Skocz do zawartości

Bojkotować agitację EVO na forum SUBARU!


arno

Rekomendowane odpowiedzi

TAK JEST zapraszamy państwa do wypowiadania sie w kwestiach Miska na EVO.pl

Ja natomiast nie widze nic złego w wypowiedziach kolegów z EVO. Dzieki dyskusjom o Mitsu dowiedziałem sie o wielu ciekawych sprawach, które tylko poszerzyły mój horyzont wiedzy o motoryzacji. Myslę, że kolega Arno celowo stworzył ten prowokacyjny wątek, bo na Forum Subaru robi się nudno :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Azrael, ale niektore posty molbys moderowac. Ktos np pyta jakie Subaru kupic i odpisuja mu zeby lepiej kupil rozbite Evo za 70k pln i nie ma uzasadnienia, albo ktos pisze ze Evo jest lepsze i tez bez uzasadnienia itd. Dawac wiecej ostrzerzen za takie cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korton, na pewno nei będę moderował i ograniczał wątków o Evo jak forumowicze chcą o Evo dysutować.

 

Ja kocham wszystkie auta "rajdowe" więć nie mam nic przeciwko Evo. Jkabym miał dylemat które kupić to byłby mega problem.

 

Azrael, specjalnie dalem 3x usmieszki zeby niebylo zludzen co do zartu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... arno... zatem jak Subaryta ma sie tu poczuc :wink: w koncu on okrakiem na barykadzie :wink:

 

to fakt, ze konkurencja przeciaga na swoja strone - ale nie przejmuj sie arno - juz w Biblii pisali o powrocie syna marnotrawnego :wink: :lol: i patrz Pan jacy sprytni byli... juz 2000 lat temu przewidzieli, ze Subaru zblakane owieczki pod skrzydla znowu przyjmie :wink: :lol:

 

zdravim

Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, ale niektore posty molbys moderowac. Ktos np pyta jakie Subaru kupic i odpisuja mu zeby lepiej kupil rozbite Evo za 70k pln i nie ma uzasadnienia, albo ktos pisze ze Evo jest lepsze i tez bez uzasadnienia itd. Dawac wiecej ostrzerzen za takie cos.

KUBA - bravo. O to sie rozchodzi. I o to sie Polska biła. ZObaczcie jaki jest tytuł watku -

Kochane chłopaki - otworzcie swe śłiczne oczeta upałem zapluszczone - ja nie mówie "won z forum i zakaz dyskusji i rozmów". Ja mówię dość agitacji proEVOskiej i anty STIowskiej.

Jeśli dogrzebiecie się do tych watków zobaczycie jaki jest ich wydźwięk.

Ja mówie o tymj. I mówie o tym pozdrawianiu równięż. Np. Grzesiu z których w wątku pozdrawialniczym prowadziłem niebanalną dyskusje w tej kwestii.

Uważam, że pisanie, pozdrawiam dwa EVO krążące tu i tam... jest równiez agitacją działającą na szkodę naszy kochany marki.

Tworzy się podświadomie przesiwadczenie o wyzszości EVO a następne kroki kierujemy do Mitcaru.

A siedzenie okrakiem kolegi SUBARYTY nie ma tu nic do rzeczy. Czy kolega SUbaryta - kiedy z nim dyskutowałem o WRX proponował mi EVO? Nie. Czy on tutaj sie rozpisuje, że EVO rulez? Nie.

Ale pewnie na forum Mitsubishi cos tam pisze. I na zdrowie.

Przeczytajcie jeszcze raz tytuł watku. I sprawdźcie w słowniku co to znaczy agitacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo sucks.

 

Tj. Evo rządzi.

 

Tj:

-Chciałbym zamienić się na łóżka.

-A chciałem tylko się zapytać, właściwie : A z kim by pan się chciał zamienić na łóżka?

-Z nikim. Obok jest wolne łóżko, o wiele wygodniejsze, szersze.

-A skąd pan wie?

-Próbowałem

-W tej sprawie włąściwie mogę panu odpowiedzieć, że właściwie można się zamienić, tzn. nie można. Chyba tak.

 

Howgh.

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, ale niektore posty molbys moderowac. Ktos np pyta jakie Subaru kupic i odpisuja mu zeby lepiej kupil rozbite Evo za 70k pln i nie ma uzasadnienia, albo ktos pisze ze Evo jest lepsze i tez bez uzasadnienia itd. Dawac wiecej ostrzerzen za takie cos.

