Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD 2014 !!!


guma

Rekomendowane odpowiedzi

prośba o dopisanie nas do listy na tur-szos (narazie potencjalni, nie możemy się jeszcze zarejestrować)

 

numer 339 graczu + Moniq

do teamu Ł(K)RT też na tur szos i do listy naklejkowej - wersja 3, nicki jak wyżej :)

 

graczu, jak się nie możecie zarejestrować, to skąd wiesz, że taki właśnie będziesz miał numer?  

 

Ja z żonką też celuję w tur-szos. Przyjedziemy, nawet gdyby zabrakło miejsc (a musimy czekać do 3 tury zapisów).

 Nawet już mamy wykupiony hotel  :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czy ktoś doradzi? Na Plejady chcielibyśmy się wybrać pierwszy raz, ale żona będzie w okresie Plejad w ósmym miesiącu ciąży. Czy turystyczno - szosowa (bo jeśli w ogóle, to tylko ta wchodzi w grę) jest naprawdę turystyczna i tak na zdrowy rozsądek jest szansa przeżycia tej trasy dla kobiety w takim stanie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem na turystycznej ale wydaje mi się, że to nie najlepszy pomysł. W tym okresie jest już ciepło, trochę się jeździ, trochę się chodzi, a 8 miesiąc to marudzenie, jęczenie, i pełny pęcherz co 3 minuty. Chociaż oczywiście są wyjątki, które są w stanie jeździć na rowerze w 9 miesiącu...ale chyba lepiej zrobicie jak żonka zostanie i będzie wypoczywać w Wiśle a Ty będziesz śmigał po trasie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też niestety doradzam na "nie".

Jesteśmy z żoną akurat po ciąży i jeśli szczęście pozwoli zachowamy się jak zwyrodniali rodzice zostawiając malucha pod opiekę na czas Plejad. Uważam, że powracają próby sportowe, jazda będzie nie tylko po asfalcie (mina panów z Forestera i gościa w ML gdzie przejechałem przed nimi ostatnie błota w drodze do zamku bezcenne) i myślę, że ryzykowałbym spokój brzucha gdzieś do 6go miesiąca, nie później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, 8. miesiąc to już bardzo zaawansowana ciąża. Jakimi trasami będzie prowadziła tur-szos obecnie wiedzą tylko organizatorzy, to raz, dwa-nie wiem, jak się będzie czuła przyszła mama wtedy a do tego trzeba dodać to, o czym już wspominano-to jest dobrych kilka godzin w samochodzie, oczywiście na tur-szos jest luzik i nawet jeśli byłyby PKC to przecież i tak trzeba było czekać (przynajmniej na tur-ter) aby nie być przed czasem-tak więc jest spory zapas czasu na ewentualne postoje. Ale czy byśmy się zdecydowali w takim stanie na Plejady to nie wiem.

A w sytuacji porodu na Plejadach powinniście mieć stałą zniżkę na wszystko-od samochodu przez serwis po zloty ;)

A ilu chrzestnych by było... i ta nieoczekiwana zmiana nazwy imprezy wieczornej na chrzciny... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak... coś cisnienie zeszło?  nie ma w tym roku żadnych odgrażanek na KFIT? :D

 

no nie ukrywam, że liczymy na klasycznego hat-tricka :)

 

MTS pewnie już obmyśla strategię jak tu na tur-szosie i tur-terze łapac punkty, podwójny łomot już ich chyba wyleczył z aspiracji w zespołowej walce w innych kategoriach :P:D

 

"Łódź" - Łódź zawsze wygrywa w kategorii beforeparty / party/ afterparty :)

 

kto tam się jeszcze jakos mobilizuje?

 

keep-calm-because-2nd-place-is-the-first

 

 

My zakładamy drużynę Słoma z Butów i Włochy spod Pachy a nad Wszystkim Kropidło czyli SzBiWsPanWK. Skład: Słoma, But, Pachy, Włochy i Kropidło. Jeszcze ma dołączyć Depilator albo Wosk. Święcona Woda odwołała przybycie bo jedzie nad morze.

Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz @@pegi, trzeba było zostać przy Rumunii. Jest prawie 2 miesiące wcześniej.  ;)

 

A tak poważnie, to lepiej nie kusić losu, tylko pojechać we trójkę za rok. Ew. pojechać w tym roku w roli kibiców.  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My zakładamy drużynę Słoma z Butów i Włochy spod Pachy a nad Wszystkim Kropidło czyli SzBiWsPanWK. Skład: Słoma, But, Pachy, Włochy i Kropidło. Jeszcze ma dołączyć Depilator albo Wosk. Święcona Woda odwołała przybycie bo jedzie nad morze.

 

Ale to już było w 2011... na 6 aut znajomych od grilla, 4 pierwsze miejsca   ;)

 

259983181_exhwwhw.jpg

 

Piąte z aut wygrało w zeszłym roku... teraz czas Tomaszu na Ciebie  :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@pegi, lepiej odpuść.  

Też, jako mieszkaniec tych terenów, odradzam. Dyrekcja zapowiada nasze "malownicze przełęcze". Czyli w programie na pewno:

-Kultowy Salmopol (Biały Krzyż) - tutaj filmik poglądowy (nie mój, z dostępnych na YT najlepiej obrazuje trasę):

- Cudne Serpentyny na Kubalonce (tam mieszkam :P) - tym razem filmik naszego klubu, JCP:

- Droga przez Zameczek Prezydencki - może też Was tamtędy przegonią:

https://www.google.pl/maps/place/Zameczek/@49.608916,18.918885,3a,75y,95.29h,66.09t/data=!3m4!1e1!3m2!1snTy1sDdWegU7C0wK7i_P_A!2e0!4m2!3m1!1s0x47143d4f3e956351:0x6cff86f294f6e706

Jak znam Forumowiczów, wolno nie będzie - a drogi kręte, idealne pod Subaraki ;) Szkoda zdrowie przyszłego młodego Forumowicza narażać.

 

<Tak w ramach kryptoreklamy dodam tylko, że jeśli ktoś z Was chciał by się wczuć w Podbeskidzkie klimaty, i pooddychać powietrzem wyścigów górskich na trasach, które pokonywać będziecie w ramach tegorocznych Plejad, zapraszam do lektury mojej powieści (opisywanej już zresztą na The Forum), która właśnie o tym trakuje: http://www.zazakretem.vot.pl/ . Lektura niezbyt wysokiej klasy, ale ponoć wciąga ;) >

Edytowane przez BelegUS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktoś sie opiekuje lista to bym poprosił o wstawienie mnie bez numerku narazie na szosowej, nr 138 ma inny forumowicz, który był szybszy przy rejestracji :) a mnie na numerku nie zależy :)

Edytowane przez Than_Junior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos jak zawsze w formie :lol:;)

 

nie widzę Damiana Byczka i jego 5 koła na liście ???? ;)

Wystarczy ,że MTS od lat króluje na szosowej.   W ostatnich 4 latach generalkę 3x wygrywał przedstawiciel MTS

Że w sensie raz się udało wygrać generalkę?

mam ciut inne zdanie ale nie dam się sprowokować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...