Skocz do zawartości

Hamulce - klocki, tarcze itp.


Patryk55XL

Rekomendowane odpowiedzi

nomadwez tez pod uwage ze nikt nie chce przetaczac nacinanych tarcz, mi sie pogiely po kilkunastu tys km i pojda pewnie na smietnik :evil: , kolejne biore albo gladkie brembo jak mowi mati albo konkretny wiekszy hamulec np d2 i tam mam nadzieje problem wyginania tarcz sie zakonczy.

 

 

Moze jednak ktos zna fachure co przetacza takie tarcze (tarox g88) , moge wyslac je w dowolne miejsce nie musi byc okolica wawy :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati, ani Premier, ani Performance nie dają rady?

 

 

Premier nadaje się na hamulec postojowy wózka dziecięcego.

 

Kiedyś założyłem awaryjnie nie mając nic innego i po chwili żałowałem, że nie mam jakiegoś spadochronu do hamowania... Bo hamulców już nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załamujesz mnie. :???: To co do kąąąbi ? Prędkości żadne, ale czasem trzeba hamować.

 

 

Ja tam nie wiem, ale ponoć Remza (czy Remsa) jest doskonała! :mrgreen:

 

 

A serio jak jeździsz w miarę spokojnie, to Performancy powinny wystarczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przetacza ci bo zniszcza tokarke , z mojej wiedzy tech nie wykonalne.......chyba ze na obrabiarce CNC ale to bedzie wiecej niz tarcze kosztowalo:PPP

 

Co za bzdura.

 

Tarcze nie są krzywe tylko nierówno wytarte to raz ! Ja moje pierwsze EBC przetoczyłem to dwa, zrobiłem na nich potem jeszcze z 40.000 km to trzy. Po prostu tokarz musi mieć wyczucie, wiadomo że musi zebrać tyle co nic i do tego delikatnie aby za bardzo nożem w rowkach nie zahaczyć.

 

intakwrx czy mozesz mi dac namiary na tego tokarza, wyslalbym mu swoje taroxy nacinane do przetoczonia bo zaden mi znany nie chce sie podjac. mozesz na pw albo w watku, mysle ze wielu sie przyda a fachowiec bedzie mial robote :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

intakwrx czy mozesz mi dac namiary na tego tokarza, wyslalbym mu swoje taroxy nacinane do przetoczonia bo zaden mi znany nie chce sie podjac. mozesz na pw albo w watku, mysle ze wielu sie przyda a fachowiec bedzie mial robote :mrgreen:

 

Już liczyłem że je wyhaczę w cenie złomu :P

Jutro dam znać co z tym tokarzem, bo to było robione przez pośrednika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi chcesz pasztetowo jeszcze bardziej, prosze bardzo, moge Ci zaoferować rewelacyjne klocki firmy Lumag za 95 zł do WRX a za 105 do STI :mrgreen: chcesz ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie :cool:

bardzo, tylko zapomnijcie o hamowaniu :razz: remsa to spowalniacze :wink:

 

Jak Krzysiomowi Remsy założyli to skończyły mu sie problemy z hamulcami :roll: Tak na marginesie ..... :mrgreen:

AK

 

wcale sie nie dziwie , przecież płyta paździeżowa lepiej hamuje jak ta cała REMSA :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...