razem z balonami. :wink:

Trochę żałuję że nie wziąłem większego profilu 75 albo nawet 85 jeśli takie są, bo mi prędkościomierz trochę przekłamuje i zawyża o jakieś 8-10%. No i dziury zimowe by mi były mniej straszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem okazji pobrykać po śniegu jeszcze bo zima cosik nie teges... ale bieżnik sprawia wrażenie jakby był stworzony do jazdy po sypkim śniegu.

Z tego co zauważyłem - na mokrej prostej jezdni hamowanie bardzo skuteczne. Nie wiem co myśleć o zakrętach bo na ostrzejszych to cały Forester równo mi ucieka na zewnątrz. Chyba jeszcze nie umiem jeździć AWD. Na płytkim błocku jazda to czysta frajda, na względnie prostej drodze trzymają równo, pozwalają się solidnie napędzić i szybko wyhamować. Ale najlepsze są w terenie na sucho! Rzeźnik trawników, postrach łąk, pogromca lasów i zdobywca pagórków! Bo po głębokim błocie to jeszcze nie mam sumienia.... Ogólnie jestem zadowolony. Sprawiają solidne wrażenie i w moim terenie to chyba był najwłaściwszy wybór biorąc pod uwagę sporą ilość dróg szabanastej ważności utrzymania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premo, ladna stacja :mrgreen: widac od razu ze auta sa juz w ojczyznie :lol:

 

fajne autka :cool: ale czemu akurat Terzo edition ?

 

Przecie to nic innego jak GTek z jakimis tam bajerami wizualnymi bardziej niz technicznymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe... coś mi się majaczy, że ja wracając z DE po zakupie swojej też tam tankowałem... i jeszcze musiałem czekać 20minut, bo była chwilowo nieczynna... :/ A pojechać dalej nie za bardzo miałem jak, bo jak wiemy tereny niemieckich autobahnów wyjątkowo wzmagają pragnienie Subarek :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc666, skad ja to znam :evil: do tej pory mi zal ze moj biedny byly GTek musial sie tamtedy taszczyc :sad: , jednak wnioski wyciagniete i w sobote jade przez Gorlitz. Szkoda mi auta dla tych " szybszych " 30 km.I z czym my na to EURO .........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest alternatywa przez Bad Muskau/Łęknicę. Od przejścia gr. do A4 jest 15km przyzwoitego asfaltu wśród zieleni i w strone Wrocławia "tylko" 40km koszmarnych "patatajów" na A4. Za to w stronę od Wrocka po całości śliczna nowa nawierzchnia betonowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc666, skad ja to znam :evil: do tej pory mi zal ze moj biedny byly GTek musial sie tamtedy taszczyc :sad: , jednak wnioski wyciagniete i w sobote jade przez Gorlitz. Szkoda mi auta dla tych " szybszych " 30 km.I z czym my na to EURO .........

 

Miałem wrażenie, że CTR mi się w oczach rozłazi :cry: .

 

 

Jeszcze opony 215/40/17. No absolutny koniec świata, niestety navi jechało w drugim aucie - bo bym odbił gdziekolwiek :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze opony 215/40/17. No absolutny koniec świata

Nie koniec, bo ja wtedy miałem 225/35/18 :/ 60km/h to był chyba max...

 

gdzie jest ten odcinek, bo nie kojarzę

Z przejścia granicznego w Olszynie w kierunku Wrocka.. W stronę Niemiec jest asfalt nówka pewex, ale w drugą kilkadziesiąt km koszmarnie nierównych płyt... Czasem są ograniczenia do 50km/h... na autostradzie/drodze ekspresowej.. I lepiej wtedy zwolnić, bo zazwyczaj są to duże poprzeczne uskoki lub wybrzuszenia i można nieźle zmasakrować furę, nie mówiąc o konsekwencjach ew. wypadku.. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koniec, bo ja wtedy miałem 225/35/18 :/ 60km/h to był chyba max...

 

Ała... Ale i tak STi jest w miarę komfortowe.

 

Ja już się zastanawiałem, czy grzać 160, czy jechać 50. Wybrałem tę drugą opcję. I by mi się TIR w dupę władował :shock: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się zastanawiałem, czy grzać 160, czy jechać 50. Wybrałem tę drugą opcję. I by mi się TIR w dupę władował :shock: .

Dlatego ja "jechałem" lewym pasem :D i tylko od czasu do czasu ustępowałem na lewo.. Ale zdarzali się kozacy, którzy grzali tam przynajmniej 150.. Zapewne służbowymi :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...