Skocz do zawartości

Rajd Finlandii - wyjazd


jarmaj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 296
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

uważajcie na Witka :mrgreen:
Co masz na myśli, Ty niedobry człowieku ?

 

 

jakby Wam się udało autografik od Piotrusia dla mnie na czymś zdobyć... heh się rozmarzyłem :|
Np. na Wiśni, którą pewnie Jarmaj z przyjemnością by Ci sprzedał za okazyjne 100 tys. :D

 

 

 

Tak na poważnie, panowie. Trzeba będzie ustalić co do jedzenia weźmiemy. Ja jestem nie zrzeszony, więc nie jem ani pasztetu, ani kawioru, Lucek natomiast coś zaczyna przechodzić na kawior...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiśnie mogę sprzedać okazyjnie i za 95 tyś, o ile charli załatwi dobry upust na estiaja!

 

Lucek na kawior? Niemożliwe, toż to czołowy bojownik o swobodę i godność konsumpcji pasztetu!

 

Ja tam na prowiancie się nie znam i mało wymagający jestem, ale myślę o paru szcześciopakach Żywca i porcji wiśniówki. Myślisz, że może być mało? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

pozdrawiam panstwa z Livingstone Montana, po nocy spedzonej w Yellowstone, gdziesmy zamarzli w namiocie, bo temp spadla ponizej zera.

SUbaru jak zwykle miliony. Tutaj w zasadzie sa trzy typy aut na polnocy. SUV, VAn i SUbaru.

Pokonalim na razie 6000 mil. Jeszcze kawalek przed nami.

Pozdro z kowbojowa.

Arno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien... ale zanim te cztery "pijaki" zdążyły opróżnić widoczną na zdjęciu flaszkę, to właściwe auta już niestety poodpadały... :wink:

 

No cóż, przy naszych sąsiadach, Litwinach z "kawiorowego pensjonatu" nie mieliśmy szans. :mrgreen:

 

Było wspaniale, Wiśnią i jej przyszłą następczynią (...również z japońskiej stajni :twisted:) to moge jechać nawet na koniec świata. Wielkie ukłony dla towarzyszy podróży za wspaniały klimat. Uff reszta wraz z częścią fotek jutro raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...