Skocz do zawartości

Bojkotować agitację EVO na forum SUBARU!


arno

Rekomendowane odpowiedzi

Ja cie serdecznie SUbaryta przepraszam, ale moja wyopwiedź o Twoim siedzeniu okrakiem, jest podana jako chwlaebny przykład
Nie odebrałem tego inaczej ;) (jakby wyszło, że przez 2 dni namawiałem Cię na Evo po kosztach to by mnie z sieci wyrzucili :mrgreen: ) A tak zupełnie serio, mnie tylko pomysł bojkotowania czegokolwiek się nie podoba. Uważam, że dyskusja prowadzona w sposób merytoryczny może tylko pomóc. Poza tym znam Cię na tyle dobrze, że wiem, że cały wątek to czysta prowokacja (której z przyjemnością się poddałem, bo, jak to kiedyś sam stwierdziłeś, ścisnęło się ludziom na forum ;) ) i rechoczesz pod biurkiem jak małe dziecko ;)

Pozdrawiam Cię serdecznie i czekam na Twój dalszy udział w "dyskusji"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Subaryta, weź kliknij jak już zarejestrujesz Bo SIPowego chyba nigdy nie dorwę, prędej MY 2007 będzie

Sobie mogę klikać....Już parę razy Cię zapraszałem aleś czasu nie miał. Informuję, że:

- wracam 02-08-2006 z urlopu

- moje samochody testowe są dostępne dla forumowiczów (pod oczywiście moim nadzorem ;) )

- jak nie przyjedziesz wyślę po Ciebie Hubeeerta (ma ponad 2 metry wzrostu, waży ponad 100 kg i ma duży bagażnik) to mi Ciebie dostarczy :mrgreen:

Czekam, cholera, czekam ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAX... PAX VOBISCUM :!: :!: Głębsza analiza odmętów forum (jak powiedziałby WiS) dowodzi specyficznego stylu Arno opartego na prowokacji i poszukiwaniu inteligencji u respondentów. To ja dałem się wczoraj sprowokować (niestety mam ostatnio złe dni w pracy i przekładają się na obniżenie poziomu tolerancji - i dowcipu :roll: ). Proponuję kolejkę... Ja stawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT:

a patrzac na twoj podpis to chyba malo co lapiesz... :lol:

poza tym to moglem od razu zobaczyc na twoje upomnienia - nie musialbym odpisywac...

 

Oj łapię łapię ...... dlatego odpowiedziałeś ....

 

STIFAN, słyszałem, że Ty jesteś normalny, szary, bury człowieczek. Tylko na forum coś Ci się w główce przestawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arno rozumiem ze bronisz marke subaru jest to oczywiste ale mysle ze przesadzasz bo generlanie temat evo jest poruszany w Off-topie a tam generlanie mozna pisac wszystko wiec problemu nie powinno byc, ja jestem milosnikiem Subaru od malego i gdbyby byla taka mozliwosc chcialbym miec w garazu tez STI ale jest evo i spelnia nasze oczekiwania, co do avatarow to twoja wypowiedz tyczy sie tez mnie wiec jesli ci to przeszkadza moge go zmienic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arno rozumiem ze bronisz marke subaru jest to oczywiste ale mysle ze przesadzasz bo generlanie temat evo jest poruszany w Off-topie a tam generlanie mozna pisac wszystko wiec problemu nie powinno byc, ja jestem milosnikiem Subaru od malego i gdbyby byla taka mozliwosc chcialbym miec w garazu tez STI ale jest evo i spelnia nasze oczekiwania, co do avatarow to twoja wypowiedz tyczy sie tez mnie wiec jesli ci to przeszkadza moge go zmienic :wink:

ja nie bronie marki. a jedynie charakteru forum.

 

nie ma co szat rozdzierac. chcecie pisac o evo piszta. świat sie nie zawali.

swoje zdanie na ten temat mam. możecie mieć inne.

na mój gust kompletnie łapiecie o co mi chodzi.

to smutne, ale prawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwnych firm garażowych

Prosze o wyjasnienie metod klasyfikacji, chetnie z jakimis przykladami.

 

Xbike nie o Ciebie chodzi :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Takiej wyobrazni to ja nie mam, do lba mi to nawet nie przyszlo. Ale ciekaw jestem tej gradacji i punktów odniesienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...