Skocz do zawartości

!!! Potrzebna POMOC Forum / Akcja "swój" w potrzebie - koniecznie zobacz!!!


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Marunia, będzie dobrze . Jesteś człowiekiem o wielkim sercu, który pomógł wielu ludziom, więc jeżeli Ty potrzebujesz pomocy, będziesz ją miał .

Kaska dzisiaj poleci na konto a w dziale sprzedaży gratów, pojawią się elementy z srebrnego Legaca, które ciągle u mnie leżą .

 

Głowa do góry i działamy !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może by tak ten apel na "kresce" zawiesić?
przydałoby się !

Nie poznałem osobiście Marasa ale to nie ma znaczenia.

Przelew leci, 1% obiecany komuś już zrealizowany, oprócz felg mam trochę rzeczy na sprzedaż - wylądują na podforum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też deklaruję 1% i wpłatę . A może ktoś ma możliwości załatwić z jakimś operatorem możliwość sms- owania. Mógłbym jak i chyba każdy z nas namówić szersze grono znajomych aby dorzucili swoje "3 grosze". Wiem ,że w narodzie siła i mała musi wyzdrowieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie chce sie mieszać z przyziemnymi sprawami w super pozytywna akcje ale chwila opamiętania.

Choroba jest straszna i nawet nie chce myśleć co przeżywają rodzice ale jest uleczalna i poprostu dziewczyna potrzebuje byc w odpowiednim miejscu i w odpowiednich rękach. Polska medycyna i onkologia tym bardziej dzieci jest na światowym poziomie ( co by nie opowiadali w mediach ).

Nie potrzeba zbiórek bo NFZ ma psi obowiązek zapłacić za leczenie choćby to było sto milionów dolarów. Potrzebujecie specjalisty konsultacji pomocy dawajcie znać na priv jestem chirurgiem onkologiem. Dla dziecka kolegi z forum czy kogokolwiek z ulicy postaram sie załatwić co sie da. Pieniądze sie przydadzą na inne sprawy ale nie na leczenie bo na to PŁACI KAŻDY Z NAS. A jak ktoś bedzie coś wymagal za kasę to prosze o info na priv i obiecuje ze nie bedzie litości.

Edytowane przez Luqu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś przelew tez wkrótce puszcze ale mogę zaoferować inną pomoc. Pracuje w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym i mamy u nas jeden z lepszych w Polsce oddziałów onkologii dziecięcej (zresztą na całą Polske jest ich tylko kilka) prowadzonych przez konsultanta krajowego prof. Kowalczyka. Gdyby zaistniała potrzeba konsultacji medycznej, oceny badan obrazowych, strategii leczenia, ewentualnie znalezienia kogoś kto specjalizuje się w ziarnicy - służę pomocą i kontaktem, znam osobiście kilku dobrych hematologów. Zawsze lepiej zaśięgnąc opinii w kilku miejscach zanim rozpocznie sie jakieś działania.

 

Panowie nie chce sie mieszać z przyziemnymi sprawami w super pozytywna akcje ale chwila opamiętania.

Choroba jest straszna i nawet nie chce myśleć co przeżywają rodzice ale jest uleczalna i poprostu dziewczyna potrzebuje byc w odpowiednim miejscu i w odpowiednich rękach. Polska medycyna i onkologia tym bardziej dzieci jest na światowym poziomie ( co by nie opowiadali w mediach ).

Nie potrzeba zbiórek bo NFZ ma psi obowiązek zapłacić za leczenie choćby to było sto milionów dolarów. Potrzebujecie specjalisty konsultacji pomocy dawajcie znać na priv jestem chirurgiem onkologiem. Dla dziecka kolegi z forum czy kogokolwiek z ulicy postaram sie załatwić co sie da. Pieniądze sie przydadzą na inne sprawy ale nie na leczenie bo na to PŁACI KAŻDY Z NAS. A jak ktoś bedzie coś wymagal za kasę to prosze o info na priv i obiecuje ze nie bedzie litości.

To są dwa konkrety, którymi warto si e zainteresować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mareczku trzymajcie się mocno, będzie dobrze, jesteśmy z Wami.

1% poleci i przelew już poszedł!

 

jaszyn i Luqu - gorąca prośba do Was, jeśli to byłoby możliwe odezwijcie się bezpośrednio do Marka - znając życie może mieć jeszcze mniej czasu niż zwykle, na wszystko a szczególnie aby być na forum...

 

Z tym że NFZ ma obowiązek płacić to może i prawda, ale wiemy że niestety nie zawsze tak jest.

I niezależnie od tego co NFZ powinien zapłacić, to i inne wydatki niechybnie się pojawiają przy takiej chorobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOCHANI, chciałbym Wam w imieniu swoim oraz Alusi, bardzo,ale to BARDZO SERDECZNIE PODZIĘKOWAC.Nie ma słów,ani czegokolwiek,co mogło by oddać moje uznanie dla was wszystkich i każdego z osobna.Chce wyraznie podkreslić,że zrewanżuję się wam,jak tylko się zwrócicie do mnie o cokolwiek.Jestem Waszym dłużnikiem i nikogo z Was, nie pozostawię w potrzebie. :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...