Skocz do zawartości

Subaru Outback [BS] (MY15=>MY20)


atom75

Rekomendowane odpowiedzi

 

13-14l przy predkosci powyzej 140 km/h? Jak na 170 koni to faktycznie dramat....

 

Faktycznie trochę dużo (więcej niż H6), chyba że powyżej 140 to jakiś 160-180km/h cały czas ... albo 140mph

 

 

 

Coś tu nie gra.

2.5N/A 5MT przy 140km/h licznikowych ( ma około 3.5k obrotów ) i pali w okolicach 10-10.5l. 160km/h to już 4k obrotów i spalanie w okolicach 11.0 -11.5l. Ten sam silnik z CVT na pewno spali lub powinien spalić mniej ponieważ stała prędkość 160km/h to około 3.5k obrotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A co z Sbd najnowszymi?

 

 

Dowiemy się za jakiś czas :)

No Tak...

 

W tej chwili największy przebieg Outbacka 2.0 D CVT na mobile.eu wynosi.....niecałe 40 tys.km. Za 2- 3 lata być może niektóre dojadą do 200 tys. km i zobaczymy :)

 

P.S.

No i jeszcze znalazłem przy okazji poszukiwań- Legacy MY12 i "neu shortblock" przy 125 tys. km... :@

A oto on:

http://www.mobile.de/pl/marka/subaru/model/legacy/vhc:car,pgn:2,pgs:10,srt:date,sro:desc,mke:subaru,frn:2012-01,ful:diesel,mln:70000/pg:vipcar/201087268.html

Edytowane przez kornik1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

A co z Sbd najnowszymi?

 

Dowiemy się za jakiś czas :)

No Tak...

W tej chwili największy przebieg Outbacka 2.0 D CVT na mobile.eu wynosi.....niecałe 40 tys.km. Za 2- 3 lata być może niektóre dojadą do 200 tys. km i zobaczymy :)

No i jeszcze znalazłem przy okazji poszukiwań- Legacy MY12 i "neu shortblock" przy 125 tys. km... :@

A oto on:

http://www.mobile.de/pl/marka/subaru/model/legacy/vhc:car,pgn:2,pgs:10,srt:date,sro:desc,mke:subaru,frn:2012-01,ful:diesel,mln:70000/pg:vipcar/201087268.html

Jesli kupie nowe auto to musi mi sluzyc co najmniej do 250 tys km... wiec to trocgd malo, choc jedna osoba tu nz forum ma 250 tys km na pierwszym silniku od nowego - sbd imprezaxv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec naklamalem, naklamalem jak pies. 2 przebiegi dzisiaj. Po ustabilizowaniu obrotow 2500 przy licznikowym 140km/h. Tryb skrzyni D. Spalanie chwilowe na komputerze 11.8. Mam dobra pamiec ale krotka... :)

 

Sorry za zamieszanie :)

A mierzyłeś jakie spalanie wychodzi przy tej prędkości na trasie. Bo komputer potrafi oszukiwać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec naklamalem, naklamalem jak pies. 2 przebiegi dzisiaj. Po ustabilizowaniu obrotow 2500 przy licznikowym 140km/h. Tryb skrzyni D. Spalanie chwilowe na komputerze 11.8. Mam dobra pamiec ale krotka... :)

 

Sorry za zamieszanie :)

Tez duzo, BRZ pali 9 litrow i to jadac ile fabryka dala; tyle ze nie mowie o spalaniu chwilowym tylko srednim. Jezeli bedziesz pamietal o pomiarze to bede wdzieczny za info.

 

Udanego wyjazdu

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Duzo te 11 jak na cvt i silnik FB

 

Ja nie wnikam. Zawsze tak mialem. Srednie spalanie mam przez caly czas uzytkowania ok 10.2/100. Nie wiem czy to duzo czy malo. Wiem tylko ze XT pali podobnie stad moje zadowolenie z "oszczednosci" XTka. :) Nigdy sie nie zastanawialem ze moje 2.5 powinno palic mniej... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Ma ktoś z Was sbd z cvt z dużym przebiegiem. Interesuje sie takowa konfiguracja i chodzi mi o awaryjność ...

 

Przyjechał dziś do pracy kolega z Dessau Outbackiem D CVT z lutego 2013 z przebiegiem BACZNOŚĆ 218.000 km SPOCZNIJ.

Jak dotąd bezawaryjnie :yahoo:

Dwuletni przebieg godny szacunku, ja mam na razie 1 % tego w swoim dyszlu.

 

 

Sorki za lekki śmietnik w wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No wiec naklamalem, naklamalem jak pies. 2 przebiegi dzisiaj. Po ustabilizowaniu obrotow 2500 przy licznikowym 140km/h. Tryb skrzyni D. Spalanie chwilowe na komputerze 11.8. Mam dobra pamiec ale krotka... :)

 

Sorry za zamieszanie :)

Tez duzo, BRZ pali 9 litrow i to jadac ile fabryka dala; tyle ze nie mowie o spalaniu chwilowym tylko srednim. Jezeli bedziesz pamietal o pomiarze to bede wdzieczny za info.

 

Udanego wyjazdu

S.

 

 

 

yyyy... podroz do Polski jadac prawie czas 220-240 (z wyjatkiem ograniczen i tylko po niemieckiej stronie, rzecz jasna) - srednie ok 14-15 l :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mówi że jak nie przegina to ma spalanie poniżej 7 l.
 

 

jak nie przegina tzn ? ;-)

 

 

Bei zwischen 130 von 140 (pomiędzy 130 a 140).

Wenig Sprit, wenig Spuk (mało wachy, mało hałasu).

 

Oba cytaty z oryginału :) dopytałem, że ustawia tempomat na 140 co wg GPS daje około 135 km/h.

Firma wyznaczyła mu 7.5 średnio, za większy przepał płaci sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...