Jump to content
Patryk55XL

Hamulce - klocki, tarcze itp.

Recommended Posts

Wie ktoś może gdzie można kupić klocki na tył do Imprezki poza serwisem? Rok 2004. Potrzebne na tył. Nigdzie nie mogę drapnąć. 2.0 bez turbo.

seryjne - nie wiem. TarOx'y - w Kornecki Auto Sport, http://www.korneckiautosport.com/ .

z tarOx'ami lepiej staje ;).

pzdr

Za to z EBC szybko staje!!! :)

Napisz do użytkownika OGS...coś Ci pewnie pomoże

dzięki;) wysłałem zapytanie czy mają. Są z tymi klockami problemy, niema ich w katalogach. Może ktoś jeszcze wie gdzie by można było kupić?

z ciekawosci mozesz powiedziec, ile cie skasowal p.leszek za klcoki, to byla seria ferodo czy cos mocniejszego?

z ciekawosci mozesz powiedziec, ile cie skasowal p.leszek za klcoki, to byla seria ferodo czy cos mocniejszego?

Sti przód ..Ferodo Performance ........ Z pobraniem 488,-

polecam zaopatrzyc sie u OGSa...

Dobre ceny... szybka dostawa.

POLECAM :P

:P

Ja właśnie zakupiłem LUCASa 130 zł - pierwszy tani zakup do Imprezki :)

Zobacz czy nie maja do Twojej.

Ja właśnie zakupiłem LUCASa 130 zł - pierwszy tani zakup do Imprezki :)

Zobacz czy nie maja do Twojej.

jezdzilem na lucasach w GT. Na poczatku bylem zachwycony - ale ja raczej tylko przemieszczam sie po miescie - zadne tam upalania itp. Niestety po 15 tys mialem wrazenie ze auto zamiast hamowac - tylko zwalnia. Nie wiem czy to byla wina klockow czy tarcz kiepskich - wymienilem komplet na taroxa. Narazie jestem na dotarciu wiec ciezko mi powiedziec jaka roznica. Ale jak wymienialem klocki to jezsze trzymaly sie te lucasy ok - widac moze to wina tarcz byla - albo po prostu spadla wydajnosc klockow ....

b.

Lucas nic nie hamuje. W WRX będzie się przy lekko dynamiczniejszej jeździe palił obawiam się.

Lucas nic nie hamuje. W WRX będzie się przy lekko dynamiczniejszej jeździe palił obawiam się.

jezeli dobrze zrozumialem to kolega zamontowal je na tylna os - tam sie nawet drewniany klocek z oltcita nie zapali :mrgreen:

na tyl moze byc i lucas i textar ;) na przod bym nie ryzykowal - bo moze przypalic oponke jak w plomieniach stanie :mrgreen:

Na tyle wiem że w pewnym 400 konnym GT długo siedziała Remsa - taka jak Intak jeździ.

Na tyle wiem że w pewnym 400 konnym GT długo siedziała Remsa - taka jak Intak jeździ.

no i o to chdzi - widziales moje hamulce - wogole nie hamuja - zbieram sie tak zeby je wymienic i zbieram ale zawsze cos ciekawszego o zrobienia wymysle :mrgeen: - na tyl tez se remse wsadze i juz

zbieram sie tak zeby je wymienic i zbieram

...az sie komus w d...e zamelduje :mrgreen:

zbieram sie tak zeby je wymienic i zbieram

...az sie komus w d...e zamelduje :mrgreen:

ja jezdze powoli i wczesnie hamuje :mrgreen:

hmmm... ja do mojego nic nie umiałem napasować, w serwisie kupiłem. Z przodu seryjne wytrzymały 'aż' 28kkm :) z tyłu 43kkm. I tak nieźle, kiedyś w golfie gti przednie klocki razem z olejem wymieniłem :) jakieś włoski były, przy hamowaniu fajny swąd się wydobywał ;)

Ja zakładam właśnie tarcze Brembo i DS 3000 :)

Od serii spodziewam sie meeega różnicy.

Brembo zawsze chodziło dobrz z ferodo. Są rózne szkoły ale ja preferuje ten duet. Sprawdzone w rajdach i zawsze było GIT

Ostry zestaw!

Koniecznie napisz jak 3 tysiączki się sprawują w jeździe na co dzień, bo to już maksymalny prawie hardcore jaki można dać.

U mnie podobnie, tyle że klocki i opony wymieniłem w okolicach 10 tyś