Skocz do zawartości

Bojkotować agitację EVO na forum SUBARU!


arno

Rekomendowane odpowiedzi

gr1zly: zgadza się ale nie zmienia to faktu że nie można wpaść w jakiś absurd. Wiadomo że jedni i drudzy prowokują siebie nawzajem. Jak człowiek widzi Impreze lub Evo to próbuje go pogonić i na odwrót. Ale musi to byc bezpiecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

gr1zly: zgadza się ale nie zmienia to faktu że nie można wpaść w jakiś absurd. Wiadomo że jedni i drudzy prowokują siebie nawzajem. Jak człowiek widzi Impreze lub Evo to próbuje go pogonić i na odwrót. Ale musi to byc bezpiecznie.

 

gr1zly ma cos do powiedzenia w tym temacie... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po co byl ten topic?

 

Evoistom ku przemyśleniu...

:roll:

A jak przemyślą to niech się zachowuja kulturalnie i nie pokazują na forum SUBARU więcej swoich samochodów w avatarkach i podpisach, nie piszą zgodnie z prawdą tego jak się im jeździ i wogóle niech sie ograniczą do krótkiego stwierdzenia że to STI jest najlepsze na świecie.

 

:lol: :lol: :lol:

 

 

edit:

zapomniałem o posypaniu głów popiołem - publicznym.

To nie ja zaczynałem ten wątek, ale zgadzam się, że tematów i odniesień do Evo na tym Forum w ostatnich czasach pojawiło się niesmacznie dużo. Tyle.

 

Jeżeli tego nie czujesz - nic na to nie poradzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie czujesz tego że po początkowym zdziwieniu przyszlo u mnie rozbawienie a teraz jest to juz tylko żart to nic na to nie poradzę.

Gal - weź się wyluzuj i napij piwa/wina/wódki/wody/soku/itd*

 

 

*niepotrzebne skreślić ;-)

 

Drogi Hubeeercie!

Jedno z drugim niewiele ma wspólnego.

"Początkowe zdziwienie" u Ciebie, było (moim zdaniem) dużo bardziej na serio niż post inicjujący ten wątek - ale to tylko moim zdaniem, mogę się mylić.

Dobrze, że teraz wszyscy mamy dobry humor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: Jesteś naprawdę niepoprawny :lol:

 

 

EVO SUCKS!!!

 

To żeby Ci przyjemność zrobić :mrgreen:

 

No!

 

A tak między nami; jeżdżenie STI to porażka. Nie dość, że to wygląda jak marzenie tjuninkowca z Wólki Dolnej (nie obrażając Wólki Dolnej), to to jeszcze pierdzi jak nieszczęście, biegami się trzeba urobić jak Pstrowski na przodku a do tego (według znawców tematu z tego Forum) RYJE NOSEM W ZAKRĘTACH!

Mój OBK niczego nie ryje (oglądałem przód od dołu).

 

Jaki więc stąd wniosek? Najlepszym pojazdem jest OBK! Kiep, kto sądzi inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OBK? Nie... Yarek TS jest lepszy, bo mniej pali, a jest szybszy. Zaś śniegi, w których Yarek się wiesza progami, jednak nie występują przez cały rok. Póki co.

I turboantyk kombi też jest lepszy - bo taki sam zasadniczo (plus szpera w tylnej osi), tylko szybszy. I nieco tańszy w zakupie oraz ubezpieczeniu... I przednie tarcze się mu nie gną, temu antyku.

 

A Evo mi się nie podoba, ale pisanie w kółko o Evo na tym forum jakoś mi wcale nie przeszkadza, tak serio. Ba, ma swój smaczek.

Widać nie mam wyczucia... I smaku. Cóż - coś w tym jest, kiedyś niejaki Rokita mnie prawie wywalił z Unii Demokratycznej... pewnie dlatego ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę ale arno ma prawo zdecydowac że chce jego wygaśnięcia i mi nic do tego.

 

Możesz przenieść temat ( po za pierwszym postem). Już tak robiłeś wiele razy. Ba ! Byłeś w tym taki wprawny, że nawet zyskałeś przydomek... MORDERCA ! Było by ciekawie, jak byś użył sposoby, pospolicie uważane jako "do mordowania tematów", użył do uratowania tematu. W końcu wybor... tfu, forumowicze tak chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Miło :) Melduje powrót - zrobiłem od wczoraj trasę Warszawa - Opole - Gorlice - Warszawa czyniąc wieś niesamowitą i zamieszanie na drodze ;)

 

A tak w temacie - na ostatnim spocie Evci smutno się zrobiło. Aby cytatu użyć z naszej kinematografii "..pójdę już... co tak tu będę sam siedział..." (kto zgadnie:?: ) :( i poprosiła, skoro już się tu rozhasałem, aby uroczyście, przy najbliższej okazji pasować ją na pierwszego honorowego estiaja :roll: :mrgreen: Ma szansę :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubeeert ma rację... Spoiler za nisko siedzi :( Kij z właścicielem, ale podczas przeciągania mógłby porysować lakier, albo co... :mrgreen: Natomiast co do rumu i piwa jak najbardziej 8) :) A potem - w drogę, bo co to za sztuka po trzeźwemu jeździć ;):mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo... I ten wstrząsający pościg połączonymi siłami Focusów i Octavii 1.6. Niezapomniane przeżycie :shock: :mrgreen:

 

 

Ostatnio przypadkiem poznałem jednego bardzo ważnego policjanta z prewencji który opowiadał mi to jak jego chłopcy są świetni w pościgach i przechodzą specjalne szkolenia z jazdy poślizgami itp, "a Ci z drogówki to są jeszcze lepsi!".

 

 

;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przypadkiem poznałem jednego bardzo ważnego policjanta z prewencji który opowiadał mi to jak jego chłopcy są świetni w pościgach i przechodzą specjalne szkolenia z jazdy poślizgami itp.

 

Grzech pychy i zadufanie :roll: niestety. A potem jest jak przy tym pościgu za małolatem bodajże przed dwoma laty, kiedy skasowano dwie Octavie, przy czym jedna wdzięcznie spadła ze zjazdy na Łazienkowską przy GUS-ie :twisted::(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...