Skocz do zawartości

Rajd Finlandii - wyjazd


jarmaj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 296
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

bo np noclegi pasuje rezerwować ze dwa miechy wcześniej.

 

 

A też już potrafi być ciasno.

 

A my jedziemy Kuba ?

 

Jak nie jak tak! :mrgreen:

 

Tylko trzeba jakoś inaczej przejazd rozwiązać, bo ta jazda przez kraje bałtyckie mnie do szału doprowadza :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie jak tak! :mrgreen:

 

Kurde, Finka za mną chodzi od dwóch lat, ale chyba znowu nie ogarnę finansowo :sad:

 

Sie nie martw ...sie poknuje i damy radę :)

 

Lucek dobrze mówi, się WRC fan nie stresuj, tylko powoli torbę pakuj! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko trzeba jakoś inaczej przejazd rozwiązać, bo ta jazda przez kraje bałtyckie mnie do szału doprowadza :evil:

 

Jest 5 innych wersji:

 

1. Gdańsk :arrow: Sztokholn :arrow: 40 km na północ do innego portu (nie pamietam nazwy) :arrow: Helsinki (cenowo podono jak samochodem przez pribaltyki) jeden minus 2,5 dnia w drodze.

 

2. Wyjazd do Sasin czy innego portu w Niemczech :arrow: bardzo szybki prom do Sztokholmu (cena bardzo kawiorowa)

 

3. Polecieć samolotem do Helsinek :arrow: wypożyczyć samochód na miejscu (tylko nie wiem czy mają Subaru)

 

4. Polecieć samolotem z "Grupa WRC" najtaniej (ale na miejscu autokar a nie samemu upalać fińskie szutry :cry: )

 

5. Sprawdzić czy są już połączenia promowe z Gdańska do Helsinek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobudzony tym tematem, w ostatnich dniach grzebałem trochę w tej kwestii i wychodzi, że raczej nie ma zbyt dużego wyboru :sad:

 

Ad 1. A dokładnie z Gdańska do Nynashamn. Kombinowałem z tym wariantem, ale kicha z terminami rejsów. Cały wyjazd zajmie wtedy przeszło tydzień.

 

Ad 2 Nie sprawdzałem, ale dalej to jeszcze nie Finlandia...

 

Ad 3 To chyba jedyna rozsądna opcja, jeżeli chce się uniknąć jazdy przez kraje bałtyckie

 

Ad 4 Mnie osobiście zorganizowane wyjazdy nie interesują, więc grupa WRC odpada.

 

Ad 5 Niestety nie ma połączeń promowych z Polski do Finlandii

 

Wiec chyba zostanie pojechać znowu przez tą Litwę i tym podobne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem... :roll:

 

Z tym, że nie wiem jak z miejscem, bo póki co ja, Lucek, Azrael (jak będzie znowu marudzić że nie jedzie, to mu 4 litery skopię! :twisted: ) i WRC fan (jeżeli będzie chciał jechać) wypełniamy samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę nikomu robic nadzieji, ale my jedziemy na 99% VW Multivan :mrgreen: , moze kiepski do boków, ale przynajmniej w srodku jest 7 miejsc, niezależne fotele "lotnicze" obracane, dewasto, lodówka :wink: na driny, stoliczek na którym bedziemy je stawiać i inny full wypas :wink:

i najprawdopodobniej mamy 2 albo 3 miejsca.

Tak, ze bić sie jak kto chce o miejsca :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...