Skocz do zawartości

Bojkotować agitację EVO na forum SUBARU!


arno

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie bylo rozpisywania sie o wyzszosci, raczej o wspolnych korzeniach i braterstwie :shock: Ale jesli nie, to cmoknij sie arno w dyfuzor :twisted::mrgreen:

By the way, czy elementem tego bojkotu jest blokada dostepu do forum z domowego komputera?? :twisted::twisted:

Mam komunikat FORBIDDEN. You don't have permission to access on this server. Apache /1.3.33 server at www.forum.subaru.pl Port 80

 

Azrael, help

 

EDIT: Weszła, ale w ogóle mi się to nie podoba :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bylo rozpisywania sie o wyzszosci, raczej o wspolnych korzeniach i braterstwie :shock: Ale jesli nie, to cmoknij sie arno w dyfuzor :twisted::mrgreen:

By the way, czy elementem tego bojkotu jest blokada dostepu do forum z domowego komputera?? :twisted::twisted:

Mam komunikat FORBIDDEN. You don't have permission to access on this server. Apache /1.3.33 server at www.forum.subaru.pl Port 80

 

Azrael, help

 

EDIT: Weszła, ale w ogóle mi się to nie podoba :?

Wspólne korzenie, to ma host z pasozytem, mój drogi.

 

Natomiast w kwestii ortodoksji - jest to forum miłośników Subaru a nie forum Bratesrtwa broni z EVO przeciwko entencie BMW z Merolami.

 

Co do pocałunku w dyfuzor powstrzymam się od komentarza, żeby za nisko nie upaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem wszelkimi sposobami z jeden komp był zablokowany na amen. Samo przyszło, samo poszło... Ale dlaczego nie pomnę :roll: :roll:

A w ogóle to zadrosny jesteś bo nie widziałeś tej kelnerki w Cavie i już :mrgreen:

Co do ortodoksji - fakt ujeżdżania Evo nie wyklucza sympatii do Subaru - tak mniemam :twisted: :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem wszelkimi sposobami z jeden komp był zablokowany na amen. Samo przyszło, samo poszło... Ale dlaczego nie pomnę :roll: :roll:

A w ogóle to zadrosny jesteś bo nie widziałeś tej kelnerki w Cavie i już :mrgreen:

gdzie jest Cava, jutro jade, kielnerka moje życie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć, bo siedzieliśmy w ogródku na zewnątrz :? A co do kryptokawiorów, to Przemeq został ostatnio przpasztetowiony w Stacji Krwiodawstwa. :wink: Choć z drugiej strony Warszawa to takie specyficzne miasto :roll: Who knows ??? Sam zaczynam się zastanawiać :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do naszego głównego watku, a mianowicie bojkotu. Obawiam się man111, że nie rozumiesz, o co mi chodzi. jestes najprawdopodobniej miłym osobnikiem itede... to nie są żadne osobiste wycieczki, a jedynie wołanie na puszczy o powrót do korzeni. Bo dzieje sie nie najlepiej, chyba sam to widzisz. Jeden po drugim przechodzą na tak zwana ciemna strone mocy. I jest to przez tych niebobiektywnych fanatyków subaru akceptowane.

Moim zdaniem: albo w te albo we w te.

I avatary sa niczem w porównaniu z całymi watkami poswięconymi jedynie niesłusznej marce.

SIP buli za to forum - a EVO miłośnicy przekabacaja przyszłych kilentów na drugą mańkę. Moze wypadałoby sie obudzić.

Komunikacja międzypersonalna na najwyzszym poziomie, koleżeństwo to jedno - a koncentracja na zaletach evo to zupełnie inne zagadnienie negatywniepoznawcze.

