Skocz do zawartości

Bojkotować agitację EVO na forum SUBARU!


arno

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

źle ssiesz, bo za gorąco na wiśnię :mrgreen::mrgreen: Stąd problemy z ogniskową :mrgreen: :roll: :wink: :mrgreen:

Zasysam obecnie piwko, więc ogniskowa się ustawia prawidłowo, a głębia ostrości powiększa.

 

Do tej pory nigdy nie tu popierałem Evo, bo mam swoje, podkreślę SWOJE, powody i zapatrywania, skłaniające mnie by kupować Subaru. I nie zanosi się na to bym je miał zmienić. I też mnie chwilami irytuje nachalność evowców w próbach udowadniania o ile to auto jest lepsze. Nawet jeżeli faktycznie tak jest.

Ale to jest dostępne wszem i wobec forum, na którym można wychwalać i Trabanta i Evo i cokolwiek innego komuś przyjdzie do głowy. I wszelkie próby ograniczania swobody wypowiedzi (nawet jeżeli tylko tych nie po mojej myśli) uznałbym za przegięcie pały i paskudną cenzurę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

źle ssiesz, bo za gorąco na wiśnię :mrgreen::mrgreen: Stąd problemy z ogniskową :mrgreen: :roll: :wink: :mrgreen:

Zasysam obecnie piwko, więc ogniskowa się ustawia prawidłowo, a głębia ostrości powiększa.

 

Do tej pory nigdy nie tu popierałem Evo, bo mam swoje, podkreślę SWOJE, powody i zapatrywania, skłaniające mnie by kupować Subaru. I nie zanosi się na to bym je miał zmienić. I też mnie chwilami irytuje nachalność evowców w próbach udowadniania o ile to auto jest lepsze. Nawet jeżeli faktycznie tak jest.

Ale to jest dostępne wszem i wobec forum, na którym można wychwalać i Trabanta i Evo i cokolwiek innego komuś przyjdzie do głowy. I wszelkie próby ograniczania swobody wypowiedzi (nawet jeżeli tylko tych nie po mojej myśli) uznałbym za przegięcie pały i paskudną cenzurę.

 

 

W sumie, to mnie konflikt Evo-STI ni ziębi ni grzeje, ale żeśmy z kolegą Arno temat nadobecności Evo na Forum Subaru czas jakiś temu na łonie natury przedyskutowali i doszli do zgodnego wniosku o nadobecności tego tematu na Forum Subaru.

Nie - żeby cenzurować, ale raczej puknąć się w głowiznę.

 

Evo - podobno dobry samochód - i chwała mu za to, ale żeby był to główny temat na tym Forum, to jakoś dziwne...

 

Fajnie jest, że niektóre Evo mają sympatycznych właścicieli, którzy potrafią zabawić swoimi postami (a potrafią), ale Evo sucks i co do tego chyba wątpliwości na tym Forum być nie może.

 

BTW - teraz i tak jest lepiej, niż na początku...

 

 

Wiedzą powszechną i banalną jest fakt, że najlepszym samochodem jest WRX STI w kolorze blue mica ze złotymi felgami i dużym skrzydłem.

I tej prawdy radzę się trzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedzą powszechną i banalną jest fakt, że najlepszym samochodem jest WRX STI w kolorze blue mica ze złotymi felgami i dużym skrzydłem.

I tej prawdy radzę się trzymać.

 

YEAH!!! :mrgreen:

 

Słyszałem nawet, że jeden zatwardziały dinozaur oddał swoje OBK parafii, a sam kupuje takiego właśnie estiaja.

I że już zamówił do niego turbotajmer, pasy dziewięciopunktowe, stożek i dwa magnetyzery...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może "to" jest wyraz tłumionych pragnień, marzeń lub o zgrozo kompleksów? :mrgreen:

Dziś mam fajny humor po piwku czego i Tobie Galu życzę :mrgreen:

Też mam dobry humor (dlatego na Forum jestem :wink: ), a piszę o "nadobecności" bo to fakt. Jasne, że od jakiegoś czasu ma to ton bardzo przyjacielski i żartobliwy, ale to zasługa wyłącznie osób które w tych ("Evowych") wątkach biorą udział.