 

po pierwsze primo to gdzie jest napisane ze rozbite evo za 70k?

po drugie primo :lol: to ktos kiedys pisal ze ludzie po imprezie czesto kupuja evo - kolega Leszek impreze mial wiec moze teraz czas na evo...

i po trzecie ultimo chcac zabronic pisac o evo zachowujecie sie tak jakby ktos wam z michy salate zabieral naganiajac na evo. a tymczasem wiekszosc postow jest pisana w zartach.

 

powiedz arno dlaczego tak Cie boli ze ludzie pisza o evo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arno święte słowa...

 

Forum Subaru wykorzystywane jest do reklamy EVO, Motula, klocków hamulcowych, dziwnych firm garażowych (kolesiostwo).

Bierze w tym udział co najmniej jeden moderator :mrgreen: .

Użytkownicy EVO "którzy lubią to forum" powinni być neutralni jak choćby Michał.

Dlaczego Dyrektor-właściciel to jeszcze toleruje nie wiem :?: ale Azrael zadzwoń do "Padre" jeszcze raz ....

 

ps. Nie wpadłbym na pomysł, żeby wejść na forum EVO (szukać tam kolegów) :mrgreen: i wymądrzać się jakie to STI jest świetne, po prostu nie wypada.

Ale np. Vamper tego nie zrozumie - to trzeba z domu wynieść ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem odrobina wątków w których występuje evo nie jest złe na tym forum...przecierz gdyby ktoś chciał zrobić test porównawczy STI z jakimś innym samochodem to 9 na 10 zapytanych powiedziałoby aby porównać go z EVO...i podczas rozmowy o jednym z nich trudno nie wspomnieć o drugim:) tak jak napisał Bilex STI i EVO to elita ;) na razie nie stać mnie by należeć do tej "elity" i dlatego z checią czytam co mają jedni i drudzy do powiedzenia :) i tak pozdrowiłem kierowców EVO mimo że to forum SUBARU :) ale jak to pisałem w wątku do pozdrowień naprawdę sądziłem żę posiadacze tych samochodów odwiedzają to forum :) raz że większość z nich miała wczesniej subaru; dwa że są tu posiadacze evo; trzy na tym forum jest fajnie :)

w swoich wypowiedziach nie krytykuję subaru, nie mówię o nim źle-wręcz przeciwnie...posiadam subaru, cieszy mnie jazda nim i z ogromną przyjemnością czytam wypowiedzi innych użytkowników na tym forum :) mi obecność i wypowiedzi posiadaczy evo nie przeszkadza i lubię je czytać :) a to że czasem ktoś przjdzie na "ciemną stronę mocy" to jego wybór :) może kiedyś kierowców evo będzie wiecej niż SUBARU i wtedy tą elitą pozostaniemy tylko My :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Nie wpadłbym na pomysł, żeby wejść na forum EVO (szukać tam kolegów) :mrgreen: i wymądrzać się jakie to STI jest świetne, po prostu nie wypada.

Ale np. Vamper tego nie zrozumie - to trzeba z domu wynieść ...

 

ja wszedlem na forum jak mialem STi.

o evo pisze zawsze w formie zartu. nie lapiesz - twoja strata.

to co z domu wynioslem to juz nie twoja sprawa.

 

EDIT:

a patrzac na twoj podpis to chyba malo co lapiesz... :lol:

poza tym to moglem od razu zobaczyc na twoje upomnienia - nie musialbym odpisywac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arno, pomysł moim zdaniem nienajlepszy. Ludziska mają prawo do opinii, a to, że są tu tylko dobrze świadczy o tym forum (nieco gorzej o mitsumaniakach....bo tam prawie nikt nie pisze o Evo) - znaczy "lubiejom" ;) . Co do mojego siedzenia okrakiem, prawdą jest,że reprezentuję obie marki, prawdą jest, że jestem bardzo dumny z obu, dyskusje mogą dotyczyć poszczególnych modeli (vide EVO/STI) ale w porównanie całościowe producentów bym się nie bawił - nieco ryzkownie. Prawdą jest, że na dzień dzisiejszy Miśki dały się wyprzedzić Subaru, nie oznacza to jednak nic ponad to, że chwiliowo została zaburzona pewna równowaga między dwiema godnymi markami i że jedyną płaszczyzną porównania jest właśnie EVO i STI (no dobra Colt i Justy to też "konkurenci" :mrgreen: , oba marginalne )

Pozdrawiam i proponuję poluzowanie warkoczy ;)

 

 

P.S. A i tak kupiłbym sobie BMW, o! ;):mrgreen::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arno wiesz pewnie co to była Cenzura?