Ale oczywiście moge sie mylić i chetnie poznam racje drugiej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... A może popatrz na to tak... Rywalizacja pomiędzy Evo a STi tak naprawdę działa na rozwój obu marek. Co więcej ewentualne zmiany na korzyść w technice (elektronice) jednego czy drugiego samochodu mogą być postrzegane tylko in plus dla konkurencji. Wobec polityki wielkiego koncernu głosy odbiorców końcowych (zwłaszcza, jak zaspokoili już finansowe apetyty tychże czyli kupili produkt) są często głosem wołającego w mrok i mgłę. Konkludując, bo młody człowiek dopomina się o kolację - jeśli zniknie Evo, przestanie też rozwijać się i zmieniać STi. IMHo oczywiście... Nie wiem czy daje mi to prawo do pobytu na forum...

Last but not least - to forum jest po prostu najlepsze, coś się na nim dzieje... Trudno się dziwić, że ludzie tu lgną...

I jeszcze jedno - nie przypominam sobie, abym kogokolwiek przekabacał... To są indywidualne decyzje, podobne do tej, jaką sam podjąłeś :|

A na zakończenie - ta dbałość o finanse SIP skutkować powinna wycięciem wszystkiego na forum oprócz pytań do Dyrekcji czy części technicznej - co z off topic i wszystkimi innymi wątkami. Nie rozumiem. Nadal. Może mam za niskie IQ :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... A może popatrz na to tak... Rywalizacja pomiędzy Evo a STi tak naprawdę działa na rozwój obu marek. Co więcej ewentualne zmiany na korzyść w technice (elektronice) jednego czy drugiego samochodu mogą być postrzegane tylko in plus dla konkurencji. Wobec polityki wielkiego koncernu głosy odbiorców końcowych (zwłaszcza, jak zaspokoili już finansowe apetyty tychże czyli kupili produkt) są często głosem wołającego w mrok i mgłę. Konkludując, bo młody człowiek dopomina się o kolację - jeśli zniknie Evo, przestanie też rozwijać się i zmieniać STi. IMHo oczywiście... Nie wiem czy daje mi to prawo do pobytu na forum...

Last but not least - to forum jest po prostu najlepsze, coś się na nim dzieje... Trudno się dziwić, że ludzie tu lgną...

I jeszcze jedno - nie przypominam sobie, abym kogokolwiek przekabacał... To są indywidualne decyzje, podobne do tej, jaką sam podjąłeś :|

A na zakończenie - ta dbałość o finanse SIP skutkować powinna wycięciem wszystkiego na forum oprócz pytań do Dyrekcji czy części technicznej - co z off topic i wszystkimi innymi wątkami. Nie rozumiem. Nadal. Może mam za niskie IQ :(

To forum jest w malutkiej części finansowane z moich datków.

Nie chodzi mi o wyganianie ludności - bo prze4ciez prawo ma tu byc każdy, a o to, ze zauważalna część dyskusji koncentruje sie na EVO. i juz.

należy równiez pamietac o wolnosci słowa. pytanie nato9miast, jakby zareagowała moderatornia forum EVO cos tam, gdyby nagle zaczęto w takim stopniu wypisywac rózne facecje o STI.

Powtarzam - moge nie miec racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam - moge nie miec racji.

 

Panie Arno! Pan sobie sam to prawo przyznajesz? A Pana Prezesa kolega o zdanie i zgodę zapytał - ha!?

Pan też chcesz za karę zostać kandydatem na prezydenta jakiegoś miasteczka? Może paść na Kielce - PiS wciąż tu szuka piśmiennego kandydata.

 

Pan powinieneś mieć rację, moim zdaniem. Ja powiem tak... Po krótkiej analizie dorobku technicznego firmy na "M" pragnę zauważyć, że ostatnim udanym (w miarę) produktem tejże był samolot mysliwski znany jako "Zero". Co prawda nieopancerzony i dość wolny, ale - owszem - zwrotny. W przeciwieństwie do Tomahawków i innych Aircobr i Wildcatów, które - jak to produkty amerykańskie - do zmiany kursu miały wrodzoną awersję.

