Skocz do zawartości

Rajd Finlandii - wyjazd


jarmaj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 296
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mówicie o samym paliwku czy o łącznym koszcie ? Noclegi, bliety jedzonko ?

 

pelny koszt w przeliczeniu na osobe

 

warto wczesniej za promem sie rozejrzec i pamietac o kupnie bliletu z powrotem bo jak cala europa wraca do helsinek zeby sie wypluc na kontynent i nie ma sie biletu to mozna dodatkowo zrobic sobie dlugie zwiedzanie helsinek :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

zescie niezmiernie mnie zaciekawiliscie tym wyjazdem - na rajdach [a szczegolnie w Finlandii nie bylem] - warto rajd zobaczyc naocznie i posluchac muzyki subaru w naturze - podobno tam grzyby w lasach i lososie w rzekach sa fantastyczne - a do tego przyroda wspaniala i losie do namiotu wchodza - urlopu nie mam z zonka zaplanowanego - moze by tam - kanada zwiedzona, usa tez, szkocja, chorwacja, hiszpania, niemcy, francja, wlochy, slowacja [chwale sie - ale tak juz mam :mrgreen: - latka lecaaaa] - moze faktycznie do finlandii sie udac - kreci mnie to powoli i rozkreca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, mozna finke zaliczyć :lol:

 

 

BTW, Daniel, Carfit, to co robicie squad na drugie auto??

My, tzn ja, lolek, jakub001, depi- jedziemy na 100%

 

kiedy to jest dokładnie, bo nie chce misię szukac?. może bym sie wybrał jednak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zaczyna się dziać w temacie :cool:

squad sie powieksza, moze juz na trzecie auto wiary bedzie.

tylko kto pociągnie beczkowóz z alkoholem, bo napewno nie gumowóz :mrgreen:

 

rajd jest 3 (piatek) do 5 sierpnia, ale pasowałoby wyjechac juz w srodę rano. No i powrót do kraju w poniedziałek.

 

Dla zainteresowanych, potwierdzajcie powoli kto by jechał, bo np noclegi pasuje rezerwować ze dwa miechy wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szwecja podobno jest szybsza :shock: . Byłem na fince kilka lat temu i wrażeń nie da sie opisać , po prostu miód. Niezdecydowani niech sie zdecydują bo naprawdę warto :!: W polsce tez jest ciekawie i nie umniejszając naszym kierownikom ale dopiero tam mozna zobaczyc jak sie powozi rajdową furmanką, to jest zupełnie inna liga (około 30 wuerców robi swoje)

 

6 dni bez samochodu na takich szutrach i hopkach to bolało.

 

mnie bolało bardziej bo byłem teoretycznie samochodem, ale to było firmowe palio weekend 1,2 na gaz (ksywka ponaddziwiekowiec) w 5 osób zapakowani po dach :mrgreen: :wink: wiec pohasać sie nie dało :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.08 - 5.08

 

jaja w tym terminie jest GP F1 na Hungaroring :cry: , jednak pojade kibicowac Kubicy :razz:

 

ale dajesz w dupę :evil:

 

 

hmmmm, ciekawe czy dostanę paskiem :wink: , ale chciałem byc dosadny w wyrażeniu tego co myślę o "twoim" Hungaroring :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...