 

Jak ja bym zareagował gdyby ktoś na forum mitsumaniaków gdzie jestem adminem napisałby że Impreza jest lepsza niż EVO? Na pwno nie histerycznymi tekstami o zakazie pisania itp bzdurach.

 

bo oznacza demokratyczny wybór dokonany przez "przypadkowe społeczeństwo" forumowe.

...

I co będzie jak przegra???

Drogi Hubeercie,

Jak widzę nie przeczytałeś tytułu watku. Powtórzę więc specjalnie dla Ciebie, za chwilę, żebys podchodził do zagadnienia mniej emocjonalnie. Ja histerycznie nie podchodzę i nie piszę bzdur, jak piszesz, a jedynie stwierdzam fakt - czyli naudżywanie forum do promowania ( prawdopodobnie bez złej woli) EVO.

Nie jest ani za głosowaniem, ani za relegowaniem evomaniaków. ( to jest właśnie powtórzenie)

Ja jedynie mówię o tym CO SIE PISZE I JAK I GDZIE! Jeśli się korzysta z gościnności, to trzeba zachowywać sie taktownie.

Koniec kropka.

Nie bardzo rozumiem twoje wywody o Subarycie, bo przeciez ja napisałem mniej więcej to samo.

Czytasz to zbyt sercem a nie rozumem. Stąd i kłopocik.

I chyba nie trzeba w odpowiedzi na moje watpliwości forumowe pisać:Moim zdaniem zaszkodził Ci upał. Lub zbyt częste wchodzenie/wychodzenie z pomieszczeń/samochodów z włączoną klimą. To niczemu nie służy a jedynie z braku argumentów podpierasz sie zakamuflowana pseudodowcipną inwektywą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arno, pomysł moim zdaniem nienajlepszy. Ludziska mają prawo do opinii, a to, że są tu tylko dobrze świadczy o tym forum (nieco gorzej o mitsumaniakach....bo tam prawie nikt nie pisze o Evo) - znaczy "lubiejom" ;) . Co do mojego siedzenia okrakiem, prawdą jest,że reprezentuję obie marki, prawdą jest, że jestem bardzo dumny z obu, dyskusje mogą dotyczyć poszczególnych modeli (vide EVO/STI) ale w porównanie całościowe producentów bym się nie bawił - nieco ryzkownie. Prawdą jest, że na dzień dzisiejszy Miśki dały się wyprzedzić Subaru, nie oznacza to jednak nic ponad to, że chwiliowo została zaburzona pewna równowaga między dwiema godnymi markami i że jedyną płaszczyzną porównania jest właśnie EVO i STI (no dobra Colt i Justy to też "konkurenci" :mrgreen: , oba marginalne )

Pozdrawiam i proponuję poluzowanie warkoczy ;)

 

 

P.S. A i tak kupiłbym sobie BMW, o! ;):mrgreen::)

Ja cie serdecznie SUbaryta przepraszam, ale moja wyopwiedź o Twoim siedzeniu okrakiem, jest podana jako chwlaebny przykład. Weź to dokładnie przeczytaj, co ci zależy.

Wiekszą odpowiedź już dałem Hubeertowi i chyba wystarczy. Moje zdanie znacie.Dorzucę jeszcze kolejny raz: nie ma we mnie ani złości ani zapalczywości w tej kwestii - zauważyłem zjawisko i sie z nim nie zgadzam. Nie musze wyluzowywac warkoczy bo ich nie sciągnąłem bloczkiem. Według mnie to przeciwna strona podchodzi do sprawy zbyt sercowo.

Z mojej strony koniec dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówił i na dniach ma dostać

Już dostał ;) Jest niebieski, ma złote felgi i masę nalepek czyli wygląda jak najbardziej odpustowy samochód w całej wsi :mrgreen: Jeszcze nie zarejestrowałem (brak czasu niestety....) ale tupię nóżkami jak mały chłopiec ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...