Skocz do zawartości

Bojkotować agitację EVO na forum SUBARU!


arno

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ważny policjant tłumaczył że nie mówi się o 1/100 pościgów którychni dokonują i że to jego chłopcy wiekszości pościgów w Wawie dokonują i ż eają sukcesy ale o tym się nie mówi tylko o takiej wpadce. Tez mi się coś zdaje że grzech pychy...

 

Swoją droga naprawdę nie wydaje mi sie żeby poza odosobnionymi przypadkami ściganie kogokolwiek miało sens, a już na penwo nie załadowaną sprzętem Octavią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

man111 zaraz nam powiedzą że każdy Miśkofan to alkoholik i degenarat jeżdżący na bani i cytuję "stwarzający zagrożenie na drodze" :mrgreen:

 

A przecież wiadomo, że my abstynenci :mrgreen: i jeździmy na obszarze zabudowanym 50 km/h do 23:00 i z serca drżeniem 60 km/h później :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc na ostatniej trasie jechales bardzo nie przepisowa nawet w balonik musiales dmuchac :mrgreen:

 

Do auta się przyczepili :mrgreen:. Tylko czekałem kiedy zapytają:

- "A ten wydech - to nie za głośny..?"

 

 

Później się okazało, że to taka akcja, żeby dmuchnąć w balonik ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Man111 po 23 zagląda smierci w oczy i przyspiesza do 60km/h ;-)

 

Na szóstym biegu ofkors :mrgreen:

Wjeżdzając na wiadukt i pod wiatr ;) A tak wogóle to ciekawe mieli miny przechodnie którzy obserwowali jak w piątek nasie aut jechało jeden obok siebie i jeden za drugim ;) Nie mówiąc o policji której nikt nie widział...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Man111 po 23 zagląda smierci w oczy i przyspiesza do 60km/h ;-)

 

Na szóstym biegu ofkors :mrgreen:

moj ojciec pochodzi z krakowa. nie zauwazylem, zeby byl skapy. ale za to ja, jezdze jedynie na szostce terozki, zeby palywowe oszczednosci uskuteczniac.

najwiecej sie uskutecznia 65km/h na szostce. I jak fajosko brzmi wydech, chociaz moze to zawory??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ktoryms watku znowu ktorys bohater napisal, ze w miescie jazda powyzej 50 to szalenstwo.

Rozumiem, ze powyzej 167 km/h to sie mozna zastanawiac, ale 50?

 

Chyba chodzi o kolegę Sidewaysa, w wątku: "Jazda po pifku".

 

:mrgreen:

 

Chyba coś koło tego. Niektórzy pisali że po pifku to już tylko wariaci i debile i że bezpieczeństwo innych na drodze zagrożone bo jak jedzie 50 na terenie zabudowanym to może zabić małą dziewczynkę która by nagle w przyszłości mogła wybiec z przedszkola prosto na drogę albo z jakiegoś domku przy drodze. Natomiast trzeźwi to inaczej jeżdżą bo przy 150 śmigają po zakrętach zabudowanych i nawet jak im dziewczynka wyskoczy to potrafią ominąć i nawet jak z przeciwka tir to oni się zawsze zmieszczą i nawet jakby wóz drabiniasty wyjechał to też przeskoczą go. A zresztą przy 150 to kto zdąży wyskoczyć przed maskę ? chyba tylko czarny kot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. ale za to ja, jezdze jedynie na szostce terozki, zeby palywowe oszczednosci uskuteczniac. najwiecej sie uskutecznia 65km/h na szostce. I jak fajosko brzmi wydech, chociaz moze to zawory??????

 

Oj arno... To nie zawory :roll: To oklaski tych, którzy podziwiają Blue Ride stojąc na poboczu lub chodniku :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...