A późnej? Nic ciekawego. Dziś też. Czy to odwrócona wanienka zwana nowym Coltem, czy to Lancer, czy inne Grandisy, Galanty... żadna frajda.

Jeszcze Carisma była jaka-taka z francuskim dieslem... ale to Volvo w zasadzie było... nie..? :mrgreen: :wink:

 

No! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze glosowanie jakies czy cos, jak dla mnie troche o EVO bylo/jest za duzo na tym forum (wystarczy dac szukaj aby sie przekonac). Nie chodzi tu o to, aby glos mogli zabierac tylko posiadacze subaru, moze kazdy kto chce i w jakis sposob go fascynuje ta marka, a nie EVO ma lepsze to, siamto, owamto itd, skoro takie EVO jest hiper to zapraszamy na forum EVO i tam sie rajcujcie :mrgreen: Tu bym proponowal konwencje wypowiedzi dla posiadaczy EVO mozliwosci pisania tylko co EVO ma gorsze :)

 

PS. to co napisalem nalezy czytac troche z przymruzeniem oka, ale cos w tym jest. Macie EVO, jestescie na forum subaru piszcie o subaru, w luznych tematach o innych autach, a nie co jakis czas ktos sie wpiernicza z tekstem "EVO lepsze bo....". Ciekawa sytuache ma Michal i on jest usprawiedliwiony we wszelkich porownaniach, bo z tego co pisal to raczej tak obiektywnie to wygladalo, no i ma oba te auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem sobie tak: skoro potencjalny nabywca Sti zawsze (lub prawie zawsze) rozważa także zakup Evo - to może to świadczyć o pewnym podobieństwie, żeby nie powiedzieć tym samym "typie" człowieka - nic dziwnego, że gromadzą sie oni miejscu (forum), w którym moga spotkac innych, podobnych sobie. Załóżmy, że można ich nawet nazwać swego rodzaju "elitą". Nie byłoby najlepiej gdyby na forum udzielali sie intensywnie, zachęcając do kupna zamiast Justy, właściciele Coltów czy Space Starów. Ale Sti czy Evo to specficzna grupa pojazdów i co za tym idzie właścicieli. Poza tym ten sam problem wyboru (Sti/Evo) czyni z tych dwóch samochodów naturalnych rywali a na dodatek obie firmy rywalizuja chociażby w dziedzinie rajdów samochodowych. Tym lepiej, że mamy na forum jawnych agentów wroga - podwójnych agentów rzec by można - dzięki temu wiemy co w trawie piszczy :mrgreen:

 

A tak z ręką na sercu Arno - gdybyś kupił Evo, opuściłbyś nas? Tak z dnia na dzień? Bez żalu? :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam - moge nie miec racji.

 

Panie Arno! Pan sobie sam to prawo przyznajesz? A Pana Prezesa kolega o zdanie i zgodę zapytał - ha!?

Pan też chcesz za karę zostać kandydatem na prezydenta jakiegoś miasteczka? Może paść na Kielce - PiS wciąż tu szuka piśmiennego kandydata.

 

 

No! :twisted:

Kurnia, to jest jakis ;pomysł! Może istotnie sie podczepic pod PISuar i zostac prezydetem jakiejś wioski czy przysiólka? Tylko kurcze po rekach ptactwo całowac to ja nie wiem...

 

Chayenne, ale zwróć uwage na to, ze jest to forum SUBARU! ES U BE A ER U! A nie EVO! I nie innych marek, a istnieje tu frakcja, silna frakcja EVOistów, piszaca jak wspomniano wyzej jedynie o wyzszości tych aut nad STI.

Pisac tu moze każdy, ale trynd EVOistyczny jest wyraxny i moim zdaniem na tym akurat forum nie na miejscu. TAK JEST zapraszamy państwa do wypowiadania sie w kwestiach Miska na EVO.pl A tutaj chetnie we wszystkich innych kwestiach. Zas jest to forum otwarte i zaproszeń nie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...