Co do kompleksów - nie jestem pewien, czy chodzi o kompleksy STI - Evo, czy o kompleksy OBK - którykolwiek powyższy?

Co do STI - Evo nie śmiem się wypowiadać. Co do OBK - czy inne... One jeżdżą lepiej, ale samochód kupuje się z bardzo wielu powodów i niekiedy najlepszym wyborem jest RR Silver Shadow, niekiedy CC '95, bywa, że Chrysler Town&Country albo Ferrari Testarossa.

 

Wybory najlepszego samochodu są o kant dupy rozbić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW - teraz i tak jest lepiej, niż na początku...

 

Znaczy się kiedy ten początek był, w czasach triceratopsów czy później nieco ?? Pewnie że jest lepiej mamy coś więcej niż szabelki i bij zabij , mamy demokrację ;)

 

Strasznie fajne, że to forum jest z przymróżeniem oka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedzą powszechną i banalną jest fakt, że najlepszym samochodem jest WRX STI w kolorze blue mica ze złotymi felgami i dużym skrzydłem.

I tej prawdy radzę się trzymać.

 

A nie OBK Sedan w kolorze WR Blue Mica z opcjonalnym spojlerem i złotymi felgami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem jedynie zaznaczyć w kwestii EVO SUCKS - jak bylim na cynamonowym to było tam jedno evo chyba najmoscniejsze.

I trzeba powiedziećm, że odgłos wydobywajacy sie z rury wydechowej brzmiał jak jakiś mega odkurzacz a rura chyba była wdechowa. Słowem EVO really sucks. DUH!

A tera sie na kilka dni odmeldowuję.

Uściski dla wszystkich panów i pań. Upał upał upał. A dawniej w takim upale jechało sie maluchem i człowiek sie cieszył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arno, moim zdaniem evo jest fajne :twisted:

 

W ostatnim 'Motorze" Było opisany Mitsubishi Lancer kombi.

 

No śmiech minie ogrania bo oczywiście napisali że to sport :) bo ma kierownice od EVO :P

Do setki 10 s i pali na 100 Km 10 L no śmiech. a wnęcze to cos jak mojego Subaraka z 2002 roku no i wygląda ja karawan pogrzebowy.

 

Jedyne co im w kompaktach się udało to Evo, ale jakim kosztem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intakwrx, wiesz, mogę się nie znać ale mam taki samochód i bardzo lubię nim jeździć. Osiągi oczywiście odbiegają od turbodmuchacza ale jedzie przyzwoicie, ma FANTASTYCZNE zawieszenie, wygodny, duży fotel i znakomite hamulce dodatkowo zapewnia sporą przestrzeń. Jeśli chodzi o moje potrzeby - nie mam więcej. Kwestia stylistyki - mnie to pasuje, jest nieprzegadany, ma fajną kierownicę. Oczywiście są ludzie, którym to nie będzie pasowało - wtedy należy odesłać do Renault lub Peugeota :mrgreen: Powinieneś się nim przejechać. Zmienisz zdanie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intakwrx, wiesz, mogę się nie znać ale mam taki samochód i bardzo lubię nim jeździć. Osiągi oczywiście odbiegają od turbodmuchacza ale jedzie przyzwoicie, ma FANTASTYCZNE zawieszenie, wygodny, duży fotel i znakomite hamulce dodatkowo zapewnia sporą przestrzeń. Jeśli chodzi o moje potrzeby - nie mam więcej. Kwestia stylistyki - mnie to pasuje, jest nieprzegadany, ma fajną kierownicę. Oczywiście są ludzie, którym to nie będzie pasowało - wtedy należy odesłać do Renault lub Peugeota :mrgreen: Powinieneś się nim przejechać. Zmienisz zdanie.

Pozdrawiam

 

I Ty Subaryta przeciwko Mnie :!:

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...