Skocz do zawartości

!!! Potrzebna POMOC Forum / Akcja "swój" w potrzebie - koniecznie zobacz!!!


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

Maras - nie miałem okazji poznać Ciebie, ale gdy ktoś jest w potrzebie i mogę pomóc - pomagam. Tym bardziej, jeśli chodzi o dzieciaki. Puściłem przelew.

Z doświadczenia niestety wiem, że jak możesz liczyć na NFZ - to licz na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ja też wraz z zona się przyłączamy do wsparcia i wysyłamy przelew. Dodatkowo do działu sprzedam wrzucam swoje oryginalne nie smigane radyjko z forestera 2006, całość ze sprzedaży pójdzie na konto. Pozdrawiam, życzę wytrwałości a wszystko się dobrze skończy.

 

ja też wraz z zona się przyłączamy do wsparcia i wysyłamy przelew. Dodatkowo do działu sprzedam wrzucam swoje oryginalne nie smigane radyjko z forestera 2006, całość ze sprzedaży pójdzie na konto. Pozdrawiam, życzę wytrwałości a wszystko się dobrze skończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszył juz dział "sprzedam" w intencji Ali, zaczynamy II etap akcji.

 

Tak jak juz ktos wcześniej powiedział, NFZ swoja drogą i niestety nie życzę nikomu aby był zdany wyłącznie na łaskę i niełaskę tego biurokratycznego i bezdusznego tworu, mam nadzieję że beda wywiazywać się ze swoich obowiazków, ale tutaj raczej nie ma miejsca na pobożne życzenia - trzeba działać gdzie tylko się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że dziewczynka wyzdrowieje i rodzina będzie cała sytuację kiedyś wspominać z ciarkami na plecach.

 

Swój 1% przekaże jak nic, porozmawiam z żoną bo wiem, że kogoś też kiedyś wspierała %-em także nie wiem czy nie ma jakiś zobowiązania jeśli nie, przekażemy oboje.

Przelew na konto pójdzie wieczorem, (pyt. do lepiej zorientowanych czy są w takich przypadkach jakieś ograniczanie związane z prawem o darowiznach ???)

 

Krew (ARh+) mogę oddać bez problemu, choć chwilowo jestem podziębiony :/

 

Chętnie wylicytuje tłok od STi z korbą , taki który będzie w takim stanie żeby mógł robić za ozdobę na półce :D, albo chociaż sam tłok.

Edytowane przez Corax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się - przelew poszedł. Pan Marek dba o nasze fury jak nikt inny, dbając zarazem o nasze zdrowie fizyczne i psychiczne wiec rewanżujmy się ludzie , tym bardziej że chodzi o dziecko ! Wyskakujcie z kasy i z tych skarbów co trzymacie w garażach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie pieniążek poleciał, 1% będzie jak się księgowa z papierami ogarnie.

Wrzuciłem link na swoim profilu w "twarzoksiążce" może moi znajomi "sie wykażą" ...

Powodzenia dla Ali - niech się dzieciaczyna trzyma dzielnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...