Skocz do zawartości

Bojkotować agitację EVO na forum SUBARU!


arno

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja lubie wrxa mego ale misiem 340 gt tez bym sie poslizgal.

 

koniec koncow kupuje sobie homologowanego sejczento bo to jest dopiero fajna fura a jak dacha strzele to mnie h... nie strzeli.a tak jak bym wrx dacha strzelil to klopot by byl.

ARNUS popieram cie :!:

 

ostatnio bylem u mojego guru wrobla.powiedzial ze ewo to straszna kicha.na rozecie jedzie jak autobus.nie wiem czemu ludziska tak sie tym zachwycaja. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert, jak sobei kupisz Seicento to się przygotuj na nauke jazdy od nowa ;-) Zdziwisz się ;-)

 

No to teraz rozumiecie dlaczego odrzuciłem propozycje Chojnego żebym ja jechał jego żółta strzałą na Plejadach :) Pomijając już nawet to że jest On lepszym kierownikiem niż ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubeeert, bój się Boga, znów odnoszę wrażenie, że spożywasz :wink: :mrgreen: A Azrael, inteligent nie odpowiedział still co Go wczoraj uśpiło z Berlina :shock: Czyżby nie doczytał :?: THE Azrael :?: :?: I don't believe :?: :!: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, inteligent nie odpowiedział still co Go wczoraj uśpiło z Berlina Czyżby nie doczytał THE Azrael I don't believe

 

 

Co Ty palisz? O so chozi...?

 

 

Poczekaj Azrael wsadzę Cię w VW Caddy. Jak zobaczysz co potrafi taki "klocek" ze sztywną osią zawieszony na resorach piórowych to dopiero będziesz pisał że Caddy'llack jest "inny"

 

Phi ja już jeździłem maluchem-rajdówką, jeździłem Fordem "Bronkowozem" Courierem z "Dżankiem", jechałem "wiśnią" z jej właścicielm, ja już we wszystko uwierze...i nic mnie nie zdziwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty palisz? O so chozi...?

 

Ja palę Radomskie, ale jak Pan major woli, to Franz ma Camele :mrgreen: W jednym z wątków napisałeś, "... jak wróce to wracam do Isaaka Berlina...". Więc zapytałem co drążysz :?: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, ma racje co do jazdy sejem :) specyficzne auto i dziwnie sie prowadzi :) ale jak juz sie je opanuje to jest duzo frajdy :) chyba ze sie strzeli dacha... ale to tez calkiem fajne jest :mrgreen:

 

zastanawiam sie jeszcze moze jakis peugot 106 zobaczymy.tak czy siak huuubert widzialem cie na forum mitsubishi :shock: :mrgreen: na ktore sobie wszedlem z rozpaczy ze nie ma naszego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, ma racje co do jazdy sejem :) specyficzne auto i dziwnie sie prowadzi :) ale jak juz sie je opanuje to jest duzo frajdy :) chyba ze sie strzeli dacha... ale to tez calkiem fajne jest :mrgreen:

 

zastanawiam sie jeszcze moze jakis peugot 106 zobaczymy.tak czy siak huuubert widzialem cie na forum mitsubishi :shock: :mrgreen: na ktore sobie wszedlem z rozpaczy ze nie ma naszego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, ma racje co do jazdy sejem :) specyficzne auto i dziwnie sie prowadzi :) ale jak juz sie je opanuje to jest duzo frajdy :) chyba ze sie strzeli dacha... ale to tez calkiem fajne jest :mrgreen:

 

zastanawiam sie jeszcze moze jakis peugot 106 zobaczymy.tak czy siak huuubert widzialem cie na forum mitsubishi :shock: :mrgreen: na ktore sobie wszedlem z rozpaczy ze nie ma naszego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przesadzacie z tym porównywaniem. Kiedyś ładnie to powiedział Clarkson w Head to Head. Który samochód by wybrał pokazując na Impreza 22b i Evo 6. Stwierdził że oba. Ja jeździłem Mitsubishi, gdy zabrałem się za zmianę samochodu szukałem Imprezy Turbo lub Evo 7 bo takim jeździłem po górach. Oba auta są super i nie ma co dyskutować. Gdybym był ustawiony finansowo to miał bym Impreze i Lancera. Bo to są auta które dają dużo radości. I nie doprowadzajmy do sytuacji takiej jak jest w stanach że jest wojna pomiędzy wlascicielami Imprez i Lancerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...