Skocz do zawartości

Hamulce - klocki, tarcze itp.


Patryk55XL

Rekomendowane odpowiedzi

Hogi chcesz pasztetowo jeszcze bardziej, prosze bardzo, moge Ci zaoferować rewelacyjne klocki firmy Lumag za 95 zł do WRX a za 105 do STI :mrgreen: chcesz ? :mrgreen:

Za komplet 4?

Ja nie mówiłem, że one hamują :razz: Mówiłem tylko ile kosztują.

Palą się szybko. Do zwykłej jazdy wystarczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, czas cos ruszyc w temacie. Powoli czas juz zmieniac klocki. Na razie postanowilem tylko zmienic klocki + przewody w oplocie. Tarcze zostawiam.

Kazbi strasznie polecal mi Ferodo. Wobec tego pytanie: DS2500 czy inne jakies? Jezdze po miescie, dosc dynamicznie malo upalania jak na razie.

Jesli chodzi o przewody: jacys producenci ktorych powinienem unikac lub zdecydowanie kupic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jakie proponujecie klocki do Forestera wolnossącego, nie używanego w upalaniach, kilowaniach na ulicach ani tego typu historiach pseudorajdowych ? Czy jest w ogóle jakaś alternatywa dla seryjnych klocków Subaru - cena/jakość, które w moim odczuciu sprawują się całkiem poprawnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie proponujecie klocki do Forestera wolnossącego, nie używanego w upalaniach, kilowaniach na ulicach ani tego typu historiach pseudorajdowych ? Czy jest w ogóle jakaś alternatywa dla seryjnych klocków Subaru - cena/jakość, które w moim odczuciu sprawują się całkiem poprawnie ?

 

Ferodo Premier, co najwyzej Performance

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam serdecznie .

Zajechałem tarczę Tarox F2000 ( ma paskudne bicie ) i muszę wymienić tylko nie wiem na jaki zestaw .Rozważam dwa które wypatrzyłem u Carfita :

-zestaw Galfera z dwuczęściową tarczą nacinaną

-zestaw nacinane Brembo Sport i Ferodo DS 2500

Proszę o podpowiedzi , sugestie i opinie z własnych doświadczeń :mrgreen: .

Pozdrawiam

piszony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie .

Zajechałem tarczę Tarox F2000 ( ma paskudne bicie ) i muszę wymienić tylko nie wiem na jaki zestaw .Rozważam dwa które wypatrzyłem u Carfita :

-zestaw Galfera z dwuczęściową tarczą nacinaną

-zestaw nacinane Brembo Sport i Ferodo DS 2500

Proszę o podpowiedzi , sugestie i opinie z własnych doświadczeń :mrgreen: .

Pozdrawiam

piszony

 

zestaw Galfera mam w Foresterze narazie jest super,ale za mało km przejechałem zeby powiedziec cos więcej, u kolegi w EVO9 zamontowaliśmi taki zestaw, miał wcześniej TAROX ale sie pogieły, (auto po Gryzlim przjechał troche km, zrobił rajd Żubrów, kilka upalań w Kielcach i jest zadowlony, zero bicia, hamulec ok.

Ja w tej chwili w STI mam Brembo Sport + niebieskiego Pagida , ( dopiero teraz założyłem wiec sie nie wypowiadam) wcześniej miałem DS3000 (kiler tarcz :twisted: ) i generalnie w szoku byłem :shock: że nie pokrzywiłem tarcz a zrobiłem ok 8000km ostrej jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie .

Zajechałem tarczę Tarox F2000 ( ma paskudne bicie ) i muszę wymienić tylko nie wiem na jaki zestaw .Rozważam dwa które wypatrzyłem u Carfita :

-zestaw Galfera z dwuczęściową tarczą nacinaną

-zestaw nacinane Brembo Sport i Ferodo DS 2500

Proszę o podpowiedzi , sugestie i opinie z własnych doświadczeń :mrgreen: .

Pozdrawiam

piszony

 

zestaw Galfera mam w Foresterze narazie jest super,ale za mało km przejechałem zeby powiedziec cos więcej, u kolegi w EVO9 zamontowaliśmi taki zestaw, miał wcześniej TAROX ale sie pogieły, (auto po Gryzlim przjechał troche km, zrobił rajd Żubrów, kilka upalań w Kielcach i jest zadowlony, zero bicia, hamulec ok.

Ja w tej chwili w STI mam Brembo Sport + niebieskiego Pagida , ( dopiero teraz założyłem wiec sie nie wypowiadam) wcześniej miałem DS3000 (kiler tarcz :twisted: ) i generalnie w szoku byłem :shock: że nie pokrzywiłem tarcz a zrobiłem ok 8000km ostrej jazdy.

A jak w tej chwili z dostępnością u Ciebie tych zestawów gdybym się zdecydował na któryś z nich .Zakupu chciałbym dokonać jeszcze w tym roku bo potrzebuje kosztów :lol: .Wrócę jeszcze do tematu Bridgestone RE 050A czy 4 szt.już by się znalazły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...